Súhrn
- Vznik
- 23. 06. 20179 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 442 473 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Ravy, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50961055
- daňové identifikačné číslo
- 2120541698
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Hrnčiarska Ves 305, 980 13 Hrnčiarska Ves, Slovenská republika
- Územie
- Hrnčiarska Vesokres PoltárBanskobystrický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 06. 2017
- V registri
- 9 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 50528/S - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9255400
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby | 23. 06. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 23. 06. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 23. 06. 2017 | — |
| Sťahovacie služby | 23. 06. 2017 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 23. 06. 2017 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 23. 06. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 23. 06. 2017 | — |
| Vedenie účtovníctva | 23. 06. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 23. 06. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 23. 06. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 23. 06. 2017 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 23. 06. 2017 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 23. 06. 2017 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 23. 06. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120541698 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila zisk o ▼75 % na 2 244 € a znížila tržby o ▼56 % na 442,5 tisíc eur.
Tržby
442 473 €
▼ 56,1 %Výsledok hospodárenia
2 244 €
▼ 74,9 %Aktíva
794 095 €
▲ 4,1 %Vlastné imanie
53 069 €
▲ 4,4 %Zadlženosť
93,3 %
Hrubá marža
0,6 %
Čistá marža
0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 418,9 tis. | 511,6 tis. | 666,9 tis. | 1,01 mil. | 442,5 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 760 | 14,4 tis. | 7,7 tis. | 8,9 tis. | 2,2 tis. |
| Aktíva | 161 tis. | 312,5 tis. | 543 tis. | 763,1 tis. | 794,1 tis. |
| Vlastné imanie | 19,8 tis. | 34,2 tis. | 41,9 tis. | 50,8 tis. | 53,1 tis. |
| Daň z príjmu | 1 tis. | 4,5 tis. | 4,1 tis. | 4,5 tis. | 597 |
| Zadlženosť | 87,7 % | 89,1 % | 92,3 % | 93,3 % | 93,3 % |
aj 06/2017 — 12/2017–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 442,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 794,1 tis.
- Vlastné imanie
- 53,1 tis.
- Daň z príjmu
- 597
- Zadlženosť
- 93,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 1,01 mil.
- Výsledok hospodárenia
- 8,9 tis.
- Aktíva
- 763,1 tis.
- Vlastné imanie
- 50,8 tis.
- Daň z príjmu
- 4,5 tis.
- Zadlženosť
- 93,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 666,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 7,7 tis.
- Aktíva
- 543 tis.
- Vlastné imanie
- 41,9 tis.
- Daň z príjmu
- 4,1 tis.
- Zadlženosť
- 92,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 511,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 14,4 tis.
- Aktíva
- 312,5 tis.
- Vlastné imanie
- 34,2 tis.
- Daň z príjmu
- 4,5 tis.
- Zadlženosť
- 89,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 418,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 760
- Aktíva
- 161 tis.
- Vlastné imanie
- 19,8 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 87,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 06/2017 — 12/2017–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.