Súhrn
- Vznik
- 08. 07. 20179 rokov 3 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 279 938 €2021
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- ANOSE s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50977300
- daňové identifikačné číslo
- 2120548694
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Cintorínska 905, 068 01 Medzilaborce, Slovenská republika
- Územie
- Medzilaborceokres MedzilaborcePrešovský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 08. 07. 2017
- V registri
- 9 rokov 3 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 34903/P - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9273333
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Stolárstvo | 08. 07. 2017 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 08. 07. 2017 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 08. 07. 2017 | — |
| Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu | 08. 07. 2017 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 08. 07. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 08. 07. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 08. 07. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 08. 07. 2017 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 08. 07. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 08. 07. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 08. 07. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 08. 07. 2017 | — |
| Sťahovacie služby | 08. 07. 2017 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 08. 07. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 08. 07. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 08. 07. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 08. 07. 2017 | — |
| Prevádzkovanie taxislužby | 30. 01. 2019 | — |
| Zámočníctvo | 30. 01. 2019 | — |
| Sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť) | 30. 01. 2019 | — |
| Sprostredkovanie zamestnania za úhradu okrem činnosti športového agenta | 30. 01. 2019 | — |
| Montáž, rekonštrukcia a údržba vyhradených technických zariadení – elektrických | 30. 01. 2019 | — |
| Inštalácia a opravy chladiarenských zariadení | 30. 01. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120548694 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2021 prehĺbila stratu na −10 203 € a zvýšila tržby o ▲76 % na 279,9 tisíc eur.
Tržby
279 938 €
▲ 75,8 %Výsledok hospodárenia
−10 203 €
▼ 102,0 %Aktíva
138 817 €
▼ 7,9 %Vlastné imanie
92 024 €
▼ 10,0 %Zadlženosť
33,7 %
Hrubá marža
−3,5 %
Čistá marža
−3,6 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 07/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 332,5 tis. | 791 tis. | 484 tis. | 159,2 tis. | 279,9 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 73,5 tis. | 28,4 tis. | 408 | −5 tis. | −10,2 tis. |
| Aktíva | 112,3 tis. | 185,5 tis. | 225,4 tis. | 150,7 tis. | 138,8 tis. |
| Vlastné imanie | 78,5 tis. | 106,9 tis. | 107,3 tis. | 102,2 tis. | 92 tis. |
| Daň z príjmu | 19,9 tis. | 9,3 tis. | 1 tis. | 0 | 285 |
| Zadlženosť | 30,1 % | 42,4 % | 52,4 % | 32,2 % | 33,7 % |
2021
- Tržby
- 279,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −10,2 tis.
- Aktíva
- 138,8 tis.
- Vlastné imanie
- 92 tis.
- Daň z príjmu
- 285
- Zadlženosť
- 33,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 159,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −5 tis.
- Aktíva
- 150,7 tis.
- Vlastné imanie
- 102,2 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 32,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 484 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 408
- Aktíva
- 225,4 tis.
- Vlastné imanie
- 107,3 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 52,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 791 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 28,4 tis.
- Aktíva
- 185,5 tis.
- Vlastné imanie
- 106,9 tis.
- Daň z príjmu
- 9,3 tis.
- Zadlženosť
- 42,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
07/2017 — 12/2017
- Tržby
- 332,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 73,5 tis.
- Aktíva
- 112,3 tis.
- Vlastné imanie
- 78,5 tis.
- Daň z príjmu
- 19,9 tis.
- Zadlženosť
- 30,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.