prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MONOPOL BRANDS s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50962523aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 07. 20179 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
353 552 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MONOPOL BRANDS s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50962523
daňové identifikačné číslo
2120551829
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Broskyňová 2168/25, 90040 Rovinka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 07. 2017
V registri
9 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 142038/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9273957
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby11. 07. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 07. 2017—
Sťahovacie služby11. 07. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave11. 07. 2017—
Kuriérske služby11. 07. 2017—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností11. 07. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom11. 07. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky11. 07. 2017—
Služby požičovní11. 07. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí11. 07. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120551829: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120551829Obdobia daňových registráciíDIČ 2120551829: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120551829Obdobia daňových registráciíDIČ 2120551829: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120551829
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212055182910. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 08. 2022 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Sociálna poisťovňa Finančná správa SR Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 17. 10. 2026, naposledy v zozname 16. 10. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 17. 10. 2026, naposledy v zozname 16. 10. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osSociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026. Pohľadávky štátu: od 16. 09. 2026 do 17. 10. 2026, naposledy v zozname 16. 10. 2026.Sociálna poisťovňaFinančná správa SRPohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátu16. 09. 2026 – 17. 10. 2026 ukončené16. 10. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • 16. 09. 2026 – 17. 10. 2026 ukončené

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prepadlo do straty −28 989 € a znížila tržby o ▼56 % na 353,6 tisíc eur.

Tržby

353 552 €

▼ 56,4 %

Výsledok hospodárenia

−28 989 €

▼ 229,3 %

Aktíva

179 541 €

▼ 51,4 %

Vlastné imanie

−17 413 €

▼ 291,8 %

Zadlženosť

109,7 %

Hrubá marža

−8,2 %

Čistá marža

−8,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby07/2017 — 12/2017: tržby 38 037 €. 2018: tržby 364 141 €. 2019: tržby 810 318 €. 2020: tržby 353 552 €.1 mil.500 tis.038 tis.364,1 tis.810,3 tis.353,6 tis.07/2017 — 12/2017201820192020Tržby07/2017 — 12/2017: tržby 38 037 €. 2018: tržby 364 141 €. 2019: tržby 810 318 €. 2020: tržby 353 552 €.1 mil.500 tis.0364,1 tis.353,6 tis.20182020Tržby07/2017 — 12/2017: tržby 38 037 €. 2018: tržby 364 141 €. 2019: tržby 810 318 €. 2020: tržby 353 552 €.1 mil.500 tis.007/2017 — 12/20172020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia07/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 7 372 €. 2018: výsledok hospodárenia −25 716 €. 2019: výsledok hospodárenia 22 422 €. 2020: výsledok hospodárenia −28 989 €.25 tis.0−50 tis.+7,4 tis.−25,7 tis.+22,4 tis.−29 tis.07/2017 — 12/2017201820192020Výsledok hospodárenia07/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 7 372 €. 2018: výsledok hospodárenia −25 716 €. 2019: výsledok hospodárenia 22 422 €. 2020: výsledok hospodárenia −28 989 €.25 tis.0−50 tis.−25,7 tis.−29 tis.20182020Výsledok hospodárenia07/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 7 372 €. 2018: výsledok hospodárenia −25 716 €. 2019: výsledok hospodárenia 22 422 €. 2020: výsledok hospodárenia −28 989 €.25 tis.0−50 tis.07/2017 — 12/20172020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie07/2017 — 12/2017: aktíva 49 522 €, vlastné imanie 12 372 €. 2018: aktíva 281 058 €, vlastné imanie −13 344 €. 2019: aktíva 369 591 €, vlastné imanie 9 077 €. 2020: aktíva 179 541 €, vlastné imanie −17 413 €.500 tis.0−20 tis.07/2017 — 12/2017201820192020Aktíva a vlastné imanie07/2017 — 12/2017: aktíva 49 522 €, vlastné imanie 12 372 €. 2018: aktíva 281 058 €, vlastné imanie −13 344 €. 2019: aktíva 369 591 €, vlastné imanie 9 077 €. 2020: aktíva 179 541 €, vlastné imanie −17 413 €.500 tis.0−20 tis.20182020Aktíva a vlastné imanie07/2017 — 12/2017: aktíva 49 522 €, vlastné imanie 12 372 €. 2018: aktíva 281 058 €, vlastné imanie −13 344 €. 2019: aktíva 369 591 €, vlastné imanie 9 077 €. 2020: aktíva 179 541 €, vlastné imanie −17 413 €.500 tis.0−20 tis.07/2017 — 12/20172020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív07/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 707 €, pohľadávky 7 411 €, finančné účty 8 404 €. 2018: dlhodobý majetok 48 780 €, zásoby 164 337 €, pohľadávky 28 691 €, finančné účty 39 250 €. 2019: dlhodobý majetok 145 507 €, zásoby 75 374 €, pohľadávky 12 018 €, finančné účty 136 692 €. 2020: dlhodobý majetok 40 916 €, zásoby 50 485 €, pohľadávky 20 926 €, finančné účty 67 214 €.500 tis.250 tis.007/2017 — 12/2017201820192020Štruktúra aktív07/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 707 €, pohľadávky 7 411 €, finančné účty 8 404 €. 2018: dlhodobý majetok 48 780 €, zásoby 164 337 €, pohľadávky 28 691 €, finančné účty 39 250 €. 2019: dlhodobý majetok 145 507 €, zásoby 75 374 €, pohľadávky 12 018 €, finančné účty 136 692 €. 2020: dlhodobý majetok 40 916 €, zásoby 50 485 €, pohľadávky 20 926 €, finančné účty 67 214 €.500 tis.250 tis.020182020Štruktúra aktív07/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 33 707 €, pohľadávky 7 411 €, finančné účty 8 404 €. 2018: dlhodobý majetok 48 780 €, zásoby 164 337 €, pohľadávky 28 691 €, finančné účty 39 250 €. 2019: dlhodobý majetok 145 507 €, zásoby 75 374 €, pohľadávky 12 018 €, finančné účty 136 692 €. 2020: dlhodobý majetok 40 916 €, zásoby 50 485 €, pohľadávky 20 926 €, finančné účty 67 214 €.500 tis.250 tis.007/2017 — 12/20172020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív07/2017 — 12/2017: vlastné imanie 12 372 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 150 €. 2018: vlastné imanie −13 344 €, dlhodobé záväzky 136 504 €, krátkodobé záväzky 157 898 €. 2019: vlastné imanie 9 077 €, dlhodobé záväzky 146 650 €, krátkodobé záväzky 213 864 €. 2020: vlastné imanie −17 413 €, dlhodobé záväzky 56 808 €, krátkodobé záväzky 140 146 €.500 tis.0−20 tis.07/2017 — 12/2017201820192020Štruktúra pasív07/2017 — 12/2017: vlastné imanie 12 372 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 150 €. 2018: vlastné imanie −13 344 €, dlhodobé záväzky 136 504 €, krátkodobé záväzky 157 898 €. 2019: vlastné imanie 9 077 €, dlhodobé záväzky 146 650 €, krátkodobé záväzky 213 864 €. 2020: vlastné imanie −17 413 €, dlhodobé záväzky 56 808 €, krátkodobé záväzky 140 146 €.500 tis.0−20 tis.20182020Štruktúra pasív07/2017 — 12/2017: vlastné imanie 12 372 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 37 150 €. 2018: vlastné imanie −13 344 €, dlhodobé záväzky 136 504 €, krátkodobé záväzky 157 898 €. 2019: vlastné imanie 9 077 €, dlhodobé záväzky 146 650 €, krátkodobé záväzky 213 864 €. 2020: vlastné imanie −17 413 €, dlhodobé záväzky 56 808 €, krátkodobé záväzky 140 146 €.500 tis.0−20 tis.07/2017 — 12/20172020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu07/2017 — 12/2017: daň z príjmu 2 436 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 9 183 €. 2020: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.02,4 tis.09,2 tis.007/2017 — 12/2017201820192020Daň z príjmu07/2017 — 12/2017: daň z príjmu 2 436 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 9 183 €. 2020: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.00020182020Daň z príjmu07/2017 — 12/2017: daň z príjmu 2 436 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 9 183 €. 2020: daň z príjmu 0 €.10 tis.5 tis.0007/2017 — 12/20172020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)07/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby38 tis.364,1 tis.810,3 tis.353,6 tis.
Výsledok hospodárenia7,4 tis.−25,7 tis.22,4 tis.−29 tis.
Aktíva49,5 tis.281,1 tis.369,6 tis.179,5 tis.
Vlastné imanie12,4 tis.−13,3 tis.9,1 tis.−17,4 tis.
Daň z príjmu2,4 tis.09,2 tis.0
Zadlženosť75,0 %104,7 %97,5 %109,7 %

2020

Tržby
353,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−29 tis.
Aktíva
179,5 tis.
Vlastné imanie
−17,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
109,7 %

2019

Tržby
810,3 tis.
Výsledok hospodárenia
22,4 tis.
Aktíva
369,6 tis.
Vlastné imanie
9,1 tis.
Daň z príjmu
9,2 tis.
Zadlženosť
97,5 %

2018

Tržby
364,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−25,7 tis.
Aktíva
281,1 tis.
Vlastné imanie
−13,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
104,7 %

07/2017 — 12/2017

Tržby
38 tis.
Výsledok hospodárenia
7,4 tis.
Aktíva
49,5 tis.
Vlastné imanie
12,4 tis.
Daň z príjmu
2,4 tis.
Zadlženosť
75,0 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API