Súhrn
- Vznik
- 29. 06. 20179 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 291 749 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- AGROS TRADE s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50977504
- daňové identifikačné číslo
- 2120549299
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Bučinová 8698/2, 82107 Bratislava - mestská časť Vrakuňa, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Vrakuňaokres Bratislava IIBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 29. 06. 2017
- V registri
- 9 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 120841/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9262097
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 29. 06. 2017 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 29. 06. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 29. 06. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 29. 06. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 29. 06. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 29. 06. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 29. 06. 2017 | — |
| Sťahovacie služby | 29. 06. 2017 | — |
| Kuriérske služby | 29. 06. 2017 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 29. 06. 2017 | — |
| Informačná činnosť | 29. 06. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 29. 06. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 29. 06. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 29. 06. 2017 | — |
| Dizajnérske činnosti | 29. 06. 2017 | — |
| Služby požičovní | 29. 06. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 29. 06. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 29. 06. 2017 | — |
| Administratívne služby | 29. 06. 2017 | — |
| Verejné obstarávanie | 29. 06. 2017 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 29. 06. 2017 | — |
| Správa registratúrnych záznamov bez trvalej dokumentárnej hodnoty | 29. 06. 2017 | — |
| Zasielateľstvo | 16. 05. 2018 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120549299 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 prehĺbila stratu na −6 566 € a znížila tržby o ▼43 % na 291,7 tisíc eur.
Tržby
291 749 €
▼ 42,7 %Výsledok hospodárenia
−6 566 €
▼ 6,1 %Aktíva
28 946 €
▼ 76,9 %Vlastné imanie
6 395 €
▼ 50,7 %Zadlženosť
77,9 %
Hrubá marža
−2,2 %
Čistá marža
−2,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 723,7 tis. | 517,7 tis. | 722,5 tis. | 508,8 tis. | 291,7 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 4,6 tis. | 2,9 tis. | 4,7 tis. | −6,2 tis. | −6,6 tis. |
| Aktíva | 98,3 tis. | 108,4 tis. | 126,9 tis. | 125,1 tis. | 28,9 tis. |
| Vlastné imanie | 11,5 tis. | 14,4 tis. | 19,1 tis. | 13 tis. | 6,4 tis. |
| Daň z príjmu | 1,3 tis. | 698 | 1,3 tis. | 0 | 90 |
| Zadlženosť | 88,2 % | 86,6 % | 84,9 % | 89,6 % | 77,9 % |
aj 06/2017 — 12/2017–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 291,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,6 tis.
- Aktíva
- 28,9 tis.
- Vlastné imanie
- 6,4 tis.
- Daň z príjmu
- 90
- Zadlženosť
- 77,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 508,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −6,2 tis.
- Aktíva
- 125,1 tis.
- Vlastné imanie
- 13 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 89,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 722,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,7 tis.
- Aktíva
- 126,9 tis.
- Vlastné imanie
- 19,1 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 84,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 517,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 108,4 tis.
- Vlastné imanie
- 14,4 tis.
- Daň z príjmu
- 698
- Zadlženosť
- 86,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 723,7 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 4,6 tis.
- Aktíva
- 98,3 tis.
- Vlastné imanie
- 11,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 88,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 06/2017 — 12/2017–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.