prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

LEPŠIA PRÁCA s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 51009897aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
27. 07. 20179 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
82 150 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
LEPŠIA PRÁCA s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
51009897
daňové identifikačné číslo
2120566767
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120566767
Sídlo
Gorkého 10, 075 01 Trebišov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
27. 07. 2017
V registri
9 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 41996/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9285034
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Zámočníctvo27. 07. 2017—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov27. 07. 2017—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu27. 07. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby27. 07. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov27. 07. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien27. 07. 2017—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení27. 07. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)27. 07. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby27. 07. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov27. 07. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky27. 07. 2017—
Administratívne služby27. 07. 2017—
Vedenie účtovníctva27. 07. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti27. 07. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí27. 07. 2017—
Čistiace a upratovacie služby27. 07. 2017—
Výroba potravinárskych výrobkov27. 07. 2017—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov27. 07. 2017—
Výroba počítačových, elektronických a optických výrobkov27. 07. 2017—
Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok27. 07. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave27. 07. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120566767: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120566767: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120566767IČ DPH SK2120566767Obdobia daňových registráciíDIČ 2120566767: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120566767: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120566767IČ DPH SK2120566767Obdobia daňových registráciíDIČ 2120566767: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120566767: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120566767IČ DPH SK2120566767
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212056676711. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 27. 03. 2019
daňové identifikačné číslo212056676710. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 zvýšila zisk o ▲220 % na 12 887 € a zvýšila tržby o ▲193 % na 82,2 tisíc eur.

Tržby

82 150 €

▲ 193,4 %

Výsledok hospodárenia

12 887 €

▲ 220,0 %

Aktíva

60 414 €

▲ 139,9 %

Vlastné imanie

17 887 €

▼ 27,0 %

Zadlženosť

70,4 %

Hrubá marža

17,4 %

Čistá marža

15,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 28 000 €. 2025: tržby 82 150 €.100 tis.50 tis.000028 tis.82,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 28 000 €. 2025: tržby 82 150 €.100 tis.50 tis.000028 tis.82,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 0 €. 2024: tržby 28 000 €. 2025: tržby 82 150 €.100 tis.50 tis.000202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 769 €. 2022: výsledok hospodárenia −120 €. 2023: výsledok hospodárenia −86 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 027 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 887 €.20 tis.0−20 tis.−12,8 tis.−120−86+4 tis.+12,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 769 €. 2022: výsledok hospodárenia −120 €. 2023: výsledok hospodárenia −86 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 027 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 887 €.20 tis.0−20 tis.−12,8 tis.−120−86+4 tis.+12,9 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −12 769 €. 2022: výsledok hospodárenia −120 €. 2023: výsledok hospodárenia −86 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 027 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 887 €.20 tis.0−20 tis.−86202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 153 €, vlastné imanie 20 906 €. 2022: aktíva 21 174 €, vlastné imanie 20 787 €. 2023: aktíva 21 107 €, vlastné imanie 20 701 €. 2024: aktíva 25 179 €, vlastné imanie 24 499 €. 2025: aktíva 60 414 €, vlastné imanie 17 887 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 153 €, vlastné imanie 20 906 €. 2022: aktíva 21 174 €, vlastné imanie 20 787 €. 2023: aktíva 21 107 €, vlastné imanie 20 701 €. 2024: aktíva 25 179 €, vlastné imanie 24 499 €. 2025: aktíva 60 414 €, vlastné imanie 17 887 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 21 153 €, vlastné imanie 20 906 €. 2022: aktíva 21 174 €, vlastné imanie 20 787 €. 2023: aktíva 21 107 €, vlastné imanie 20 701 €. 2024: aktíva 25 179 €, vlastné imanie 24 499 €. 2025: aktíva 60 414 €, vlastné imanie 17 887 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 216 €, finančné účty 20 937 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 275 €, finančné účty 20 899 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 294 €, finančné účty 20 813 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 309 €, finančné účty 22 870 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 638 €, finančné účty 7 777 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 216 €, finančné účty 20 937 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 275 €, finančné účty 20 899 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 294 €, finančné účty 20 813 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 309 €, finančné účty 22 870 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 638 €, finančné účty 7 777 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 216 €, finančné účty 20 937 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 275 €, finančné účty 20 899 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 294 €, finančné účty 20 813 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 309 €, finančné účty 22 870 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 638 €, finančné účty 7 777 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 20 906 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 87 €. 2022: vlastné imanie 20 787 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 227 €. 2023: vlastné imanie 20 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 406 €. 2024: vlastné imanie 24 499 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 680 €. 2025: vlastné imanie 17 887 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 527 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 20 906 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 87 €. 2022: vlastné imanie 20 787 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 227 €. 2023: vlastné imanie 20 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 406 €. 2024: vlastné imanie 24 499 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 680 €. 2025: vlastné imanie 17 887 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 527 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 20 906 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 87 €. 2022: vlastné imanie 20 787 €, dlhodobé záväzky 160 €, krátkodobé záväzky 227 €. 2023: vlastné imanie 20 701 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 406 €. 2024: vlastné imanie 24 499 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 680 €. 2025: vlastné imanie 17 887 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 42 527 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 1 432 €.2 tis.1 tis.00003401,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 1 432 €.2 tis.1 tis.00003401,4 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 1 432 €.2 tis.1 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby00028 tis.82,2 tis.
Výsledok hospodárenia−12,8 tis.−120−864 tis.12,9 tis.
Aktíva21,2 tis.21,2 tis.21,1 tis.25,2 tis.60,4 tis.
Vlastné imanie20,9 tis.20,8 tis.20,7 tis.24,5 tis.17,9 tis.
Daň z príjmu0003401,4 tis.
Zadlženosť1,2 %1,8 %1,9 %2,7 %70,4 %

aj 07/2017 — 08/2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
82,2 tis.
Výsledok hospodárenia
12,9 tis.
Aktíva
60,4 tis.
Vlastné imanie
17,9 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
70,4 %

2024

Tržby
28 tis.
Výsledok hospodárenia
4 tis.
Aktíva
25,2 tis.
Vlastné imanie
24,5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
2,7 %

2023

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−86
Aktíva
21,1 tis.
Vlastné imanie
20,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,9 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−120
Aktíva
21,2 tis.
Vlastné imanie
20,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,8 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−12,8 tis.
Aktíva
21,2 tis.
Vlastné imanie
20,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
1,2 %

aj 07/2017 — 08/2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API