prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

DuPol - MAL s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50964682aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
10. 08. 20179 rokov 2 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 21. 10. 2026
Tržby
10 990 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
DuPol - MAL s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50964682
daňové identifikačné číslo
2120569869
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Dr. Karola Kmeťku 1260/59a, 01301 Teplička nad Váhom, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
10. 08. 2017
V registri
9 rokov 2 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 68357/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9296485
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien10. 08. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby10. 08. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov10. 08. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)10. 08. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla10. 08. 2017—
Sťahovacie služby10. 08. 2017—
Administratívne služby10. 08. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120569869: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120569869Obdobia daňových registráciíDIČ 2120569869: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120569869Obdobia daňových registráciíDIČ 2120569869: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120569869
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212056986910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 21. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 21. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 21. 10. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 21. 10. 2026 otvorený02. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 265 € a zvýšila tržby o ▲55 % na 11 tisíc eur.

Tržby

10 990 €

▲ 54,7 %

Výsledok hospodárenia

265 €

▲ 253,2 %

Aktíva

3 603 €

▼ 15,1 %

Vlastné imanie

775 €

▲ 52,0 %

Zadlženosť

78,5 %

Hrubá marža

3,2 %

Čistá marža

2,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2019: tržby 3 400 €. 2020: tržby 4 938 €. 2021: tržby 7 000 €. 2022: tržby 7 106 €. 2023: tržby 10 990 €.20 tis.10 tis.03,4 tis.4,9 tis.7 tis.7,1 tis.11 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 3 400 €. 2020: tržby 4 938 €. 2021: tržby 7 000 €. 2022: tržby 7 106 €. 2023: tržby 10 990 €.20 tis.10 tis.03,4 tis.4,9 tis.7 tis.7,1 tis.11 tis.20192020202120222023Tržby2019: tržby 3 400 €. 2020: tržby 4 938 €. 2021: tržby 7 000 €. 2022: tržby 7 106 €. 2023: tržby 10 990 €.20 tis.10 tis.0201920212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 872 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 005 €. 2021: výsledok hospodárenia −486 €. 2022: výsledok hospodárenia −173 €. 2023: výsledok hospodárenia 265 €.5000−2 tis.−1,9 tis.−1 tis.−486−173+26520192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 872 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 005 €. 2021: výsledok hospodárenia −486 €. 2022: výsledok hospodárenia −173 €. 2023: výsledok hospodárenia 265 €.5000−2 tis.−1,9 tis.−1 tis.−486−173+26520192020202120222023Výsledok hospodárenia2019: výsledok hospodárenia −1 872 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 005 €. 2021: výsledok hospodárenia −486 €. 2022: výsledok hospodárenia −173 €. 2023: výsledok hospodárenia 265 €.5000−2 tis.−486+265201920212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 8 841 €, vlastné imanie 2 173 €. 2020: aktíva 6 902 €, vlastné imanie 1 168 €. 2021: aktíva 5 565 €, vlastné imanie 683 €. 2022: aktíva 4 243 €, vlastné imanie 510 €. 2023: aktíva 3 603 €, vlastné imanie 775 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 8 841 €, vlastné imanie 2 173 €. 2020: aktíva 6 902 €, vlastné imanie 1 168 €. 2021: aktíva 5 565 €, vlastné imanie 683 €. 2022: aktíva 4 243 €, vlastné imanie 510 €. 2023: aktíva 3 603 €, vlastné imanie 775 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Aktíva a vlastné imanie2019: aktíva 8 841 €, vlastné imanie 2 173 €. 2020: aktíva 6 902 €, vlastné imanie 1 168 €. 2021: aktíva 5 565 €, vlastné imanie 683 €. 2022: aktíva 4 243 €, vlastné imanie 510 €. 2023: aktíva 3 603 €, vlastné imanie 775 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 8 448 €, zásoby 0 €, pohľadávky 181 €, finančné účty 212 €. 2020: dlhodobý majetok 5 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 181 €, finančné účty 1 346 €. 2021: dlhodobý majetok 2 303 €, zásoby 0 €, pohľadávky 181 €, finančné účty 3 081 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 162 €, finančné účty 4 081 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 94 €, finančné účty 3 509 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 8 448 €, zásoby 0 €, pohľadávky 181 €, finančné účty 212 €. 2020: dlhodobý majetok 5 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 181 €, finančné účty 1 346 €. 2021: dlhodobý majetok 2 303 €, zásoby 0 €, pohľadávky 181 €, finančné účty 3 081 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 162 €, finančné účty 4 081 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 94 €, finančné účty 3 509 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra aktív2019: dlhodobý majetok 8 448 €, zásoby 0 €, pohľadávky 181 €, finančné účty 212 €. 2020: dlhodobý majetok 5 375 €, zásoby 0 €, pohľadávky 181 €, finančné účty 1 346 €. 2021: dlhodobý majetok 2 303 €, zásoby 0 €, pohľadávky 181 €, finančné účty 3 081 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 162 €, finančné účty 4 081 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 94 €, finančné účty 3 509 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 173 €, dlhodobé záväzky 6 385 €, krátkodobé záväzky 283 €. 2020: vlastné imanie 1 168 €, dlhodobé záväzky 5 528 €, krátkodobé záväzky 206 €. 2021: vlastné imanie 683 €, dlhodobé záväzky 4 699 €, krátkodobé záväzky 183 €. 2022: vlastné imanie 510 €, dlhodobé záväzky 3 647 €, krátkodobé záväzky 86 €. 2023: vlastné imanie 775 €, dlhodobé záväzky 2 540 €, krátkodobé záväzky 288 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 173 €, dlhodobé záväzky 6 385 €, krátkodobé záväzky 283 €. 2020: vlastné imanie 1 168 €, dlhodobé záväzky 5 528 €, krátkodobé záväzky 206 €. 2021: vlastné imanie 683 €, dlhodobé záväzky 4 699 €, krátkodobé záväzky 183 €. 2022: vlastné imanie 510 €, dlhodobé záväzky 3 647 €, krátkodobé záväzky 86 €. 2023: vlastné imanie 775 €, dlhodobé záväzky 2 540 €, krátkodobé záväzky 288 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023Štruktúra pasív2019: vlastné imanie 2 173 €, dlhodobé záväzky 6 385 €, krátkodobé záväzky 283 €. 2020: vlastné imanie 1 168 €, dlhodobé záväzky 5 528 €, krátkodobé záväzky 206 €. 2021: vlastné imanie 683 €, dlhodobé záväzky 4 699 €, krátkodobé záväzky 183 €. 2022: vlastné imanie 510 €, dlhodobé záväzky 3 647 €, krátkodobé záväzky 86 €. 2023: vlastné imanie 775 €, dlhodobé záväzky 2 540 €, krátkodobé záväzky 288 €.10 tis.5 tis.020192020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 19 €. 2023: daň z príjmu 87 €.100500000198720192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 19 €. 2023: daň z príjmu 87 €.100500000198720192020202120222023Daň z príjmu2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 19 €. 2023: daň z príjmu 87 €.100500000198720192020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby3,4 tis.4,9 tis.7 tis.7,1 tis.11 tis.
Výsledok hospodárenia−1,9 tis.−1 tis.−486−173265
Aktíva8,8 tis.6,9 tis.5,6 tis.4,2 tis.3,6 tis.
Vlastné imanie2,2 tis.1,2 tis.683510775
Daň z príjmu0001987
Zadlženosť75,4 %83,1 %87,7 %88,0 %78,5 %

aj 08/2017 — 12/2017–2018 — v pláne Štandard

2023

Tržby
11 tis.
Výsledok hospodárenia
265
Aktíva
3,6 tis.
Vlastné imanie
775
Daň z príjmu
87
Zadlženosť
78,5 %

2022

Tržby
7,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−173
Aktíva
4,2 tis.
Vlastné imanie
510
Daň z príjmu
19
Zadlženosť
88,0 %

2021

Tržby
7 tis.
Výsledok hospodárenia
−486
Aktíva
5,6 tis.
Vlastné imanie
683
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
87,7 %

2020

Tržby
4,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
6,9 tis.
Vlastné imanie
1,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
83,1 %

2019

Tržby
3,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,9 tis.
Aktíva
8,8 tis.
Vlastné imanie
2,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
75,4 %

aj 08/2017 — 12/2017–2018 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

Tento profil cez API