prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

Beauty car centrum, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50969757aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 07. 20179 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
9 144 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Beauty car centrum, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50969757
daňové identifikačné číslo
2120551455
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120551455
Sídlo
Príboj 552/62, 976 13 Slovenská Ľupča, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 07. 2017
V registri
9 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 32322/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9272210
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)07. 07. 2017—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu07. 07. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla07. 07. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti07. 07. 2017—
Administratívne služby07. 07. 2017—
Čistiace a upratovacie služby07. 07. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky07. 07. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov07. 07. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom07. 07. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu07. 07. 2017—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností07. 07. 2017—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok07. 07. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby07. 07. 2017—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba07. 07. 2017—
Opracovanie drevenej hmoty a výroba komponentov z dreva07. 07. 2017—
Spracovanie kože07. 07. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí07. 07. 2017—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla07. 07. 2017—
Opravy karosérií07. 07. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120551455: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120551455: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120551455IČ DPH SK2120551455Obdobia daňových registráciíDIČ 2120551455: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120551455: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120551455IČ DPH SK2120551455Obdobia daňových registráciíDIČ 2120551455: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120551455: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120551455IČ DPH SK2120551455
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212055145511. 09. 2026—05. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 21. 07. 2017
daňové identifikačné číslo212055145510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila stratu na −7 304 € a zvýšila tržby o ▲7 % na 9,1 tisíc eur.

Tržby

9 144 €

▲ 6,6 %

Výsledok hospodárenia

−7 304 €

▲ 32,2 %

Aktíva

23 225 €

▲ 206,3 %

Vlastné imanie

−2 597 €

▲ 87,1 %

Zadlženosť

111,2 %

Hrubá marža

−76,2 %

Čistá marža

−79,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 17 914 €. 2022: tržby 4 726 €. 2023: tržby 932 €. 2024: tržby 8 575 €. 2025: tržby 9 144 €.20 tis.10 tis.017,9 tis.4,7 tis.9328,6 tis.9,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 17 914 €. 2022: tržby 4 726 €. 2023: tržby 932 €. 2024: tržby 8 575 €. 2025: tržby 9 144 €.20 tis.10 tis.017,9 tis.4,7 tis.9328,6 tis.9,1 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 17 914 €. 2022: tržby 4 726 €. 2023: tržby 932 €. 2024: tržby 8 575 €. 2025: tržby 9 144 €.20 tis.10 tis.0932202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 962 €. 2022: výsledok hospodárenia −29 304 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 611 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 774 €. 2025: výsledok hospodárenia −7 304 €.0−50 tis.−6 tis.−29,3 tis.−9,6 tis.−10,8 tis.−7,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 962 €. 2022: výsledok hospodárenia −29 304 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 611 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 774 €. 2025: výsledok hospodárenia −7 304 €.0−50 tis.−6 tis.−29,3 tis.−9,6 tis.−10,8 tis.−7,3 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −5 962 €. 2022: výsledok hospodárenia −29 304 €. 2023: výsledok hospodárenia −9 611 €. 2024: výsledok hospodárenia −10 774 €. 2025: výsledok hospodárenia −7 304 €.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 51 970 €, vlastné imanie −3 977 €. 2022: aktíva 17 232 €, vlastné imanie −33 282 €. 2023: aktíva 14 235 €, vlastné imanie −42 893 €. 2024: aktíva 7 582 €, vlastné imanie −20 093 €. 2025: aktíva 23 225 €, vlastné imanie −2 597 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 51 970 €, vlastné imanie −3 977 €. 2022: aktíva 17 232 €, vlastné imanie −33 282 €. 2023: aktíva 14 235 €, vlastné imanie −42 893 €. 2024: aktíva 7 582 €, vlastné imanie −20 093 €. 2025: aktíva 23 225 €, vlastné imanie −2 597 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 51 970 €, vlastné imanie −3 977 €. 2022: aktíva 17 232 €, vlastné imanie −33 282 €. 2023: aktíva 14 235 €, vlastné imanie −42 893 €. 2024: aktíva 7 582 €, vlastné imanie −20 093 €. 2025: aktíva 23 225 €, vlastné imanie −2 597 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 26 927 €, zásoby 17 046 €, pohľadávky 7 163 €, finančné účty 834 €. 2022: dlhodobý majetok 20 052 €, zásoby 0 €, pohľadávky 331 €, finančné účty −3 151 €. 2023: dlhodobý majetok 13 177 €, zásoby 0 €, pohľadávky 508 €, finančné účty 550 €. 2024: dlhodobý majetok 6 302 €, zásoby 0 €, pohľadávky 915 €, finančné účty 365 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 719 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 506 €.100 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 26 927 €, zásoby 17 046 €, pohľadávky 7 163 €, finančné účty 834 €. 2022: dlhodobý majetok 20 052 €, zásoby 0 €, pohľadávky 331 €, finančné účty −3 151 €. 2023: dlhodobý majetok 13 177 €, zásoby 0 €, pohľadávky 508 €, finančné účty 550 €. 2024: dlhodobý majetok 6 302 €, zásoby 0 €, pohľadávky 915 €, finančné účty 365 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 719 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 506 €.100 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 26 927 €, zásoby 17 046 €, pohľadávky 7 163 €, finančné účty 834 €. 2022: dlhodobý majetok 20 052 €, zásoby 0 €, pohľadávky 331 €, finančné účty −3 151 €. 2023: dlhodobý majetok 13 177 €, zásoby 0 €, pohľadávky 508 €, finančné účty 550 €. 2024: dlhodobý majetok 6 302 €, zásoby 0 €, pohľadávky 915 €, finančné účty 365 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 719 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 506 €.100 tis.0−5 tis.20212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −3 977 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 55 947 €. 2022: vlastné imanie −33 282 €, dlhodobé záväzky 22 416 €, krátkodobé záväzky 28 098 €. 2023: vlastné imanie −42 893 €, dlhodobé záväzky 18 274 €, krátkodobé záväzky 38 854 €. 2024: vlastné imanie −20 093 €, dlhodobé záväzky 21 379 €, krátkodobé záväzky 6 296 €. 2025: vlastné imanie −2 597 €, dlhodobé záväzky 21 379 €, krátkodobé záväzky 4 443 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −3 977 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 55 947 €. 2022: vlastné imanie −33 282 €, dlhodobé záväzky 22 416 €, krátkodobé záväzky 28 098 €. 2023: vlastné imanie −42 893 €, dlhodobé záväzky 18 274 €, krátkodobé záväzky 38 854 €. 2024: vlastné imanie −20 093 €, dlhodobé záväzky 21 379 €, krátkodobé záväzky 6 296 €. 2025: vlastné imanie −2 597 €, dlhodobé záväzky 21 379 €, krátkodobé záväzky 4 443 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −3 977 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 55 947 €. 2022: vlastné imanie −33 282 €, dlhodobé záväzky 22 416 €, krátkodobé záväzky 28 098 €. 2023: vlastné imanie −42 893 €, dlhodobé záväzky 18 274 €, krátkodobé záväzky 38 854 €. 2024: vlastné imanie −20 093 €, dlhodobé záväzky 21 379 €, krátkodobé záväzky 6 296 €. 2025: vlastné imanie −2 597 €, dlhodobé záväzky 21 379 €, krátkodobé záväzky 4 443 €.100 tis.0−50 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby17,9 tis.4,7 tis.9328,6 tis.9,1 tis.
Výsledok hospodárenia−6 tis.−29,3 tis.−9,6 tis.−10,8 tis.−7,3 tis.
Aktíva52 tis.17,2 tis.14,2 tis.7,6 tis.23,2 tis.
Vlastné imanie−4 tis.−33,3 tis.−42,9 tis.−20,1 tis.−2,6 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť107,7 %293,1 %401,3 %365,0 %111,2 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
9,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−7,3 tis.
Aktíva
23,2 tis.
Vlastné imanie
−2,6 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
111,2 %

2024

Tržby
8,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,8 tis.
Aktíva
7,6 tis.
Vlastné imanie
−20,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
365,0 %

2023

Tržby
932
Výsledok hospodárenia
−9,6 tis.
Aktíva
14,2 tis.
Vlastné imanie
−42,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
401,3 %

2022

Tržby
4,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−29,3 tis.
Aktíva
17,2 tis.
Vlastné imanie
−33,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
293,1 %

2021

Tržby
17,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−6 tis.
Aktíva
52 tis.
Vlastné imanie
−4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
107,7 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API