prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

GODAX TRADE s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51079828aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 09. 20179 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
267 944 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GODAX TRADE s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51079828
daňové identifikačné číslo
2120587480
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 6, 040 11 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 09. 2017
V registri
9 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 42262/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9316469
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)09. 09. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby09. 09. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky09. 09. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 09. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov09. 09. 2017—
Administratívne služby09. 09. 2017—
Vedenie účtovníctva09. 09. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí09. 09. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom09. 09. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí09. 09. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120587480: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120587480Obdobia daňových registráciíDIČ 2120587480: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120587480Obdobia daňových registráciíDIČ 2120587480: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120587480
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212058748010. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼91 % na 316 € a zvýšila tržby o ▲1 723 % na 267,9 tisíc eur.

Tržby

267 944 €

▲ 1 722,7 %

Výsledok hospodárenia

316 €

▼ 91,2 %

Aktíva

217 375 €

▲ 550,6 %

Vlastné imanie

12 187 €

▲ 2,7 %

Zadlženosť

94,4 %

Hrubá marža

0,1 %

Čistá marža

0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby09/2017 — 12/2017: tržby 30 000 €. 2018: tržby 41 743 €. 2019: tržby 31 350 €. 2020: tržby 14 700 €. 2021: tržby 267 944 €.500 tis.250 tis.030 tis.41,7 tis.31,4 tis.14,7 tis.267,9 tis.09/2017 — 12/20172018201920202021Tržby09/2017 — 12/2017: tržby 30 000 €. 2018: tržby 41 743 €. 2019: tržby 31 350 €. 2020: tržby 14 700 €. 2021: tržby 267 944 €.500 tis.250 tis.030 tis.31,4 tis.267,9 tis.09/2017 — 12/201720192021Tržby09/2017 — 12/2017: tržby 30 000 €. 2018: tržby 41 743 €. 2019: tržby 31 350 €. 2020: tržby 14 700 €. 2021: tržby 267 944 €.500 tis.250 tis.020182021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia09/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 1 873 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 260 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 874 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 611 €. 2021: výsledok hospodárenia 316 €.5 tis.0−2 tis.+1,9 tis.+3,3 tis.−1,9 tis.+3,6 tis.+31609/2017 — 12/20172018201920202021Výsledok hospodárenia09/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 1 873 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 260 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 874 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 611 €. 2021: výsledok hospodárenia 316 €.5 tis.0−2 tis.+1,9 tis.−1,9 tis.+31609/2017 — 12/201720192021Výsledok hospodárenia09/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 1 873 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 260 €. 2019: výsledok hospodárenia −1 874 €. 2020: výsledok hospodárenia 3 611 €. 2021: výsledok hospodárenia 316 €.5 tis.0−2 tis.+31620182021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie09/2017 — 12/2017: aktíva 8 804 €, vlastné imanie 6 873 €. 2018: aktíva 24 326 €, vlastné imanie 10 133 €. 2019: aktíva 25 522 €, vlastné imanie 8 259 €. 2020: aktíva 33 413 €, vlastné imanie 11 871 €. 2021: aktíva 217 375 €, vlastné imanie 12 187 €.250 tis.125 tis.009/2017 — 12/20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie09/2017 — 12/2017: aktíva 8 804 €, vlastné imanie 6 873 €. 2018: aktíva 24 326 €, vlastné imanie 10 133 €. 2019: aktíva 25 522 €, vlastné imanie 8 259 €. 2020: aktíva 33 413 €, vlastné imanie 11 871 €. 2021: aktíva 217 375 €, vlastné imanie 12 187 €.250 tis.125 tis.009/2017 — 12/201720192021Aktíva a vlastné imanie09/2017 — 12/2017: aktíva 8 804 €, vlastné imanie 6 873 €. 2018: aktíva 24 326 €, vlastné imanie 10 133 €. 2019: aktíva 25 522 €, vlastné imanie 8 259 €. 2020: aktíva 33 413 €, vlastné imanie 11 871 €. 2021: aktíva 217 375 €, vlastné imanie 12 187 €.250 tis.125 tis.020182021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív09/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 876 €, finančné účty 4 928 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 150 €, finančné účty 6 176 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 000 €, finančné účty 1 522 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 830 €, finančné účty 9 583 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 208 856 €, finančné účty 8 519 €.250 tis.125 tis.009/2017 — 12/20172018201920202021Štruktúra aktív09/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 876 €, finančné účty 4 928 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 150 €, finančné účty 6 176 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 000 €, finančné účty 1 522 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 830 €, finančné účty 9 583 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 208 856 €, finančné účty 8 519 €.250 tis.125 tis.009/2017 — 12/201720192021Štruktúra aktív09/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 876 €, finančné účty 4 928 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 18 150 €, finančné účty 6 176 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 000 €, finančné účty 1 522 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 23 830 €, finančné účty 9 583 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 208 856 €, finančné účty 8 519 €.250 tis.125 tis.020182021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív09/2017 — 12/2017: vlastné imanie 6 873 €, dlhodobé záväzky 7 €, krátkodobé záväzky 1 924 €. 2018: vlastné imanie 10 133 €, dlhodobé záväzky 96 €, krátkodobé záväzky 14 097 €. 2019: vlastné imanie 8 259 €, dlhodobé záväzky 190 €, krátkodobé záväzky 17 073 €. 2020: vlastné imanie 11 871 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 542 €. 2021: vlastné imanie 12 187 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 205 188 €.250 tis.125 tis.009/2017 — 12/20172018201920202021Štruktúra pasív09/2017 — 12/2017: vlastné imanie 6 873 €, dlhodobé záväzky 7 €, krátkodobé záväzky 1 924 €. 2018: vlastné imanie 10 133 €, dlhodobé záväzky 96 €, krátkodobé záväzky 14 097 €. 2019: vlastné imanie 8 259 €, dlhodobé záväzky 190 €, krátkodobé záväzky 17 073 €. 2020: vlastné imanie 11 871 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 542 €. 2021: vlastné imanie 12 187 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 205 188 €.250 tis.125 tis.009/2017 — 12/201720192021Štruktúra pasív09/2017 — 12/2017: vlastné imanie 6 873 €, dlhodobé záväzky 7 €, krátkodobé záväzky 1 924 €. 2018: vlastné imanie 10 133 €, dlhodobé záväzky 96 €, krátkodobé záväzky 14 097 €. 2019: vlastné imanie 8 259 €, dlhodobé záväzky 190 €, krátkodobé záväzky 17 073 €. 2020: vlastné imanie 11 871 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 21 542 €. 2021: vlastné imanie 12 187 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 205 188 €.250 tis.125 tis.020182021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu09/2017 — 12/2017: daň z príjmu 500 €. 2018: daň z príjmu 1 251 €. 2019: daň z príjmu 22 €. 2020: daň z príjmu 372 €. 2021: daň z príjmu 84 €.2 tis.1 tis.05001,3 tis.223728409/2017 — 12/20172018201920202021Daň z príjmu09/2017 — 12/2017: daň z príjmu 500 €. 2018: daň z príjmu 1 251 €. 2019: daň z príjmu 22 €. 2020: daň z príjmu 372 €. 2021: daň z príjmu 84 €.2 tis.1 tis.0500228409/2017 — 12/201720192021Daň z príjmu09/2017 — 12/2017: daň z príjmu 500 €. 2018: daň z príjmu 1 251 €. 2019: daň z príjmu 22 €. 2020: daň z príjmu 372 €. 2021: daň z príjmu 84 €.2 tis.1 tis.08420182021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)09/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby30 tis.41,7 tis.31,4 tis.14,7 tis.267,9 tis.
Výsledok hospodárenia1,9 tis.3,3 tis.−1,9 tis.3,6 tis.316
Aktíva8,8 tis.24,3 tis.25,5 tis.33,4 tis.217,4 tis.
Vlastné imanie6,9 tis.10,1 tis.8,3 tis.11,9 tis.12,2 tis.
Daň z príjmu5001,3 tis.2237284
Zadlženosť21,9 %58,3 %67,6 %64,5 %94,4 %

2021

Tržby
267,9 tis.
Výsledok hospodárenia
316
Aktíva
217,4 tis.
Vlastné imanie
12,2 tis.
Daň z príjmu
84
Zadlženosť
94,4 %

2020

Tržby
14,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,6 tis.
Aktíva
33,4 tis.
Vlastné imanie
11,9 tis.
Daň z príjmu
372
Zadlženosť
64,5 %

2019

Tržby
31,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,9 tis.
Aktíva
25,5 tis.
Vlastné imanie
8,3 tis.
Daň z príjmu
22
Zadlženosť
67,6 %

2018

Tržby
41,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
24,3 tis.
Vlastné imanie
10,1 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
58,3 %

09/2017 — 12/2017

Tržby
30 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
8,8 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
500
Zadlženosť
21,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API