prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

ACL plus s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 51055830aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 08. 20179 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
136 821 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ACL plus s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
51055830
daňové identifikačné číslo
2120579978
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Jenisejská 45A, 040 12 Košice - mestská časť Nad jazerom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 08. 2017
V registri
9 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 52329/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9299709
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 08. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby16. 08. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov16. 08. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky16. 08. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov16. 08. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave16. 08. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla16. 08. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom16. 08. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby16. 08. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov16. 08. 2017—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení16. 08. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí16. 08. 2017—
Administratívne služby16. 08. 2017—
Čistiace a upratovacie služby16. 08. 2017—
Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení - elektrických13. 06. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120579978: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120579978Obdobia daňových registráciíDIČ 2120579978: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120579978Obdobia daňových registráciíDIČ 2120579978: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120579978
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212057997810. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 27. 04. 2023 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prepadlo do straty −346 € a znížila tržby o ▼8 % na 136,8 tisíc eur.

Tržby

136 821 €

▼ 7,5 %

Výsledok hospodárenia

−346 €

▼ 182,6 %

Aktíva

8 774 €

▼ 11,9 %

Vlastné imanie

3 695 €

▼ 8,6 %

Zadlženosť

57,9 %

Hrubá marža

−0,3 %

Čistá marža

−0,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby08/2017 — 12/2017: tržby 46 960 €. 2018: tržby 80 034 €. 2019: tržby 147 943 €. 2020: tržby 136 821 €.200 tis.100 tis.047 tis.80 tis.147,9 tis.136,8 tis.08/2017 — 12/2017201820192020Tržby08/2017 — 12/2017: tržby 46 960 €. 2018: tržby 80 034 €. 2019: tržby 147 943 €. 2020: tržby 136 821 €.200 tis.100 tis.080 tis.136,8 tis.20182020Tržby08/2017 — 12/2017: tržby 46 960 €. 2018: tržby 80 034 €. 2019: tržby 147 943 €. 2020: tržby 136 821 €.200 tis.100 tis.008/2017 — 12/20172020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia08/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −1 492 €. 2018: výsledok hospodárenia 114 €. 2019: výsledok hospodárenia 419 €. 2020: výsledok hospodárenia −346 €.5000−2 tis.−1,5 tis.+114+419−34608/2017 — 12/2017201820192020Výsledok hospodárenia08/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −1 492 €. 2018: výsledok hospodárenia 114 €. 2019: výsledok hospodárenia 419 €. 2020: výsledok hospodárenia −346 €.5000−2 tis.+114−34620182020Výsledok hospodárenia08/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −1 492 €. 2018: výsledok hospodárenia 114 €. 2019: výsledok hospodárenia 419 €. 2020: výsledok hospodárenia −346 €.5000−2 tis.−34608/2017 — 12/20172020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie08/2017 — 12/2017: aktíva 3 508 €, vlastné imanie 3 508 €. 2018: aktíva 4 382 €, vlastné imanie 3 622 €. 2019: aktíva 9 956 €, vlastné imanie 4 041 €. 2020: aktíva 8 774 €, vlastné imanie 3 695 €.10 tis.5 tis.008/2017 — 12/2017201820192020Aktíva a vlastné imanie08/2017 — 12/2017: aktíva 3 508 €, vlastné imanie 3 508 €. 2018: aktíva 4 382 €, vlastné imanie 3 622 €. 2019: aktíva 9 956 €, vlastné imanie 4 041 €. 2020: aktíva 8 774 €, vlastné imanie 3 695 €.10 tis.5 tis.020182020Aktíva a vlastné imanie08/2017 — 12/2017: aktíva 3 508 €, vlastné imanie 3 508 €. 2018: aktíva 4 382 €, vlastné imanie 3 622 €. 2019: aktíva 9 956 €, vlastné imanie 4 041 €. 2020: aktíva 8 774 €, vlastné imanie 3 695 €.10 tis.5 tis.008/2017 — 12/20172020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív08/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 508 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 382 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 805 €, finančné účty 4 151 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 206 €, finančné účty 568 €.10 tis.5 tis.008/2017 — 12/2017201820192020Štruktúra aktív08/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 508 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 382 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 805 €, finančné účty 4 151 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 206 €, finančné účty 568 €.10 tis.5 tis.020182020Štruktúra aktív08/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 3 508 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 382 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 805 €, finančné účty 4 151 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 8 206 €, finančné účty 568 €.10 tis.5 tis.008/2017 — 12/20172020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív08/2017 — 12/2017: vlastné imanie 3 508 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: vlastné imanie 3 622 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 760 €. 2019: vlastné imanie 4 041 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 915 €. 2020: vlastné imanie 3 695 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 079 €.10 tis.5 tis.008/2017 — 12/2017201820192020Štruktúra pasív08/2017 — 12/2017: vlastné imanie 3 508 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: vlastné imanie 3 622 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 760 €. 2019: vlastné imanie 4 041 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 915 €. 2020: vlastné imanie 3 695 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 079 €.10 tis.5 tis.020182020Štruktúra pasív08/2017 — 12/2017: vlastné imanie 3 508 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: vlastné imanie 3 622 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 760 €. 2019: vlastné imanie 4 041 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 915 €. 2020: vlastné imanie 3 695 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 079 €.10 tis.5 tis.008/2017 — 12/20172020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu08/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 54 €. 2019: daň z príjmu 23 €. 2020: daň z príjmu 0 €.10050005423008/2017 — 12/2017201820192020Daň z príjmu08/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 54 €. 2019: daň z príjmu 23 €. 2020: daň z príjmu 0 €.10050054020182020Daň z príjmu08/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 54 €. 2019: daň z príjmu 23 €. 2020: daň z príjmu 0 €.1005000008/2017 — 12/20172020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)08/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby47 tis.80 tis.147,9 tis.136,8 tis.
Výsledok hospodárenia−1,5 tis.114419−346
Aktíva3,5 tis.4,4 tis.10 tis.8,8 tis.
Vlastné imanie3,5 tis.3,6 tis.4 tis.3,7 tis.
Daň z príjmu054230
Zadlženosť0,0 %17,3 %59,4 %57,9 %

2020

Tržby
136,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−346
Aktíva
8,8 tis.
Vlastné imanie
3,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
57,9 %

2019

Tržby
147,9 tis.
Výsledok hospodárenia
419
Aktíva
10 tis.
Vlastné imanie
4 tis.
Daň z príjmu
23
Zadlženosť
59,4 %

2018

Tržby
80 tis.
Výsledok hospodárenia
114
Aktíva
4,4 tis.
Vlastné imanie
3,6 tis.
Daň z príjmu
54
Zadlženosť
17,3 %

08/2017 — 12/2017

Tržby
47 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,5 tis.
Aktíva
3,5 tis.
Vlastné imanie
3,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API