prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Level 328 s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51059568aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 08. 20179 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 08. 2026
Tržby
307 541 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Level 328 s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51059568
daňové identifikačné číslo
2120578284
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120578284
Sídlo
Podjavorínskej 2004/2, 955 01 Topoľčany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 08. 2017
V registri
9 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 43976/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9304786
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba24. 08. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien24. 08. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 08. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov24. 08. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby24. 08. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí24. 08. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom24. 08. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu24. 08. 2017—
Prevádzkovanie výdajne stravy24. 08. 2017—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach24. 08. 2017—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení24. 08. 2017—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu24. 08. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla24. 08. 2017—
Sťahovacie služby24. 08. 2017—
Administratívne služby24. 08. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky24. 08. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí24. 08. 2017—
Výroba nápojov24. 08. 2017—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok24. 08. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov24. 08. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120578284: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120578284: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120578284IČ DPH SK2120578284Obdobia daňových registráciíDIČ 2120578284: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120578284: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120578284IČ DPH SK2120578284Obdobia daňových registráciíDIČ 2120578284: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120578284: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120578284IČ DPH SK2120578284
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212057828411. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 03. 2022
daňové identifikačné číslo212057828410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2025 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 08. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 19. 10. 2026, naposledy v zozname 13. 10. 2026.Finančná správa SRSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 19. 10. 2026 ukončené13. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 08. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 13. 10. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲4 097 % na 6 296 € a zvýšila tržby o ▲27 % na 307,5 tisíc eur.

Tržby

307 541 €

▲ 27,0 %

Výsledok hospodárenia

6 296 €

▲ 4 097,3 %

Aktíva

28 344 €

▼ 58,9 %

Vlastné imanie

11 445 €

▲ 122,2 %

Zadlženosť

59,6 %

Hrubá marža

2,0 %

Čistá marža

2,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 39 765 €. 2022: tržby 405 969 €. 2023: tržby 177 039 €. 2024: tržby 242 103 €. 2025: tržby 307 541 €.500 tis.250 tis.039,8 tis.406 tis.177 tis.242,1 tis.307,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 39 765 €. 2022: tržby 405 969 €. 2023: tržby 177 039 €. 2024: tržby 242 103 €. 2025: tržby 307 541 €.500 tis.250 tis.039,8 tis.406 tis.177 tis.242,1 tis.307,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 39 765 €. 2022: tržby 405 969 €. 2023: tržby 177 039 €. 2024: tržby 242 103 €. 2025: tržby 307 541 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 875 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 403 €. 2023: výsledok hospodárenia 756 €. 2024: výsledok hospodárenia 150 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 296 €.10 tis.5 tis.0+9,9 tis.+1,4 tis.+756+150+6,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 875 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 403 €. 2023: výsledok hospodárenia 756 €. 2024: výsledok hospodárenia 150 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 296 €.10 tis.5 tis.0+9,9 tis.+1,4 tis.+756+150+6,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 9 875 €. 2022: výsledok hospodárenia 1 403 €. 2023: výsledok hospodárenia 756 €. 2024: výsledok hospodárenia 150 €. 2025: výsledok hospodárenia 6 296 €.10 tis.5 tis.0+756202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 11 254 €, vlastné imanie 9 883 €. 2022: aktíva 37 004 €, vlastné imanie 1 403 €. 2023: aktíva 50 497 €, vlastné imanie 5 756 €. 2024: aktíva 69 018 €, vlastné imanie 5 150 €. 2025: aktíva 28 344 €, vlastné imanie 11 445 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 11 254 €, vlastné imanie 9 883 €. 2022: aktíva 37 004 €, vlastné imanie 1 403 €. 2023: aktíva 50 497 €, vlastné imanie 5 756 €. 2024: aktíva 69 018 €, vlastné imanie 5 150 €. 2025: aktíva 28 344 €, vlastné imanie 11 445 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 11 254 €, vlastné imanie 9 883 €. 2022: aktíva 37 004 €, vlastné imanie 1 403 €. 2023: aktíva 50 497 €, vlastné imanie 5 756 €. 2024: aktíva 69 018 €, vlastné imanie 5 150 €. 2025: aktíva 28 344 €, vlastné imanie 11 445 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 884 €, finančné účty 5 370 €. 2022: dlhodobý majetok 10 850 €, zásoby 17 250 €, pohľadávky 1 875 €, finančné účty 7 029 €. 2023: dlhodobý majetok 3 541 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 168 €, finančné účty 37 788 €. 2024: dlhodobý majetok 16 142 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 310 €, finančné účty 3 566 €. 2025: dlhodobý majetok 11 942 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 14 402 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 884 €, finančné účty 5 370 €. 2022: dlhodobý majetok 10 850 €, zásoby 17 250 €, pohľadávky 1 875 €, finančné účty 7 029 €. 2023: dlhodobý majetok 3 541 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 168 €, finančné účty 37 788 €. 2024: dlhodobý majetok 16 142 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 310 €, finančné účty 3 566 €. 2025: dlhodobý majetok 11 942 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 14 402 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 884 €, finančné účty 5 370 €. 2022: dlhodobý majetok 10 850 €, zásoby 17 250 €, pohľadávky 1 875 €, finančné účty 7 029 €. 2023: dlhodobý majetok 3 541 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 168 €, finančné účty 37 788 €. 2024: dlhodobý majetok 16 142 €, zásoby 0 €, pohľadávky 49 310 €, finančné účty 3 566 €. 2025: dlhodobý majetok 11 942 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 000 €, finančné účty 14 402 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 883 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 371 €. 2022: vlastné imanie 1 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 601 €. 2023: vlastné imanie 5 756 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 741 €. 2024: vlastné imanie 5 150 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 868 €. 2025: vlastné imanie 11 445 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 899 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 883 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 371 €. 2022: vlastné imanie 1 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 601 €. 2023: vlastné imanie 5 756 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 741 €. 2024: vlastné imanie 5 150 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 868 €. 2025: vlastné imanie 11 445 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 899 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 9 883 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 371 €. 2022: vlastné imanie 1 403 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 35 601 €. 2023: vlastné imanie 5 756 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 44 741 €. 2024: vlastné imanie 5 150 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 868 €. 2025: vlastné imanie 11 445 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 899 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 200 €. 2024: daň z príjmu 1 001 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.0002001 tis.020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 200 €. 2024: daň z príjmu 1 001 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.0002001 tis.020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 200 €. 2024: daň z príjmu 1 001 €. 2025: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.002000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby39,8 tis.406 tis.177 tis.242,1 tis.307,5 tis.
Výsledok hospodárenia9,9 tis.1,4 tis.7561506,3 tis.
Aktíva11,3 tis.37 tis.50,5 tis.69 tis.28,3 tis.
Vlastné imanie9,9 tis.1,4 tis.5,8 tis.5,2 tis.11,4 tis.
Daň z príjmu002001 tis.0
Zadlženosť12,2 %96,2 %88,6 %92,5 %59,6 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
307,5 tis.
Výsledok hospodárenia
6,3 tis.
Aktíva
28,3 tis.
Vlastné imanie
11,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
59,6 %

2024

Tržby
242,1 tis.
Výsledok hospodárenia
150
Aktíva
69 tis.
Vlastné imanie
5,2 tis.
Daň z príjmu
1 tis.
Zadlženosť
92,5 %

2023

Tržby
177 tis.
Výsledok hospodárenia
756
Aktíva
50,5 tis.
Vlastné imanie
5,8 tis.
Daň z príjmu
200
Zadlženosť
88,6 %

2022

Tržby
406 tis.
Výsledok hospodárenia
1,4 tis.
Aktíva
37 tis.
Vlastné imanie
1,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,2 %

2021

Tržby
39,8 tis.
Výsledok hospodárenia
9,9 tis.
Aktíva
11,3 tis.
Vlastné imanie
9,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
12,2 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 13. 10. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API