prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Mayer Cafe, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51079607aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 10. 20179 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
28 271 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Mayer Cafe, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51079607
daňové identifikačné číslo
2120603485
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
324, 92201 Veľké Orvište, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 10. 2017
V registri
9 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 48992/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9336031
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu04. 10. 2017—
poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach04. 10. 2017—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi / maloobchod / alebo iným prevádzkovateľom živnosti / veľkoobchod /04. 10. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby04. 10. 2017—
prenájom hnuteľných vecí04. 10. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120603485: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120603485Obdobia daňových registráciíDIČ 2120603485: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120603485Obdobia daňových registráciíDIČ 2120603485: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120603485
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212060348510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 sa zo straty dostalo na zisk 5 427 € a zvýšila tržby o ▲220 % na 28,3 tisíc eur.

Tržby

28 271 €

▲ 220,3 %

Výsledok hospodárenia

5 427 €

▲ 337,5 %

Aktíva

21 096 €

▲ 434,6 %

Vlastné imanie

7 643 €

▲ 245,1 %

Zadlženosť

63,8 %

Hrubá marža

21,2 %

Čistá marža

19,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby10/2017 — 12/2017: tržby 15 427 €. 2018: tržby 35 985 €. 2019: tržby 5 000 €. 2021: tržby 8 827 €. 2022: tržby 28 271 €.50 tis.25 tis.015,4 tis.36 tis.5 tis.8,8 tis.28,3 tis.10/2017 — 12/20172018201920212022Tržby10/2017 — 12/2017: tržby 15 427 €. 2018: tržby 35 985 €. 2019: tržby 5 000 €. 2021: tržby 8 827 €. 2022: tržby 28 271 €.50 tis.25 tis.015,4 tis.5 tis.28,3 tis.10/2017 — 12/201720192022Tržby10/2017 — 12/2017: tržby 15 427 €. 2018: tržby 35 985 €. 2019: tržby 5 000 €. 2021: tržby 8 827 €. 2022: tržby 28 271 €.50 tis.25 tis.020182022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia10/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 134 €. 2018: výsledok hospodárenia 120 €. 2019: výsledok hospodárenia −500 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 285 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 427 €.10 tis.0−2,5 tis.+134+120−500−2,3 tis.+5,4 tis.10/2017 — 12/20172018201920212022Výsledok hospodárenia10/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 134 €. 2018: výsledok hospodárenia 120 €. 2019: výsledok hospodárenia −500 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 285 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 427 €.10 tis.0−2,5 tis.+134−500+5,4 tis.10/2017 — 12/201720192022Výsledok hospodárenia10/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 134 €. 2018: výsledok hospodárenia 120 €. 2019: výsledok hospodárenia −500 €. 2021: výsledok hospodárenia −2 285 €. 2022: výsledok hospodárenia 5 427 €.10 tis.0−2,5 tis.+13410/2017 — 12/20172022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie10/2017 — 12/2017: aktíva 6 910 €, vlastné imanie 5 134 €. 2018: aktíva 5 152 €, vlastné imanie 5 120 €. 2019: aktíva 5 500 €, vlastné imanie 4 500 €. 2021: aktíva 3 946 €, vlastné imanie 2 215 €. 2022: aktíva 21 096 €, vlastné imanie 7 643 €.25 tis.12,5 tis.010/2017 — 12/20172018201920212022Aktíva a vlastné imanie10/2017 — 12/2017: aktíva 6 910 €, vlastné imanie 5 134 €. 2018: aktíva 5 152 €, vlastné imanie 5 120 €. 2019: aktíva 5 500 €, vlastné imanie 4 500 €. 2021: aktíva 3 946 €, vlastné imanie 2 215 €. 2022: aktíva 21 096 €, vlastné imanie 7 643 €.25 tis.12,5 tis.010/2017 — 12/201720192022Aktíva a vlastné imanie10/2017 — 12/2017: aktíva 6 910 €, vlastné imanie 5 134 €. 2018: aktíva 5 152 €, vlastné imanie 5 120 €. 2019: aktíva 5 500 €, vlastné imanie 4 500 €. 2021: aktíva 3 946 €, vlastné imanie 2 215 €. 2022: aktíva 21 096 €, vlastné imanie 7 643 €.25 tis.12,5 tis.010/2017 — 12/20172022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív10/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 910 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 152 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 500 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 946 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 096 €.25 tis.12,5 tis.010/2017 — 12/20172018201920212022Štruktúra aktív10/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 910 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 152 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 500 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 946 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 096 €.25 tis.12,5 tis.010/2017 — 12/201720192022Štruktúra aktív10/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 910 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 152 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 500 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 946 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 096 €.25 tis.12,5 tis.010/2017 — 12/20172022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív10/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 776 €. 2018: vlastné imanie 5 120 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 €. 2019: vlastné imanie 4 500 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 000 €. 2021: vlastné imanie 2 215 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 1 712 €. 2022: vlastné imanie 7 643 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 13 435 €.25 tis.12,5 tis.010/2017 — 12/20172018201920212022Štruktúra pasív10/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 776 €. 2018: vlastné imanie 5 120 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 €. 2019: vlastné imanie 4 500 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 000 €. 2021: vlastné imanie 2 215 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 1 712 €. 2022: vlastné imanie 7 643 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 13 435 €.25 tis.12,5 tis.010/2017 — 12/201720192022Štruktúra pasív10/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 134 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 776 €. 2018: vlastné imanie 5 120 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 32 €. 2019: vlastné imanie 4 500 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 000 €. 2021: vlastné imanie 2 215 €, dlhodobé záväzky 19 €, krátkodobé záväzky 1 712 €. 2022: vlastné imanie 7 643 €, dlhodobé záväzky 18 €, krátkodobé záväzky 13 435 €.25 tis.12,5 tis.010/2017 — 12/20172022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu10/2017 — 12/2017: daň z príjmu 35 €. 2018: daň z príjmu 32 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 555 €.1 tis.500035320055510/2017 — 12/20172018201920212022Daň z príjmu10/2017 — 12/2017: daň z príjmu 35 €. 2018: daň z príjmu 32 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 555 €.1 tis.500035055510/2017 — 12/201720192022Daň z príjmu10/2017 — 12/2017: daň z príjmu 35 €. 2018: daň z príjmu 32 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 555 €.1 tis.50003255520182022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)10/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby15,4 tis.36 tis.5 tis.8,8 tis.28,3 tis.
Výsledok hospodárenia134120−500−2,3 tis.5,4 tis.
Aktíva6,9 tis.5,2 tis.5,5 tis.3,9 tis.21,1 tis.
Vlastné imanie5,1 tis.5,1 tis.4,5 tis.2,2 tis.7,6 tis.
Daň z príjmu353200555
Zadlženosť25,7 %0,6 %18,2 %43,9 %63,8 %

2022

Tržby
28,3 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
21,1 tis.
Vlastné imanie
7,6 tis.
Daň z príjmu
555
Zadlženosť
63,8 %

2021

Tržby
8,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,3 tis.
Aktíva
3,9 tis.
Vlastné imanie
2,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
43,9 %

2019

Tržby
5 tis.
Výsledok hospodárenia
−500
Aktíva
5,5 tis.
Vlastné imanie
4,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
18,2 %

2018

Tržby
36 tis.
Výsledok hospodárenia
120
Aktíva
5,2 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
32
Zadlženosť
0,6 %

10/2017 — 12/2017

Tržby
15,4 tis.
Výsledok hospodárenia
134
Aktíva
6,9 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
35
Zadlženosť
25,7 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API