Súhrn
- Vznik
- 10. 08. 20179 rokov 2 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 82 886 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- EKO-CONTROL SK s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 51036401
- daňové identifikačné číslo
- 2120577019
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Nešporova 30, 040 11 Košice - mestská časť Západ, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Západokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 08. 2017
- V registri
- 9 rokov 2 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 42084/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9296868
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| výkon kontroly dodržiavania ustanovení princípov a pravidiel ekologickej poľnohospodárskej výroby u prevádzkovateľov registrovaných na ÚKSÚP v systéme ekologickej poľnohospodárskej výroby na Odbore ovocinárstva a ekologickej poľnohospodárskej výroby | 04. 01. 2018 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 10. 08. 2017 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 10. 08. 2017 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 10. 08. 2017 | — |
| administratívne služby | 10. 08. 2017 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 10. 08. 2017 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 10. 08. 2017 | — |
| organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 10. 08. 2017 | — |
| výkon certifikácie produktov z ekologickej poľnohospodárskej výroby na základe vykonanej kontroly prevádzkovateľov | 04. 01. 2018 | — |
| podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 21. 09. 2022 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 21. 09. 2022 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 21. 09. 2022 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 21. 09. 2022 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120577019 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 znížila stratu na −19 687 € a zvýšila tržby o ▲47 % na 82,9 tisíc eur.
Tržby
82 886 €
▲ 47,1 %Výsledok hospodárenia
−19 687 €
▲ 7,2 %Aktíva
56 895 €
▼ 7,7 %Vlastné imanie
16 132 €
▲ 187,1 %Zadlženosť
71,6 %
Hrubá marža
−23,8 %
Čistá marža
−23,8 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 08/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 0 | 49,1 tis. | 73,2 tis. | 56,4 tis. | 82,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −39,5 tis. | 2,5 tis. | 4,2 tis. | −21,2 tis. | −19,7 tis. |
| Aktíva | 13,4 tis. | 17,5 tis. | 80,2 tis. | 61,7 tis. | 56,9 tis. |
| Vlastné imanie | −34,2 tis. | −31,7 tis. | −27,4 tis. | 5,6 tis. | 16,1 tis. |
| Daň z príjmu | 200 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 356,2 % | 281,3 % | 134,1 % | 90,9 % | 71,6 % |
2021
- Tržby
- 82,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −19,7 tis.
- Aktíva
- 56,9 tis.
- Vlastné imanie
- 16,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 71,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 56,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −21,2 tis.
- Aktíva
- 61,7 tis.
- Vlastné imanie
- 5,6 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 73,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,2 tis.
- Aktíva
- 80,2 tis.
- Vlastné imanie
- −27,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 134,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 49,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,5 tis.
- Aktíva
- 17,5 tis.
- Vlastné imanie
- −31,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 281,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
08/2017 — 12/2017
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −39,5 tis.
- Aktíva
- 13,4 tis.
- Vlastné imanie
- −34,2 tis.
- Daň z príjmu
- 200
- Zadlženosť
- 356,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.