prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

ENCO Slovakia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50971859aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
05. 07. 20179 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
2 796 595 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ENCO Slovakia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50971859
daňové identifikačné číslo
2120548518
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dúbravská cesta 2, 84104 Bratislava - mestská časť Karlova Ves, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
05. 07. 2017
V registri
9 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 120984/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9271359
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)05. 07. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu05. 07. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb05. 07. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom05. 07. 2017—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení05. 07. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí05. 07. 2017—
Skladovanie05. 07. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu05. 07. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120548518: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120548518Obdobia daňových registráciíDIČ 2120548518: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120548518Obdobia daňových registráciíDIČ 2120548518: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120548518
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212054851810. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 dosiahla výsledok hospodárenia 10 025 € a dosiahla tržby 2,8 mil. €.

Tržby

2 796 595 €

Výsledok hospodárenia

10 025 €

Aktíva

429 932 €

▲ 8 498,6 %

Vlastné imanie

15 025 €

▲ 200,5 %

Zadlženosť

96,5 %

Hrubá marža

0,5 %

Čistá marža

0,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby07/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 2 796 595 €.5 mil.2,5 mil.02,8 mil.07/2017 — 12/201720182019Tržby07/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 2 796 595 €.5 mil.2,5 mil.02,8 mil.07/2017 — 12/201720182019Tržby07/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: údaj neuvedený. 2019: tržby 2 796 595 €.5 mil.2,5 mil.02,8 mil.07/2017 — 12/20172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia07/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 10 025 €.20 tis.10 tis.0+10 tis.07/2017 — 12/201720182019Výsledok hospodárenia07/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 10 025 €.20 tis.10 tis.0+10 tis.07/2017 — 12/201720182019Výsledok hospodárenia07/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: údaj neuvedený. 2019: výsledok hospodárenia 10 025 €.20 tis.10 tis.0+10 tis.07/2017 — 12/20172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie07/2017 — 12/2017: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 429 932 €, vlastné imanie 15 025 €.500 tis.250 tis.007/2017 — 12/201720182019Aktíva a vlastné imanie07/2017 — 12/2017: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 429 932 €, vlastné imanie 15 025 €.500 tis.250 tis.007/2017 — 12/201720182019Aktíva a vlastné imanie07/2017 — 12/2017: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2018: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €. 2019: aktíva 429 932 €, vlastné imanie 15 025 €.500 tis.250 tis.007/2017 — 12/20172019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív07/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 405 601 €, pohľadávky 16 336 €, finančné účty 7 995 €.500 tis.250 tis.007/2017 — 12/201720182019Štruktúra aktív07/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 405 601 €, pohľadávky 16 336 €, finančné účty 7 995 €.500 tis.250 tis.007/2017 — 12/201720182019Štruktúra aktív07/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 405 601 €, pohľadávky 16 336 €, finančné účty 7 995 €.500 tis.250 tis.007/2017 — 12/20172019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív07/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 15 025 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 414 907 €.500 tis.250 tis.007/2017 — 12/201720182019Štruktúra pasív07/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 15 025 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 414 907 €.500 tis.250 tis.007/2017 — 12/201720182019Štruktúra pasív07/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2018: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 15 025 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 414 907 €.500 tis.250 tis.007/2017 — 12/20172019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu07/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 2 665 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.07/2017 — 12/201720182019Daň z príjmu07/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 2 665 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.07/2017 — 12/201720182019Daň z príjmu07/2017 — 12/2017: údaj neuvedený. 2018: údaj neuvedený. 2019: daň z príjmu 2 665 €.5 tis.2,5 tis.02,7 tis.07/2017 — 12/20172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)07/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby——2,8 mil.
Výsledok hospodárenia——10 tis.
Aktíva5 tis.5 tis.429,9 tis.
Vlastné imanie5 tis.5 tis.15 tis.
Daň z príjmu——2,7 tis.
Zadlženosť0,0 %0,0 %96,5 %

2019

Tržby
2,8 mil.
Výsledok hospodárenia
10 tis.
Aktíva
429,9 tis.
Vlastné imanie
15 tis.
Daň z príjmu
2,7 tis.
Zadlženosť
96,5 %

2018

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

07/2017 — 12/2017

Tržby
—
Výsledok hospodárenia
—
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
—
Zadlženosť
0,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API