prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

QPFV, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 51056682zaniknutý 24. 09. 2020otvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 08. 20173 roky 1 mesiac v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
197 129 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
QPFV, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
51056682
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bratislavská 20, 90051 Zohor, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 08. 2017
Zánik
24. 09. 2020
V registri
3 roky 1 mesiac
Stav
zaniknutý 24. 09. 2020
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 121940/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9301901

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 zvýšila zisk o ▲190 % na 20 195 € a zvýšila tržby o ▲600 % na 197,1 tisíc eur.

Tržby

197 129 €

▲ 600,1 %

Výsledok hospodárenia

20 195 €

▲ 190,1 %

Aktíva

165 721 €

▲ 260,2 %

Vlastné imanie

57 157 €

▲ 54,6 %

Zadlženosť

65,5 %

Hrubá marža

14,5 %

Čistá marža

10,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby08/2017 — 12/2017: tržby 28 157 €. 2018: tržby 197 129 €.200 tis.100 tis.028,2 tis.197,1 tis.08/2017 — 12/20172018Tržby08/2017 — 12/2017: tržby 28 157 €. 2018: tržby 197 129 €.200 tis.100 tis.028,2 tis.197,1 tis.08/2017 — 12/20172018Tržby08/2017 — 12/2017: tržby 28 157 €. 2018: tržby 197 129 €.200 tis.100 tis.0197,1 tis.2018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia08/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 6 961 €. 2018: výsledok hospodárenia 20 195 €.25 tis.12,5 tis.0+7 tis.+20,2 tis.08/2017 — 12/20172018Výsledok hospodárenia08/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 6 961 €. 2018: výsledok hospodárenia 20 195 €.25 tis.12,5 tis.0+7 tis.+20,2 tis.08/2017 — 12/20172018Výsledok hospodárenia08/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 6 961 €. 2018: výsledok hospodárenia 20 195 €.25 tis.12,5 tis.0+20,2 tis.2018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie08/2017 — 12/2017: aktíva 46 012 €, vlastné imanie 36 961 €. 2018: aktíva 165 721 €, vlastné imanie 57 157 €.200 tis.100 tis.008/2017 — 12/20172018Aktíva a vlastné imanie08/2017 — 12/2017: aktíva 46 012 €, vlastné imanie 36 961 €. 2018: aktíva 165 721 €, vlastné imanie 57 157 €.200 tis.100 tis.008/2017 — 12/20172018Aktíva a vlastné imanie08/2017 — 12/2017: aktíva 46 012 €, vlastné imanie 36 961 €. 2018: aktíva 165 721 €, vlastné imanie 57 157 €.200 tis.100 tis.02018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív08/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 109 €, finančné účty 30 903 €. 2018: dlhodobý majetok 51 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 381 €, finančné účty 100 057 €.200 tis.100 tis.008/2017 — 12/20172018Štruktúra aktív08/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 109 €, finančné účty 30 903 €. 2018: dlhodobý majetok 51 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 381 €, finančné účty 100 057 €.200 tis.100 tis.008/2017 — 12/20172018Štruktúra aktív08/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 109 €, finančné účty 30 903 €. 2018: dlhodobý majetok 51 283 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 381 €, finančné účty 100 057 €.200 tis.100 tis.02018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív08/2017 — 12/2017: vlastné imanie 36 961 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 051 €. 2018: vlastné imanie 57 157 €, dlhodobé záväzky 14 200 €, krátkodobé záväzky 94 364 €.200 tis.100 tis.008/2017 — 12/20172018Štruktúra pasív08/2017 — 12/2017: vlastné imanie 36 961 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 051 €. 2018: vlastné imanie 57 157 €, dlhodobé záväzky 14 200 €, krátkodobé záväzky 94 364 €.200 tis.100 tis.008/2017 — 12/20172018Štruktúra pasív08/2017 — 12/2017: vlastné imanie 36 961 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 051 €. 2018: vlastné imanie 57 157 €, dlhodobé záväzky 14 200 €, krátkodobé záväzky 94 364 €.200 tis.100 tis.02018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu08/2017 — 12/2017: daň z príjmu 2 247 €. 2018: daň z príjmu 8 314 €.10 tis.5 tis.02,2 tis.8,3 tis.08/2017 — 12/20172018Daň z príjmu08/2017 — 12/2017: daň z príjmu 2 247 €. 2018: daň z príjmu 8 314 €.10 tis.5 tis.02,2 tis.8,3 tis.08/2017 — 12/20172018Daň z príjmu08/2017 — 12/2017: daň z príjmu 2 247 €. 2018: daň z príjmu 8 314 €.10 tis.5 tis.08,3 tis.2018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)08/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby28,2 tis.197,1 tis.
Výsledok hospodárenia7 tis.20,2 tis.
Aktíva46 tis.165,7 tis.
Vlastné imanie37 tis.57,2 tis.
Daň z príjmu2,2 tis.8,3 tis.
Zadlženosť19,7 %65,5 %

2018

Tržby
197,1 tis.
Výsledok hospodárenia
20,2 tis.
Aktíva
165,7 tis.
Vlastné imanie
57,2 tis.
Daň z príjmu
8,3 tis.
Zadlženosť
65,5 %

08/2017 — 12/2017

Tržby
28,2 tis.
Výsledok hospodárenia
7 tis.
Aktíva
46 tis.
Vlastné imanie
37 tis.
Daň z príjmu
2,2 tis.
Zadlženosť
19,7 %

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API