prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

PALSTAV s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 51000326aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
28. 02. 20188 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 939 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PALSTAV s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
51000326
daňové identifikačné číslo
2120701693
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Štúrova 820/44E, 90301 Senec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
28. 02. 2018
V registri
8 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 126482/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9498781
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto stavieb: technické zariadenie budov28. 02. 2018—
Administratívne služby28. 02. 2018—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov28. 02. 2018—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov28. 02. 2018—
Faktoring a forfaiting28. 02. 2018—
Fotografické služby28. 02. 2018—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)28. 02. 2018—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla28. 02. 2018—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí28. 02. 2018—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov28. 02. 2018—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce28. 02. 2018—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach28. 02. 2018—
Poskytovanie služieb osobného charakteru28. 02. 2018—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu28. 02. 2018—
Prenájom hnuteľných vecí28. 02. 2018—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom28. 02. 2018—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení28. 02. 2018—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu28. 02. 2018—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky28. 02. 2018—
Prípravné práce k realizácii stavby28. 02. 2018—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave28. 02. 2018—
Služby požičovní28. 02. 2018—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok28. 02. 2018—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela28. 02. 2018—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby28. 02. 2018—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností28. 02. 2018—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok28. 02. 2018—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien28. 02. 2018—
Vedenie účtovníctva28. 02. 2018—
Verejné obstarávanie28. 02. 2018—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti28. 02. 2018—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva28. 02. 2018—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba28. 02. 2018—
Murárstvo28. 02. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120701693: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120701693Obdobia daňových registráciíDIČ 2120701693: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120701693Obdobia daňových registráciíDIČ 2120701693: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120701693
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212070169310. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 znížila zisk o ▼96 % na 742 € a znížila tržby o ▼90 % na 2,9 tisíc eur.

Tržby

2 939 €

▼ 89,5 %

Výsledok hospodárenia

742 €

▼ 96,1 %

Aktíva

30 110 €

▲ 3,0 %

Vlastné imanie

24 523 €

▲ 3,1 %

Zadlženosť

18,6 %

Hrubá marža

29,2 %

Čistá marža

25,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby02/2018 — 12/2018: tržby 0 €. 2019: tržby 28 000 €. 2020: tržby 2 939 €.50 tis.25 tis.0028 tis.2,9 tis.02/2018 — 12/201820192020Tržby02/2018 — 12/2018: tržby 0 €. 2019: tržby 28 000 €. 2020: tržby 2 939 €.50 tis.25 tis.0028 tis.2,9 tis.02/2018 — 12/201820192020Tržby02/2018 — 12/2018: tržby 0 €. 2019: tržby 28 000 €. 2020: tržby 2 939 €.50 tis.25 tis.002,9 tis.02/2018 — 12/20182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia02/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia −332 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 112 €. 2020: výsledok hospodárenia 742 €.20 tis.0−500−332+19,1 tis.+74202/2018 — 12/201820192020Výsledok hospodárenia02/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia −332 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 112 €. 2020: výsledok hospodárenia 742 €.20 tis.0−500−332+19,1 tis.+74202/2018 — 12/201820192020Výsledok hospodárenia02/2018 — 12/2018: výsledok hospodárenia −332 €. 2019: výsledok hospodárenia 19 112 €. 2020: výsledok hospodárenia 742 €.20 tis.0−500−332+74202/2018 — 12/20182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie02/2018 — 12/2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 668 €. 2019: aktíva 29 231 €, vlastné imanie 23 780 €. 2020: aktíva 30 110 €, vlastné imanie 24 523 €.50 tis.25 tis.002/2018 — 12/201820192020Aktíva a vlastné imanie02/2018 — 12/2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 668 €. 2019: aktíva 29 231 €, vlastné imanie 23 780 €. 2020: aktíva 30 110 €, vlastné imanie 24 523 €.50 tis.25 tis.002/2018 — 12/201820192020Aktíva a vlastné imanie02/2018 — 12/2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 4 668 €. 2019: aktíva 29 231 €, vlastné imanie 23 780 €. 2020: aktíva 30 110 €, vlastné imanie 24 523 €.50 tis.25 tis.002/2018 — 12/20182020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív02/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 024 €, finančné účty 2 207 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 959 €, finančné účty 2 151 €.50 tis.25 tis.002/2018 — 12/201820192020Štruktúra aktív02/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 024 €, finančné účty 2 207 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 959 €, finančné účty 2 151 €.50 tis.25 tis.002/2018 — 12/201820192020Štruktúra aktív02/2018 — 12/2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 024 €, finančné účty 2 207 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 959 €, finančné účty 2 151 €.50 tis.25 tis.002/2018 — 12/20182020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív02/2018 — 12/2018: vlastné imanie 4 668 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 332 €. 2019: vlastné imanie 23 780 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 451 €. 2020: vlastné imanie 24 523 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 587 €.50 tis.25 tis.002/2018 — 12/201820192020Štruktúra pasív02/2018 — 12/2018: vlastné imanie 4 668 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 332 €. 2019: vlastné imanie 23 780 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 451 €. 2020: vlastné imanie 24 523 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 587 €.50 tis.25 tis.002/2018 — 12/201820192020Štruktúra pasív02/2018 — 12/2018: vlastné imanie 4 668 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 332 €. 2019: vlastné imanie 23 780 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 451 €. 2020: vlastné imanie 24 523 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 587 €.50 tis.25 tis.002/2018 — 12/20182020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu02/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 5 059 €. 2020: daň z príjmu 117 €.10 tis.5 tis.005,1 tis.11702/2018 — 12/201820192020Daň z príjmu02/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 5 059 €. 2020: daň z príjmu 117 €.10 tis.5 tis.005,1 tis.11702/2018 — 12/201820192020Daň z príjmu02/2018 — 12/2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 5 059 €. 2020: daň z príjmu 117 €.10 tis.5 tis.0011702/2018 — 12/20182020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)02/2018 — 12/2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby028 tis.2,9 tis.
Výsledok hospodárenia−33219,1 tis.742
Aktíva5 tis.29,2 tis.30,1 tis.
Vlastné imanie4,7 tis.23,8 tis.24,5 tis.
Daň z príjmu05,1 tis.117
Zadlženosť6,6 %18,6 %18,6 %

2020

Tržby
2,9 tis.
Výsledok hospodárenia
742
Aktíva
30,1 tis.
Vlastné imanie
24,5 tis.
Daň z príjmu
117
Zadlženosť
18,6 %

2019

Tržby
28 tis.
Výsledok hospodárenia
19,1 tis.
Aktíva
29,2 tis.
Vlastné imanie
23,8 tis.
Daň z príjmu
5,1 tis.
Zadlženosť
18,6 %

02/2018 — 12/2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−332
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
6,6 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API