prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MarMi KLIMA, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51024039aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 08. 20179 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
51 431 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MarMi KLIMA, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51024039
daňové identifikačné číslo
2120568131
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120568131
Sídlo
Mierová 360/29, 95185 Skýcov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 08. 2017
V registri
9 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 43846/N
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9295030
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)08. 08. 2017—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu08. 08. 2017—
Výroba bižutérie a suvenírov08. 08. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien08. 08. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby08. 08. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov08. 08. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby08. 08. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu08. 08. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120568131: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120568131: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120568131IČ DPH SK2120568131Obdobia daňových registráciíDIČ 2120568131: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120568131: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120568131IČ DPH SK2120568131Obdobia daňových registráciíDIČ 2120568131: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120568131: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120568131IČ DPH SK2120568131
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212056813111. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2026
daňové identifikačné číslo212056813110. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼21 % na 2 326 € a zvýšila tržby o ▲18 % na 51,4 tisíc eur.

Tržby

51 431 €

▲ 17,8 %

Výsledok hospodárenia

2 326 €

▼ 21,3 %

Aktíva

21 590 €

▲ 40,7 %

Vlastné imanie

10 365 €

▲ 28,9 %

Zadlženosť

52,0 %

Hrubá marža

6,4 %

Čistá marža

4,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 41 517 €. 2022: tržby 38 630 €. 2023: tržby 41 520 €. 2024: tržby 43 671 €. 2025: tržby 51 431 €.100 tis.50 tis.041,5 tis.38,6 tis.41,5 tis.43,7 tis.51,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 41 517 €. 2022: tržby 38 630 €. 2023: tržby 41 520 €. 2024: tržby 43 671 €. 2025: tržby 51 431 €.100 tis.50 tis.041,5 tis.38,6 tis.41,5 tis.43,7 tis.51,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 41 517 €. 2022: tržby 38 630 €. 2023: tržby 41 520 €. 2024: tržby 43 671 €. 2025: tržby 51 431 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 35 €. 2022: výsledok hospodárenia −721 €. 2023: výsledok hospodárenia 976 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 956 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 326 €.5 tis.0−1 tis.+35−721+976+3 tis.+2,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 35 €. 2022: výsledok hospodárenia −721 €. 2023: výsledok hospodárenia 976 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 956 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 326 €.5 tis.0−1 tis.+35−721+976+3 tis.+2,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 35 €. 2022: výsledok hospodárenia −721 €. 2023: výsledok hospodárenia 976 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 956 €. 2025: výsledok hospodárenia 2 326 €.5 tis.0−1 tis.+35+976202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 18 024 €, vlastné imanie 4 828 €. 2022: aktíva 7 012 €, vlastné imanie 4 108 €. 2023: aktíva 10 417 €, vlastné imanie 5 083 €. 2024: aktíva 15 341 €, vlastné imanie 8 039 €. 2025: aktíva 21 590 €, vlastné imanie 10 365 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 18 024 €, vlastné imanie 4 828 €. 2022: aktíva 7 012 €, vlastné imanie 4 108 €. 2023: aktíva 10 417 €, vlastné imanie 5 083 €. 2024: aktíva 15 341 €, vlastné imanie 8 039 €. 2025: aktíva 21 590 €, vlastné imanie 10 365 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 18 024 €, vlastné imanie 4 828 €. 2022: aktíva 7 012 €, vlastné imanie 4 108 €. 2023: aktíva 10 417 €, vlastné imanie 5 083 €. 2024: aktíva 15 341 €, vlastné imanie 8 039 €. 2025: aktíva 21 590 €, vlastné imanie 10 365 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 325 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 638 €, finančné účty 7 061 €. 2022: dlhodobý majetok 4 162 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 415 €, finančné účty 435 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 280 €, finančné účty 9 137 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 844 €, finančné účty 12 497 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 731 €, finančné účty 16 859 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 325 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 638 €, finančné účty 7 061 €. 2022: dlhodobý majetok 4 162 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 415 €, finančné účty 435 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 280 €, finančné účty 9 137 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 844 €, finančné účty 12 497 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 731 €, finančné účty 16 859 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 325 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 638 €, finančné účty 7 061 €. 2022: dlhodobý majetok 4 162 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 415 €, finančné účty 435 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 280 €, finančné účty 9 137 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 844 €, finančné účty 12 497 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 731 €, finančné účty 16 859 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 828 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 196 €. 2022: vlastné imanie 4 108 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 904 €. 2023: vlastné imanie 5 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 334 €. 2024: vlastné imanie 8 039 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 302 €. 2025: vlastné imanie 10 365 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 225 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 828 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 196 €. 2022: vlastné imanie 4 108 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 904 €. 2023: vlastné imanie 5 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 334 €. 2024: vlastné imanie 8 039 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 302 €. 2025: vlastné imanie 10 365 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 225 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 4 828 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 13 196 €. 2022: vlastné imanie 4 108 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 904 €. 2023: vlastné imanie 5 083 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 334 €. 2024: vlastné imanie 8 039 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 302 €. 2025: vlastné imanie 10 365 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 225 €.25 tis.12,5 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 83 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 61 €. 2024: daň z príjmu 545 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50008306154596020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 83 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 61 €. 2024: daň z príjmu 545 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50008306154596020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 83 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 61 €. 2024: daň z príjmu 545 €. 2025: daň z príjmu 960 €.1 tis.50008306154596020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby41,5 tis.38,6 tis.41,5 tis.43,7 tis.51,4 tis.
Výsledok hospodárenia35−7219763 tis.2,3 tis.
Aktíva18 tis.7 tis.10,4 tis.15,3 tis.21,6 tis.
Vlastné imanie4,8 tis.4,1 tis.5,1 tis.8 tis.10,4 tis.
Daň z príjmu83061545960
Zadlženosť73,2 %41,4 %51,2 %47,6 %52,0 %

aj 09/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
51,4 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
21,6 tis.
Vlastné imanie
10,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
52,0 %

2024

Tržby
43,7 tis.
Výsledok hospodárenia
3 tis.
Aktíva
15,3 tis.
Vlastné imanie
8 tis.
Daň z príjmu
545
Zadlženosť
47,6 %

2023

Tržby
41,5 tis.
Výsledok hospodárenia
976
Aktíva
10,4 tis.
Vlastné imanie
5,1 tis.
Daň z príjmu
61
Zadlženosť
51,2 %

2022

Tržby
38,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−721
Aktíva
7 tis.
Vlastné imanie
4,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
41,4 %

2021

Tržby
41,5 tis.
Výsledok hospodárenia
35
Aktíva
18 tis.
Vlastné imanie
4,8 tis.
Daň z príjmu
83
Zadlženosť
73,2 %

aj 09/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API