Súhrn
- Vznik
- 23. 06. 20179 rokov 4 mesiace v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 0 €2022
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Home Star, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50941798
- daňové identifikačné číslo
- 2120543073
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- SNP 7014/29, 03403 Ružomberok, Slovenská republika
- Územie
- Ružomberokokres RužomberokŽilinský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 23. 06. 2017
- V registri
- 9 rokov 4 mesiace
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 68044/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9255823
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| stolárstvo | 23. 06. 2017 | — |
| výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 23. 06. 2017 | — |
| prípravné práce k realizácii stavby | 23. 06. 2017 | — |
| dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 23. 06. 2017 | — |
| uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 23. 06. 2017 | — |
| kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 23. 06. 2017 | — |
| sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 23. 06. 2017 | — |
| nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 23. 06. 2017 | — |
| skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 23. 06. 2017 | — |
| sťahovacie služby | 23. 06. 2017 | — |
| ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 23. 06. 2017 | — |
| ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 23. 06. 2017 | — |
| inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení | 23. 06. 2017 | — |
| poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 23. 06. 2017 | — |
| počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 23. 06. 2017 | — |
| prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 23. 06. 2017 | — |
| správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 23. 06. 2017 | — |
| činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 23. 06. 2017 | — |
| reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 23. 06. 2017 | — |
| prenájom hnuteľných vecí | 23. 06. 2017 | — |
| dizajnérske činnosti | 23. 06. 2017 | — |
| fotografické služby | 23. 06. 2017 | — |
| čistiace a upratovacie služby | 23. 06. 2017 | — |
| vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 23. 06. 2017 | — |
| administratívne služby | 23. 06. 2017 | — |
| kuriérske služby | 23. 06. 2017 | — |
| poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 23. 06. 2017 | — |
| sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 23. 06. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120543073 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2022 prehĺbila stratu na −2 330 € a bez tržieb.
Tržby
0 €
Výsledok hospodárenia
−2 330 €
▼ 46,1 %Aktíva
1 394 €
▼ 64,7 %Vlastné imanie
137 €
▼ 94,4 %Zadlženosť
90,2 %
Hrubá marža
—
Čistá marža
—
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2018Závierka v registri účtovných závierok | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 6 tis. | 7,9 tis. | 1,6 tis. | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia | −138 | −794 | −1,3 tis. | −1,6 tis. | −2,3 tis. |
| Aktíva | 5,6 tis. | 5,6 tis. | 3,7 tis. | 3,9 tis. | 1,4 tis. |
| Vlastné imanie | 4,9 tis. | 4,1 tis. | 2,7 tis. | 2,5 tis. | 137 |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Zadlženosť | 13,8 % | 27,6 % | 25,3 % | 37,5 % | 90,2 % |
aj 2017 — v pláne Štandard
2022
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −2,3 tis.
- Aktíva
- 1,4 tis.
- Vlastné imanie
- 137
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 90,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 0
- Výsledok hospodárenia
- −1,6 tis.
- Aktíva
- 3,9 tis.
- Vlastné imanie
- 2,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 37,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 1,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −1,3 tis.
- Aktíva
- 3,7 tis.
- Vlastné imanie
- 2,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 25,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 7,9 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −794
- Aktíva
- 5,6 tis.
- Vlastné imanie
- 4,1 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 27,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2018
- Tržby
- 6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −138
- Aktíva
- 5,6 tis.
- Vlastné imanie
- 4,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 13,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.