prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ZVAMONT s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51082331aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 09. 20179 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
28 001 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ZVAMONT s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51082331
daňové identifikačné číslo
2120587315
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
83, 93003 Kráľovičove Kračany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 09. 2017
V registri
9 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 40727/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9315623
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu08. 09. 2017—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov08. 09. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 09. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 09. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby08. 09. 2017—
Inštalácia elektrických rozvodov a zariadení na bezpečné napätie08. 09. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby08. 09. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 09. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120587315: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120587315Obdobia daňových registráciíDIČ 2120587315: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120587315Obdobia daňových registráciíDIČ 2120587315: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120587315
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212058731510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 11. 2023 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prehĺbila stratu na −18 551 € a znížila tržby o ▼56 % na 28 tisíc eur.

Tržby

28 001 €

▼ 55,5 %

Výsledok hospodárenia

−18 551 €

▼ 323,5 %

Aktíva

89 388 €

▼ 22,7 %

Vlastné imanie

24 050 €

▼ 43,5 %

Zadlženosť

73,1 %

Hrubá marža

−66,3 %

Čistá marža

−66,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 134 594 €. 2019: tržby 112 352 €. 2020: tržby 101 720 €. 2021: tržby 62 949 €. 2022: tržby 28 001 €.200 tis.100 tis.0134,6 tis.112,4 tis.101,7 tis.62,9 tis.28 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 134 594 €. 2019: tržby 112 352 €. 2020: tržby 101 720 €. 2021: tržby 62 949 €. 2022: tržby 28 001 €.200 tis.100 tis.0134,6 tis.112,4 tis.101,7 tis.62,9 tis.28 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 134 594 €. 2019: tržby 112 352 €. 2020: tržby 101 720 €. 2021: tržby 62 949 €. 2022: tržby 28 001 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 19 180 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 929 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 216 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 380 €. 2022: výsledok hospodárenia −18 551 €.20 tis.0−20 tis.+19,2 tis.+19,9 tis.+2,2 tis.−4,4 tis.−18,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 19 180 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 929 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 216 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 380 €. 2022: výsledok hospodárenia −18 551 €.20 tis.0−20 tis.+19,2 tis.+19,9 tis.+2,2 tis.−4,4 tis.−18,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 19 180 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 929 €. 2020: výsledok hospodárenia 2 216 €. 2021: výsledok hospodárenia −4 380 €. 2022: výsledok hospodárenia −18 551 €.20 tis.0−20 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 32 753 €, vlastné imanie 24 835 €. 2019: aktíva 77 264 €, vlastné imanie 44 764 €. 2020: aktíva 102 755 €, vlastné imanie 46 980 €. 2021: aktíva 115 644 €, vlastné imanie 42 600 €. 2022: aktíva 89 388 €, vlastné imanie 24 050 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 32 753 €, vlastné imanie 24 835 €. 2019: aktíva 77 264 €, vlastné imanie 44 764 €. 2020: aktíva 102 755 €, vlastné imanie 46 980 €. 2021: aktíva 115 644 €, vlastné imanie 42 600 €. 2022: aktíva 89 388 €, vlastné imanie 24 050 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 32 753 €, vlastné imanie 24 835 €. 2019: aktíva 77 264 €, vlastné imanie 44 764 €. 2020: aktíva 102 755 €, vlastné imanie 46 980 €. 2021: aktíva 115 644 €, vlastné imanie 42 600 €. 2022: aktíva 89 388 €, vlastné imanie 24 050 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 10 316 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 861 €, finančné účty 13 576 €. 2019: dlhodobý majetok 18 587 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 179 €, finančné účty 42 498 €. 2020: dlhodobý majetok 13 764 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 850 €, finančné účty 50 141 €. 2021: dlhodobý majetok 31 105 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 496 €, finančné účty 36 043 €. 2022: dlhodobý majetok 20 701 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 028 €, finančné účty 35 659 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 10 316 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 861 €, finančné účty 13 576 €. 2019: dlhodobý majetok 18 587 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 179 €, finančné účty 42 498 €. 2020: dlhodobý majetok 13 764 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 850 €, finančné účty 50 141 €. 2021: dlhodobý majetok 31 105 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 496 €, finančné účty 36 043 €. 2022: dlhodobý majetok 20 701 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 028 €, finančné účty 35 659 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 10 316 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 861 €, finančné účty 13 576 €. 2019: dlhodobý majetok 18 587 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 179 €, finančné účty 42 498 €. 2020: dlhodobý majetok 13 764 €, zásoby 0 €, pohľadávky 38 850 €, finančné účty 50 141 €. 2021: dlhodobý majetok 31 105 €, zásoby 0 €, pohľadávky 48 496 €, finančné účty 36 043 €. 2022: dlhodobý majetok 20 701 €, zásoby 0 €, pohľadávky 33 028 €, finančné účty 35 659 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 24 835 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 918 €. 2019: vlastné imanie 44 764 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 500 €. 2020: vlastné imanie 46 980 €, dlhodobé záväzky 47 963 €, krátkodobé záväzky 7 812 €. 2021: vlastné imanie 42 600 €, dlhodobé záväzky 64 657 €, krátkodobé záväzky 8 387 €. 2022: vlastné imanie 24 050 €, dlhodobé záväzky 52 160 €, krátkodobé záväzky 13 178 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 24 835 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 918 €. 2019: vlastné imanie 44 764 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 500 €. 2020: vlastné imanie 46 980 €, dlhodobé záväzky 47 963 €, krátkodobé záväzky 7 812 €. 2021: vlastné imanie 42 600 €, dlhodobé záväzky 64 657 €, krátkodobé záväzky 8 387 €. 2022: vlastné imanie 24 050 €, dlhodobé záväzky 52 160 €, krátkodobé záväzky 13 178 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 24 835 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 918 €. 2019: vlastné imanie 44 764 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 500 €. 2020: vlastné imanie 46 980 €, dlhodobé záväzky 47 963 €, krátkodobé záväzky 7 812 €. 2021: vlastné imanie 42 600 €, dlhodobé záväzky 64 657 €, krátkodobé záväzky 8 387 €. 2022: vlastné imanie 24 050 €, dlhodobé záväzky 52 160 €, krátkodobé záväzky 13 178 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 5 236 €. 2019: daň z príjmu 5 925 €. 2020: daň z príjmu 1 514 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.05,2 tis.5,9 tis.1,5 tis.0020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 5 236 €. 2019: daň z príjmu 5 925 €. 2020: daň z príjmu 1 514 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.05,2 tis.5,9 tis.1,5 tis.0020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 5 236 €. 2019: daň z príjmu 5 925 €. 2020: daň z príjmu 1 514 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby134,6 tis.112,4 tis.101,7 tis.62,9 tis.28 tis.
Výsledok hospodárenia19,2 tis.19,9 tis.2,2 tis.−4,4 tis.−18,6 tis.
Aktíva32,8 tis.77,3 tis.102,8 tis.115,6 tis.89,4 tis.
Vlastné imanie24,8 tis.44,8 tis.47 tis.42,6 tis.24,1 tis.
Daň z príjmu5,2 tis.5,9 tis.1,5 tis.00
Zadlženosť24,2 %42,1 %54,3 %63,2 %73,1 %

aj 09/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
28 tis.
Výsledok hospodárenia
−18,6 tis.
Aktíva
89,4 tis.
Vlastné imanie
24,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
73,1 %

2021

Tržby
62,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,4 tis.
Aktíva
115,6 tis.
Vlastné imanie
42,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
63,2 %

2020

Tržby
101,7 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
102,8 tis.
Vlastné imanie
47 tis.
Daň z príjmu
1,5 tis.
Zadlženosť
54,3 %

2019

Tržby
112,4 tis.
Výsledok hospodárenia
19,9 tis.
Aktíva
77,3 tis.
Vlastné imanie
44,8 tis.
Daň z príjmu
5,9 tis.
Zadlženosť
42,1 %

2018

Tržby
134,6 tis.
Výsledok hospodárenia
19,2 tis.
Aktíva
32,8 tis.
Vlastné imanie
24,8 tis.
Daň z príjmu
5,2 tis.
Zadlženosť
24,2 %

aj 09/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API