prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

BETULÍN PHARMA s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50959948aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 06. 20179 rokov 4 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
1 768 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
BETULÍN PHARMA s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50959948
daňové identifikačné číslo
2120539795
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120539795
Sídlo
Hurbanova 651/64, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 06. 2017
V registri
9 rokov 4 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 40265/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9254179
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)22. 06. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby22. 06. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu22. 06. 2017—
Prevádzkovanie výdajne stravy22. 06. 2017—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach22. 06. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí22. 06. 2017—
Prevádzkovanie kultúrnych spoločenských a zábavných zariadení22. 06. 2017—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu22. 06. 2017—
Služby súvisiace so skrášľovaním tela22. 06. 2017—
Prevádzkovanie jaslí22. 06. 2017—
Administratívne služby22. 06. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov22. 06. 2017—
Vedenie účtovníctva22. 06. 2017—
Faktoring a forfaiting22. 06. 2017—
Finančný lízing22. 06. 2017—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučné bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt22. 06. 2017—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt22. 06. 2017—
Baliace činnosti, manipulácia s tovarom22. 06. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave22. 06. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky22. 06. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí22. 06. 2017—
Služby požičovní22. 06. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom22. 06. 2017—
Čistiace a upratovacie služby22. 06. 2017—
Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly22. 06. 2017—
Zadávanie klinického skúšania liečiv22. 06. 2017—
Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických vied, spoločenských a humanitných vied22. 06. 2017—
Výskum, vývoj a výroba výživových doplnkov v rozsahu voľnej živnosti22. 06. 2017—
Výskum, vývoj a výroba látok chemického a prírodného pôvodu okrem liečiv jedov a výbušnín v rozsahu voľnej živnosti22. 06. 2017—
Výskum, vývoj a výroba kozmetických a dezinfekčných prípravkov v rozsahu voľnej živnosti22. 06. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120539795: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120539795: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120539795IČ DPH SK2120539795Obdobia daňových registráciíDIČ 2120539795: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120539795: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120539795IČ DPH SK2120539795Obdobia daňových registráciíDIČ 2120539795: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120539795: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120539795IČ DPH SK2120539795
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212053979511. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 06. 03. 2020
daňové identifikačné číslo212053979510. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 22 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 1,8 tisíc eur.

Tržby

1 768 €

▲ 3,3 %

Výsledok hospodárenia

22 €

▲ 104,9 %

Aktíva

3 475 €

▲ 2,8 %

Vlastné imanie

−3 103 €

▲ 0,7 %

Zadlženosť

189,3 %

Hrubá marža

20,5 %

Čistá marža

1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 5 820 €. 2022: tržby 2 054 €. 2023: tržby 1 701 €. 2024: tržby 1 712 €. 2025: tržby 1 768 €.10 tis.5 tis.05,8 tis.2,1 tis.1,7 tis.1,7 tis.1,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 820 €. 2022: tržby 2 054 €. 2023: tržby 1 701 €. 2024: tržby 1 712 €. 2025: tržby 1 768 €.10 tis.5 tis.05,8 tis.2,1 tis.1,7 tis.1,7 tis.1,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 5 820 €. 2022: tržby 2 054 €. 2023: tržby 1 701 €. 2024: tržby 1 712 €. 2025: tržby 1 768 €.10 tis.5 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 576 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 €. 2023: výsledok hospodárenia −381 €. 2024: výsledok hospodárenia −447 €. 2025: výsledok hospodárenia 22 €.250−2 tis.−1,6 tis.−16−381−447+2220212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 576 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 €. 2023: výsledok hospodárenia −381 €. 2024: výsledok hospodárenia −447 €. 2025: výsledok hospodárenia 22 €.250−2 tis.−1,6 tis.−16−381−447+2220212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −1 576 €. 2022: výsledok hospodárenia −16 €. 2023: výsledok hospodárenia −381 €. 2024: výsledok hospodárenia −447 €. 2025: výsledok hospodárenia 22 €.250−2 tis.−381+22202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 26 412 €, vlastné imanie −2 662 €. 2022: aktíva 18 278 €, vlastné imanie −2 678 €. 2023: aktíva 3 461 €, vlastné imanie −3 059 €. 2024: aktíva 3 379 €, vlastné imanie −3 125 €. 2025: aktíva 3 475 €, vlastné imanie −3 103 €.50 tis.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 26 412 €, vlastné imanie −2 662 €. 2022: aktíva 18 278 €, vlastné imanie −2 678 €. 2023: aktíva 3 461 €, vlastné imanie −3 059 €. 2024: aktíva 3 379 €, vlastné imanie −3 125 €. 2025: aktíva 3 475 €, vlastné imanie −3 103 €.50 tis.0−5 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 26 412 €, vlastné imanie −2 662 €. 2022: aktíva 18 278 €, vlastné imanie −2 678 €. 2023: aktíva 3 461 €, vlastné imanie −3 059 €. 2024: aktíva 3 379 €, vlastné imanie −3 125 €. 2025: aktíva 3 475 €, vlastné imanie −3 103 €.50 tis.0−5 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 19 803 €, pohľadávky 50 €, finančné účty 6 559 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 096 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 182 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 056 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 405 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 876 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 503 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 905 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 570 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 19 803 €, pohľadávky 50 €, finančné účty 6 559 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 096 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 182 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 056 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 405 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 876 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 503 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 905 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 570 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 19 803 €, pohľadávky 50 €, finančné účty 6 559 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 16 096 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 182 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 056 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 405 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 876 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 503 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 905 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 570 €.50 tis.25 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −2 662 €, dlhodobé záväzky 6 662 €, krátkodobé záväzky 22 412 €. 2022: vlastné imanie −2 678 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 956 €. 2023: vlastné imanie −3 059 €, dlhodobé záväzky 6 211 €, krátkodobé záväzky 309 €. 2024: vlastné imanie −3 125 €, dlhodobé záväzky 6 000 €, krátkodobé záväzky 504 €. 2025: vlastné imanie −3 103 €, dlhodobé záväzky 6 000 €, krátkodobé záväzky 578 €.50 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −2 662 €, dlhodobé záväzky 6 662 €, krátkodobé záväzky 22 412 €. 2022: vlastné imanie −2 678 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 956 €. 2023: vlastné imanie −3 059 €, dlhodobé záväzky 6 211 €, krátkodobé záväzky 309 €. 2024: vlastné imanie −3 125 €, dlhodobé záväzky 6 000 €, krátkodobé záväzky 504 €. 2025: vlastné imanie −3 103 €, dlhodobé záväzky 6 000 €, krátkodobé záväzky 578 €.50 tis.0−5 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −2 662 €, dlhodobé záväzky 6 662 €, krátkodobé záväzky 22 412 €. 2022: vlastné imanie −2 678 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 20 956 €. 2023: vlastné imanie −3 059 €, dlhodobé záväzky 6 211 €, krátkodobé záväzky 309 €. 2024: vlastné imanie −3 125 €, dlhodobé záväzky 6 000 €, krátkodobé záväzky 504 €. 2025: vlastné imanie −3 103 €, dlhodobé záväzky 6 000 €, krátkodobé záväzky 578 €.50 tis.0−5 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000034034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby5,8 tis.2,1 tis.1,7 tis.1,7 tis.1,8 tis.
Výsledok hospodárenia−1,6 tis.−16−381−44722
Aktíva26,4 tis.18,3 tis.3,5 tis.3,4 tis.3,5 tis.
Vlastné imanie−2,7 tis.−2,7 tis.−3,1 tis.−3,1 tis.−3,1 tis.
Daň z príjmu000340340
Zadlženosť110,1 %114,7 %188,4 %192,5 %189,3 %

aj 06/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
1,8 tis.
Výsledok hospodárenia
22
Aktíva
3,5 tis.
Vlastné imanie
−3,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
189,3 %

2024

Tržby
1,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−447
Aktíva
3,4 tis.
Vlastné imanie
−3,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
192,5 %

2023

Tržby
1,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−381
Aktíva
3,5 tis.
Vlastné imanie
−3,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
188,4 %

2022

Tržby
2,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−16
Aktíva
18,3 tis.
Vlastné imanie
−2,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
114,7 %

2021

Tržby
5,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,6 tis.
Aktíva
26,4 tis.
Vlastné imanie
−2,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
110,1 %

aj 06/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API