prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Bioagro Senica s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50946340aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
04. 08. 20179 rokov 3 mesiace v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
13 100 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Bioagro Senica s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50946340
daňové identifikačné číslo
2120566844
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120566844
Sídlo
82, 90603 Smrdáky, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
04. 08. 2017
V registri
9 rokov 3 mesiace
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 40511/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9293521
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)04. 08. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb04. 08. 2017—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov04. 08. 2017—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov04. 08. 2017—
reklamné a marketingové služby04. 08. 2017—
poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja04. 08. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120566844: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120566844: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120566844IČ DPH SK2120566844Obdobia daňových registráciíDIČ 2120566844: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120566844: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120566844IČ DPH SK2120566844Obdobia daňových registráciíDIČ 2120566844: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120566844: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120566844IČ DPH SK2120566844
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212056684411. 09. 2026—04. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 23. 04. 2020
daňové identifikačné číslo212056684410. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 12 629 € a znížila tržby o ▼23 % na 13,1 tisíc eur.

Tržby

13 100 €

▼ 23,4 %

Výsledok hospodárenia

12 629 €

▲ 183,4 %

Aktíva

18 114 €

▼ 88,8 %

Vlastné imanie

12 629 €

▲ 153,2 %

Zadlženosť

30,3 %

Hrubá marža

96,4 %

Čistá marža

96,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 15 000 €. 2021: tržby 45 100 €. 2022: tržby 17 100 €. 2023: tržby 17 100 €. 2025: tržby 13 100 €.50 tis.25 tis.015 tis.45,1 tis.17,1 tis.17,1 tis.13,1 tis.20202021202220232025Tržby2020: tržby 15 000 €. 2021: tržby 45 100 €. 2022: tržby 17 100 €. 2023: tržby 17 100 €. 2025: tržby 13 100 €.50 tis.25 tis.015 tis.45,1 tis.17,1 tis.17,1 tis.13,1 tis.20202021202220232025Tržby2020: tržby 15 000 €. 2021: tržby 45 100 €. 2022: tržby 17 100 €. 2023: tržby 17 100 €. 2025: tržby 13 100 €.50 tis.25 tis.0202020222025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 4 480 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 365 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 135 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 135 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 629 €.20 tis.0−20 tis.+4,5 tis.+3,4 tis.−15,1 tis.−15,1 tis.+12,6 tis.20202021202220232025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 4 480 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 365 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 135 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 135 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 629 €.20 tis.0−20 tis.+4,5 tis.+3,4 tis.−15,1 tis.−15,1 tis.+12,6 tis.20202021202220232025Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 4 480 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 365 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 135 €. 2023: výsledok hospodárenia −15 135 €. 2025: výsledok hospodárenia 12 629 €.20 tis.0−20 tis.202020222025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 28 388 €, vlastné imanie 16 759 €. 2021: aktíva 136 673 €, vlastné imanie 20 123 €. 2022: aktíva 162 365 €, vlastné imanie 4 987 €. 2023: aktíva 162 365 €, vlastné imanie 4 987 €. 2025: aktíva 18 114 €, vlastné imanie 12 629 €.200 tis.100 tis.020202021202220232025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 28 388 €, vlastné imanie 16 759 €. 2021: aktíva 136 673 €, vlastné imanie 20 123 €. 2022: aktíva 162 365 €, vlastné imanie 4 987 €. 2023: aktíva 162 365 €, vlastné imanie 4 987 €. 2025: aktíva 18 114 €, vlastné imanie 12 629 €.200 tis.100 tis.020202021202220232025Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 28 388 €, vlastné imanie 16 759 €. 2021: aktíva 136 673 €, vlastné imanie 20 123 €. 2022: aktíva 162 365 €, vlastné imanie 4 987 €. 2023: aktíva 162 365 €, vlastné imanie 4 987 €. 2025: aktíva 18 114 €, vlastné imanie 12 629 €.200 tis.100 tis.020202021202220232025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 2 163 €, zásoby 1 980 €, pohľadávky 23 348 €, finančné účty 897 €. 2021: dlhodobý majetok 83 137 €, zásoby 1 980 €, pohľadávky 50 913 €, finančné účty 643 €. 2022: dlhodobý majetok 143 906 €, zásoby 1 980 €, pohľadávky 12 952 €, finančné účty 3 527 €. 2023: dlhodobý majetok 143 906 €, zásoby 1 980 €, pohľadávky 12 952 €, finančné účty 3 527 €. 2025: dlhodobý majetok 2 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 114 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020202021202220232025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 2 163 €, zásoby 1 980 €, pohľadávky 23 348 €, finančné účty 897 €. 2021: dlhodobý majetok 83 137 €, zásoby 1 980 €, pohľadávky 50 913 €, finančné účty 643 €. 2022: dlhodobý majetok 143 906 €, zásoby 1 980 €, pohľadávky 12 952 €, finančné účty 3 527 €. 2023: dlhodobý majetok 143 906 €, zásoby 1 980 €, pohľadávky 12 952 €, finančné účty 3 527 €. 2025: dlhodobý majetok 2 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 114 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020202021202220232025Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 2 163 €, zásoby 1 980 €, pohľadávky 23 348 €, finančné účty 897 €. 2021: dlhodobý majetok 83 137 €, zásoby 1 980 €, pohľadávky 50 913 €, finančné účty 643 €. 2022: dlhodobý majetok 143 906 €, zásoby 1 980 €, pohľadávky 12 952 €, finančné účty 3 527 €. 2023: dlhodobý majetok 143 906 €, zásoby 1 980 €, pohľadávky 12 952 €, finančné účty 3 527 €. 2025: dlhodobý majetok 2 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 16 114 €, finančné účty 0 €.200 tis.100 tis.020202021202220232025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 16 759 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 629 €. 2021: vlastné imanie 20 123 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 116 550 €. 2022: vlastné imanie 4 987 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 157 378 €. 2023: vlastné imanie 4 987 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 157 378 €. 2025: vlastné imanie 12 629 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 485 €.200 tis.100 tis.020202021202220232025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 16 759 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 629 €. 2021: vlastné imanie 20 123 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 116 550 €. 2022: vlastné imanie 4 987 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 157 378 €. 2023: vlastné imanie 4 987 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 157 378 €. 2025: vlastné imanie 12 629 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 485 €.200 tis.100 tis.020202021202220232025Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 16 759 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 629 €. 2021: vlastné imanie 20 123 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 116 550 €. 2022: vlastné imanie 4 987 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 157 378 €. 2023: vlastné imanie 4 987 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 157 378 €. 2025: vlastné imanie 12 629 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 485 €.200 tis.100 tis.020202021202220232025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 280 €. 2021: daň z príjmu −439 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5000−500280−43900020202021202220232025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 280 €. 2021: daň z príjmu −439 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5000−500280−43900020202021202220232025Daň z príjmu2020: daň z príjmu 280 €. 2021: daň z príjmu −439 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2025: daň z príjmu 0 €.5000−500280−43900020202021202220232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby15 tis.45,1 tis.17,1 tis.17,1 tis.13,1 tis.
Výsledok hospodárenia4,5 tis.3,4 tis.−15,1 tis.−15,1 tis.12,6 tis.
Aktíva28,4 tis.136,7 tis.162,4 tis.162,4 tis.18,1 tis.
Vlastné imanie16,8 tis.20,1 tis.5 tis.5 tis.12,6 tis.
Daň z príjmu280−439000
Zadlženosť41,0 %85,3 %96,9 %96,9 %30,3 %

aj 08/2017 — 12/2017–2019 — v pláne Štandard

2025

Tržby
13,1 tis.
Výsledok hospodárenia
12,6 tis.
Aktíva
18,1 tis.
Vlastné imanie
12,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
30,3 %

2023

Tržby
17,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,1 tis.
Aktíva
162,4 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,9 %

2022

Tržby
17,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,1 tis.
Aktíva
162,4 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
96,9 %

2021

Tržby
45,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
136,7 tis.
Vlastné imanie
20,1 tis.
Daň z príjmu
−439
Zadlženosť
85,3 %

2020

Tržby
15 tis.
Výsledok hospodárenia
4,5 tis.
Aktíva
28,4 tis.
Vlastné imanie
16,8 tis.
Daň z príjmu
280
Zadlženosť
41,0 %

aj 08/2017 — 12/2017–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API