prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ABservis Slovakia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51077264aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 09. 20179 rokov 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
33 178 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ABservis Slovakia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51077264
daňové identifikačné číslo
2120587601
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120587601
Sídlo
Tešedikova 43, 84106 Bratislava - mestská časť Záhorská Bystrica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 09. 2017
V registri
9 rokov 1 mesiac
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 126863/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9315333
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 09. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby08. 09. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 09. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov08. 09. 2017—
Vedenie účtovníctva08. 09. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov08. 09. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky08. 09. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí08. 09. 2017—
Administratívne služby08. 09. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti08. 09. 2017—
Diagnostika a opravy cestných motorových vozidiel10. 02. 2018—
Opravy karosérií10. 02. 2018—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorovej časti vozidla10. 02. 2018—
Služby požičovni10. 02. 2018—
Skladovanie10. 02. 2018—
Prenájom nehnuteľnosti spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom10. 02. 2018—
Podnikanie v oblasti nakladania iným ako nebezpečným odpadom10. 02. 2018—
Čistiace a upratovacie služby10. 02. 2018—
Finančný lízing10. 02. 2018—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt10. 02. 2018—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy alebo bez verejnej ponuky majetkových hodnôt10. 02. 2018—
Faktoring a Forfaiting10. 02. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120587601: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120587601: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120587601IČ DPH SK2120587601Obdobia daňových registráciíDIČ 2120587601: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120587601: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120587601IČ DPH SK2120587601Obdobia daňových registráciíDIČ 2120587601: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120587601: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120587601IČ DPH SK2120587601
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212058760111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 12. 2017
daňové identifikačné číslo212058760110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 12. 2025 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −24 911 € a zvýšila tržby o ▲24 % na 33,2 tisíc eur.

Tržby

33 178 €

▲ 23,6 %

Výsledok hospodárenia

−24 911 €

▼ 21 391,5 %

Aktíva

17 822 €

▲ 20,1 %

Vlastné imanie

−15 313 €

▼ 259,5 %

Zadlženosť

185,9 %

Hrubá marža

−74,1 %

Čistá marža

−75,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 46 432 €. 2022: tržby 46 560 €. 2023: tržby 30 614 €. 2024: tržby 26 850 €. 2025: tržby 33 178 €.50 tis.25 tis.046,4 tis.46,6 tis.30,6 tis.26,9 tis.33,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 46 432 €. 2022: tržby 46 560 €. 2023: tržby 30 614 €. 2024: tržby 26 850 €. 2025: tržby 33 178 €.50 tis.25 tis.046,4 tis.46,6 tis.30,6 tis.26,9 tis.33,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 46 432 €. 2022: tržby 46 560 €. 2023: tržby 30 614 €. 2024: tržby 26 850 €. 2025: tržby 33 178 €.50 tis.25 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −21 427 €. 2022: výsledok hospodárenia −29 639 €. 2023: výsledok hospodárenia −20 088 €. 2024: výsledok hospodárenia 117 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 911 €.2000−50 tis.−21,4 tis.−29,6 tis.−20,1 tis.+117−24,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −21 427 €. 2022: výsledok hospodárenia −29 639 €. 2023: výsledok hospodárenia −20 088 €. 2024: výsledok hospodárenia 117 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 911 €.2000−50 tis.−21,4 tis.−29,6 tis.−20,1 tis.+117−24,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −21 427 €. 2022: výsledok hospodárenia −29 639 €. 2023: výsledok hospodárenia −20 088 €. 2024: výsledok hospodárenia 117 €. 2025: výsledok hospodárenia −24 911 €.2000−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 20 169 €, vlastné imanie −30 792 €. 2022: aktíva 20 613 €, vlastné imanie −60 431 €. 2023: aktíva 21 265 €, vlastné imanie −80 519 €. 2024: aktíva 14 844 €, vlastné imanie 9 598 €. 2025: aktíva 17 822 €, vlastné imanie −15 313 €.25 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 20 169 €, vlastné imanie −30 792 €. 2022: aktíva 20 613 €, vlastné imanie −60 431 €. 2023: aktíva 21 265 €, vlastné imanie −80 519 €. 2024: aktíva 14 844 €, vlastné imanie 9 598 €. 2025: aktíva 17 822 €, vlastné imanie −15 313 €.25 tis.0−100 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 20 169 €, vlastné imanie −30 792 €. 2022: aktíva 20 613 €, vlastné imanie −60 431 €. 2023: aktíva 21 265 €, vlastné imanie −80 519 €. 2024: aktíva 14 844 €, vlastné imanie 9 598 €. 2025: aktíva 17 822 €, vlastné imanie −15 313 €.25 tis.0−100 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 167 €, zásoby 5 380 €, pohľadávky 3 714 €, finančné účty 1 908 €. 2022: dlhodobý majetok 11 270 €, zásoby 5 380 €, pohľadávky 718 €, finančné účty 3 245 €. 2023: dlhodobý majetok 5 350 €, zásoby 8 569 €, pohľadávky 6 544 €, finančné účty 802 €. 2024: dlhodobý majetok 2 705 €, zásoby 7 066 €, pohľadávky 3 548 €, finančné účty 1 525 €. 2025: dlhodobý majetok 208 €, zásoby 8 046 €, pohľadávky 7 703 €, finančné účty 1 865 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 167 €, zásoby 5 380 €, pohľadávky 3 714 €, finančné účty 1 908 €. 2022: dlhodobý majetok 11 270 €, zásoby 5 380 €, pohľadávky 718 €, finančné účty 3 245 €. 2023: dlhodobý majetok 5 350 €, zásoby 8 569 €, pohľadávky 6 544 €, finančné účty 802 €. 2024: dlhodobý majetok 2 705 €, zásoby 7 066 €, pohľadávky 3 548 €, finančné účty 1 525 €. 2025: dlhodobý majetok 208 €, zásoby 8 046 €, pohľadávky 7 703 €, finančné účty 1 865 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 9 167 €, zásoby 5 380 €, pohľadávky 3 714 €, finančné účty 1 908 €. 2022: dlhodobý majetok 11 270 €, zásoby 5 380 €, pohľadávky 718 €, finančné účty 3 245 €. 2023: dlhodobý majetok 5 350 €, zásoby 8 569 €, pohľadávky 6 544 €, finančné účty 802 €. 2024: dlhodobý majetok 2 705 €, zásoby 7 066 €, pohľadávky 3 548 €, finančné účty 1 525 €. 2025: dlhodobý majetok 208 €, zásoby 8 046 €, pohľadávky 7 703 €, finančné účty 1 865 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −30 792 €, dlhodobé záväzky 2 764 €, krátkodobé záväzky 48 197 €. 2022: vlastné imanie −60 431 €, dlhodobé záväzky 1 297 €, krátkodobé záväzky 79 747 €. 2023: vlastné imanie −80 519 €, dlhodobé záväzky 126 €, krátkodobé záväzky 101 658 €. 2024: vlastné imanie 9 598 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 5 165 €. 2025: vlastné imanie −15 313 €, dlhodobé záväzky 361 €, krátkodobé záväzky 32 774 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −30 792 €, dlhodobé záväzky 2 764 €, krátkodobé záväzky 48 197 €. 2022: vlastné imanie −60 431 €, dlhodobé záväzky 1 297 €, krátkodobé záväzky 79 747 €. 2023: vlastné imanie −80 519 €, dlhodobé záväzky 126 €, krátkodobé záväzky 101 658 €. 2024: vlastné imanie 9 598 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 5 165 €. 2025: vlastné imanie −15 313 €, dlhodobé záväzky 361 €, krátkodobé záväzky 32 774 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −30 792 €, dlhodobé záväzky 2 764 €, krátkodobé záväzky 48 197 €. 2022: vlastné imanie −60 431 €, dlhodobé záväzky 1 297 €, krátkodobé záväzky 79 747 €. 2023: vlastné imanie −80 519 €, dlhodobé záväzky 126 €, krátkodobé záväzky 101 658 €. 2024: vlastné imanie 9 598 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 5 165 €. 2025: vlastné imanie −15 313 €, dlhodobé záväzky 361 €, krátkodobé záväzky 32 774 €.200 tis.0−100 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 596 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000059634020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 596 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000059634020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 596 €. 2025: daň z príjmu 340 €.1 tis.500000059634020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby46,4 tis.46,6 tis.30,6 tis.26,9 tis.33,2 tis.
Výsledok hospodárenia−21,4 tis.−29,6 tis.−20,1 tis.117−24,9 tis.
Aktíva20,2 tis.20,6 tis.21,3 tis.14,8 tis.17,8 tis.
Vlastné imanie−30,8 tis.−60,4 tis.−80,5 tis.9,6 tis.−15,3 tis.
Daň z príjmu000596340
Zadlženosť252,7 %393,2 %478,6 %35,3 %185,9 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
33,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−24,9 tis.
Aktíva
17,8 tis.
Vlastné imanie
−15,3 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
185,9 %

2024

Tržby
26,9 tis.
Výsledok hospodárenia
117
Aktíva
14,8 tis.
Vlastné imanie
9,6 tis.
Daň z príjmu
596
Zadlženosť
35,3 %

2023

Tržby
30,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−20,1 tis.
Aktíva
21,3 tis.
Vlastné imanie
−80,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
478,6 %

2022

Tržby
46,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−29,6 tis.
Aktíva
20,6 tis.
Vlastné imanie
−60,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
393,2 %

2021

Tržby
46,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−21,4 tis.
Aktíva
20,2 tis.
Vlastné imanie
−30,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
252,7 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API