prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

V8 soft, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51047683aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
09. 08. 20179 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
43 892 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
V8 soft, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51047683
daňové identifikačné číslo
2120572256
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bzovík 265, 962 41 Bzovík, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
09. 08. 2017
V registri
9 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 32480/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9295873
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky09. 08. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby09. 08. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov09. 08. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien09. 08. 2017—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce09. 08. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov09. 08. 2017—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok09. 08. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu09. 08. 2017—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností09. 08. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov09. 08. 2017—
Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja26. 10. 2018—
Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
partner verejného sektora · zapísaný od 04. 10. 2018

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120572256: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120572256Obdobia daňových registráciíDIČ 2120572256: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120572256Obdobia daňových registráciíDIČ 2120572256: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120572256
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212057225610. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 znížila zisk o ▼13 % na 3 716 € a znížila tržby o ▼61 % na 43,9 tisíc eur.

Tržby

43 892 €

▼ 61,0 %

Výsledok hospodárenia

3 716 €

▼ 12,8 %

Aktíva

74 827 €

▲ 50,6 %

Vlastné imanie

26 073 €

▲ 16,6 %

Zadlženosť

65,2 %

Hrubá marža

9,8 %

Čistá marža

8,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 13 438 €. 08/2020 — 12/2020: tržby 155 571 €. 2020: tržby 176 188 €. 2021: tržby 112 418 €. 2022: tržby 43 892 €.200 tis.100 tis.013,4 tis.155,6 tis.176,2 tis.112,4 tis.43,9 tis.201908/2020 — 12/2020202020212022Tržby2019: tržby 13 438 €. 08/2020 — 12/2020: tržby 155 571 €. 2020: tržby 176 188 €. 2021: tržby 112 418 €. 2022: tržby 43 892 €.200 tis.100 tis.013,4 tis.176,2 tis.43,9 tis.201920202022Tržby2019: tržby 13 438 €. 08/2020 — 12/2020: tržby 155 571 €. 2020: tržby 176 188 €. 2021: tržby 112 418 €. 2022: tržby 43 892 €.200 tis.100 tis.008/2020 — 12/20202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −31 807 €. 08/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 14 703 €. 2020: výsledok hospodárenia 39 836 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 263 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 716 €.50 tis.0−50 tis.−31,8 tis.+14,7 tis.+39,8 tis.+4,3 tis.+3,7 tis.201908/2020 — 12/2020202020212022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −31 807 €. 08/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 14 703 €. 2020: výsledok hospodárenia 39 836 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 263 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 716 €.50 tis.0−50 tis.−31,8 tis.+39,8 tis.+3,7 tis.201920202022Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −31 807 €. 08/2020 — 12/2020: výsledok hospodárenia 14 703 €. 2020: výsledok hospodárenia 39 836 €. 2021: výsledok hospodárenia 4 263 €. 2022: výsledok hospodárenia 3 716 €.50 tis.0−50 tis.08/2020 — 12/20202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 19 068 €, vlastné imanie −25 173 €. 08/2020 — 12/2020: aktíva 70 991 €, vlastné imanie 18 094 €. 2020: aktíva 71 082 €, vlastné imanie 14 663 €. 2021: aktíva 49 672 €, vlastné imanie 22 357 €. 2022: aktíva 74 827 €, vlastné imanie 26 073 €.100 tis.0−50 tis.201908/2020 — 12/2020202020212022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 19 068 €, vlastné imanie −25 173 €. 08/2020 — 12/2020: aktíva 70 991 €, vlastné imanie 18 094 €. 2020: aktíva 71 082 €, vlastné imanie 14 663 €. 2021: aktíva 49 672 €, vlastné imanie 22 357 €. 2022: aktíva 74 827 €, vlastné imanie 26 073 €.100 tis.0−50 tis.201920202022Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 19 068 €, vlastné imanie −25 173 €. 08/2020 — 12/2020: aktíva 70 991 €, vlastné imanie 18 094 €. 2020: aktíva 71 082 €, vlastné imanie 14 663 €. 2021: aktíva 49 672 €, vlastné imanie 22 357 €. 2022: aktíva 74 827 €, vlastné imanie 26 073 €.100 tis.0−50 tis.08/2020 — 12/20202022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 422 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 985 €, finančné účty 9 661 €. 08/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 12 594 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 078 €, finančné účty 46 319 €. 2020: dlhodobý majetok 12 594 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 078 €, finančné účty 46 410 €. 2021: dlhodobý majetok 8 346 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 964 €, finančné účty 26 362 €. 2022: dlhodobý majetok 16 835 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 657 €, finančné účty 44 335 €.100 tis.50 tis.0201908/2020 — 12/2020202020212022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 422 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 985 €, finančné účty 9 661 €. 08/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 12 594 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 078 €, finančné účty 46 319 €. 2020: dlhodobý majetok 12 594 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 078 €, finančné účty 46 410 €. 2021: dlhodobý majetok 8 346 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 964 €, finančné účty 26 362 €. 2022: dlhodobý majetok 16 835 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 657 €, finančné účty 44 335 €.100 tis.50 tis.0201920202022Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 4 422 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 985 €, finančné účty 9 661 €. 08/2020 — 12/2020: dlhodobý majetok 12 594 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 078 €, finančné účty 46 319 €. 2020: dlhodobý majetok 12 594 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 078 €, finančné účty 46 410 €. 2021: dlhodobý majetok 8 346 €, zásoby 0 €, pohľadávky 14 964 €, finančné účty 26 362 €. 2022: dlhodobý majetok 16 835 €, zásoby 0 €, pohľadávky 13 657 €, finančné účty 44 335 €.100 tis.50 tis.008/2020 — 12/20202022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −25 173 €, dlhodobé záväzky 35 000 €, krátkodobé záväzky 9 241 €. 08/2020 — 12/2020: vlastné imanie 18 094 €, dlhodobé záväzky 9 864 €, krátkodobé záväzky 43 033 €. 2020: vlastné imanie 14 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 419 €. 2021: vlastné imanie 22 357 €, dlhodobé záväzky 6 977 €, krátkodobé záväzky 20 338 €. 2022: vlastné imanie 26 073 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 754 €.100 tis.0−50 tis.201908/2020 — 12/2020202020212022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −25 173 €, dlhodobé záväzky 35 000 €, krátkodobé záväzky 9 241 €. 08/2020 — 12/2020: vlastné imanie 18 094 €, dlhodobé záväzky 9 864 €, krátkodobé záväzky 43 033 €. 2020: vlastné imanie 14 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 419 €. 2021: vlastné imanie 22 357 €, dlhodobé záväzky 6 977 €, krátkodobé záväzky 20 338 €. 2022: vlastné imanie 26 073 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 754 €.100 tis.0−50 tis.201920202022Štruktúra pasív2019: vlastné imanie −25 173 €, dlhodobé záväzky 35 000 €, krátkodobé záväzky 9 241 €. 08/2020 — 12/2020: vlastné imanie 18 094 €, dlhodobé záväzky 9 864 €, krátkodobé záväzky 43 033 €. 2020: vlastné imanie 14 663 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 419 €. 2021: vlastné imanie 22 357 €, dlhodobé záväzky 6 977 €, krátkodobé záväzky 20 338 €. 2022: vlastné imanie 26 073 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 48 754 €.100 tis.0−50 tis.08/2020 — 12/20202022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 08/2020 — 12/2020: daň z príjmu 3 695 €. 2020: daň z príjmu 8 475 €. 2021: daň z príjmu 1 120 €. 2022: daň z príjmu 585 €.10 tis.5 tis.003,7 tis.8,5 tis.1,1 tis.585201908/2020 — 12/2020202020212022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 08/2020 — 12/2020: daň z príjmu 3 695 €. 2020: daň z príjmu 8 475 €. 2021: daň z príjmu 1 120 €. 2022: daň z príjmu 585 €.10 tis.5 tis.008,5 tis.585201920202022Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 08/2020 — 12/2020: daň z príjmu 3 695 €. 2020: daň z príjmu 8 475 €. 2021: daň z príjmu 1 120 €. 2022: daň z príjmu 585 €.10 tis.5 tis.058508/2020 — 12/20202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok08/2020 — 12/2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby13,4 tis.176,2 tis.155,6 tis.112,4 tis.43,9 tis.
Výsledok hospodárenia−31,8 tis.39,8 tis.14,7 tis.4,3 tis.3,7 tis.
Aktíva19,1 tis.71,1 tis.71 tis.49,7 tis.74,8 tis.
Vlastné imanie−25,2 tis.14,7 tis.18,1 tis.22,4 tis.26,1 tis.
Daň z príjmu08,5 tis.3,7 tis.1,1 tis.585
Zadlženosť232,0 %79,4 %74,5 %55,0 %65,2 %

aj 2017–2018 — v pláne Štandard

2022

Tržby
43,9 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
74,8 tis.
Vlastné imanie
26,1 tis.
Daň z príjmu
585
Zadlženosť
65,2 %

2021

Tržby
112,4 tis.
Výsledok hospodárenia
4,3 tis.
Aktíva
49,7 tis.
Vlastné imanie
22,4 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
55,0 %

08/2020 — 12/2020

Tržby
155,6 tis.
Výsledok hospodárenia
14,7 tis.
Aktíva
71 tis.
Vlastné imanie
18,1 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
74,5 %

2020

Tržby
176,2 tis.
Výsledok hospodárenia
39,8 tis.
Aktíva
71,1 tis.
Vlastné imanie
14,7 tis.
Daň z príjmu
8,5 tis.
Zadlženosť
79,4 %

2019

Tržby
13,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−31,8 tis.
Aktíva
19,1 tis.
Vlastné imanie
−25,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
232,0 %

aj 2017–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API