prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Ep Hydrogear, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51003708aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 07. 20179 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
31 960 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Ep Hydrogear, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51003708
daňové identifikačné číslo
2120556944
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Školská 1568/23, 962 05 Hriňová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 07. 2017
V registri
9 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 32393/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9281522
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 07. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu21. 07. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb21. 07. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby21. 07. 2017—
Administratívne služby21. 07. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky21. 07. 2017—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely21. 07. 2017—
Inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení21. 07. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120556944: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120556944Obdobia daňových registráciíDIČ 2120556944: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120556944Obdobia daňových registráciíDIČ 2120556944: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120556944
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212055694410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila stratu na −269 € a znížila tržby o ▼23 % na 32 tisíc eur.

Tržby

31 960 €

▼ 22,9 %

Výsledok hospodárenia

−269 €

▲ 49,8 %

Aktíva

13 885 €

▼ 55,6 %

Vlastné imanie

−14 677 €

▼ 332,0 %

Zadlženosť

205,7 %

Hrubá marža

3,3 %

Čistá marža

−0,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 10 869 €. 2018: tržby 6 538 €. 2019: tržby 33 252 €. 2020: tržby 41 441 €. 2021: tržby 31 960 €.50 tis.25 tis.010,9 tis.6,5 tis.33,3 tis.41,4 tis.32 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 10 869 €. 2018: tržby 6 538 €. 2019: tržby 33 252 €. 2020: tržby 41 441 €. 2021: tržby 31 960 €.50 tis.25 tis.010,9 tis.6,5 tis.33,3 tis.41,4 tis.32 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 10 869 €. 2018: tržby 6 538 €. 2019: tržby 33 252 €. 2020: tržby 41 441 €. 2021: tržby 31 960 €.50 tis.25 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −198 €. 2018: výsledok hospodárenia −281 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 342 €. 2020: výsledok hospodárenia −536 €. 2021: výsledok hospodárenia −269 €.2,5 tis.0−1 tis.−198−281+2,3 tis.−536−26920172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −198 €. 2018: výsledok hospodárenia −281 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 342 €. 2020: výsledok hospodárenia −536 €. 2021: výsledok hospodárenia −269 €.2,5 tis.0−1 tis.−198−281+2,3 tis.−536−26920172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −198 €. 2018: výsledok hospodárenia −281 €. 2019: výsledok hospodárenia 2 342 €. 2020: výsledok hospodárenia −536 €. 2021: výsledok hospodárenia −269 €.2,5 tis.0−1 tis.−198−269201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 9 170 €, vlastné imanie 4 802 €. 2018: aktíva 5 284 €, vlastné imanie 4 522 €. 2019: aktíva 23 513 €, vlastné imanie 6 863 €. 2020: aktíva 31 291 €, vlastné imanie 6 327 €. 2021: aktíva 13 885 €, vlastné imanie −14 677 €.50 tis.0−20 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 9 170 €, vlastné imanie 4 802 €. 2018: aktíva 5 284 €, vlastné imanie 4 522 €. 2019: aktíva 23 513 €, vlastné imanie 6 863 €. 2020: aktíva 31 291 €, vlastné imanie 6 327 €. 2021: aktíva 13 885 €, vlastné imanie −14 677 €.50 tis.0−20 tis.20172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 9 170 €, vlastné imanie 4 802 €. 2018: aktíva 5 284 €, vlastné imanie 4 522 €. 2019: aktíva 23 513 €, vlastné imanie 6 863 €. 2020: aktíva 31 291 €, vlastné imanie 6 327 €. 2021: aktíva 13 885 €, vlastné imanie −14 677 €.50 tis.0−20 tis.20172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 033 €, finančné účty 5 137 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 502 €, finančné účty 4 782 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 597 €, finančné účty 3 916 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 456 €, finančné účty 6 835 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 925 €, finančné účty 9 960 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 033 €, finančné účty 5 137 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 502 €, finančné účty 4 782 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 597 €, finančné účty 3 916 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 456 €, finančné účty 6 835 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 925 €, finančné účty 9 960 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 033 €, finančné účty 5 137 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 502 €, finančné účty 4 782 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 19 597 €, finančné účty 3 916 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 24 456 €, finančné účty 6 835 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 3 925 €, finančné účty 9 960 €.50 tis.25 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 4 802 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 368 €. 2018: vlastné imanie 4 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 762 €. 2019: vlastné imanie 6 863 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 650 €. 2020: vlastné imanie 6 327 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 964 €. 2021: vlastné imanie −14 677 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 562 €.50 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 4 802 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 368 €. 2018: vlastné imanie 4 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 762 €. 2019: vlastné imanie 6 863 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 650 €. 2020: vlastné imanie 6 327 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 964 €. 2021: vlastné imanie −14 677 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 562 €.50 tis.0−20 tis.20172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 4 802 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 368 €. 2018: vlastné imanie 4 522 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 762 €. 2019: vlastné imanie 6 863 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 16 650 €. 2020: vlastné imanie 6 327 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 24 964 €. 2021: vlastné imanie −14 677 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 28 562 €.50 tis.0−20 tis.20172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 47 €. 2018: daň z príjmu 182 €. 2019: daň z príjmu 934 €. 2020: daň z príjmu 212 €. 2021: daň z príjmu 1 319 €.2 tis.1 tis.0471829342121,3 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 47 €. 2018: daň z príjmu 182 €. 2019: daň z príjmu 934 €. 2020: daň z príjmu 212 €. 2021: daň z príjmu 1 319 €.2 tis.1 tis.0471829342121,3 tis.20172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 47 €. 2018: daň z príjmu 182 €. 2019: daň z príjmu 934 €. 2020: daň z príjmu 212 €. 2021: daň z príjmu 1 319 €.2 tis.1 tis.047934201720192021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby10,9 tis.6,5 tis.33,3 tis.41,4 tis.32 tis.
Výsledok hospodárenia−198−2812,3 tis.−536−269
Aktíva9,2 tis.5,3 tis.23,5 tis.31,3 tis.13,9 tis.
Vlastné imanie4,8 tis.4,5 tis.6,9 tis.6,3 tis.−14,7 tis.
Daň z príjmu471829342121,3 tis.
Zadlženosť47,6 %14,4 %70,8 %79,8 %205,7 %

2021

Tržby
32 tis.
Výsledok hospodárenia
−269
Aktíva
13,9 tis.
Vlastné imanie
−14,7 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
205,7 %

2020

Tržby
41,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−536
Aktíva
31,3 tis.
Vlastné imanie
6,3 tis.
Daň z príjmu
212
Zadlženosť
79,8 %

2019

Tržby
33,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,3 tis.
Aktíva
23,5 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
934
Zadlženosť
70,8 %

2018

Tržby
6,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−281
Aktíva
5,3 tis.
Vlastné imanie
4,5 tis.
Daň z príjmu
182
Zadlženosť
14,4 %

2017

Tržby
10,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−198
Aktíva
9,2 tis.
Vlastné imanie
4,8 tis.
Daň z príjmu
47
Zadlženosť
47,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API