prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

MC-MONT SERVIS GmbH, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50922009aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
02. 06. 20179 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno4 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MC-MONT SERVIS GmbH, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50922009
daňové identifikačné číslo
2120526364
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Zlatovská 27, 91105 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
02. 06. 2017
V registri
9 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 34802/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9197178
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu02. 06. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien02. 06. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby02. 06. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov02. 06. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)02. 06. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby02. 06. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky02. 06. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120526364: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120526364Obdobia daňových registráciíDIČ 2120526364: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120526364Obdobia daňových registráciíDIČ 2120526364: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120526364
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212052636410. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Union zdravotná poisťovňa Všeobecná zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osUnion zdravotná poisťovňa: od 25. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 08. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Union zdravotná poisťovňaVšeobecná zdravotná poisťovňaSociálna poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Union zdravotná poisťovňaod 25. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený08. 11. 2026
Sociálna poisťovňaod 11. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 08. 11. 2026.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 sa zo straty dostalo na zisk 4 821 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

4 821 €

▲ 216,4 %

Aktíva

219 511 €

▼ 1,4 %

Vlastné imanie

97 019 €

▲ 5,2 %

Zadlženosť

55,8 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 45 111 €. 2021: tržby 606 203 €. 2022: tržby 820 414 €. 2023: tržby 194 483 €. 2024: tržby 0 €.1 mil.500 tis.045,1 tis.606,2 tis.820,4 tis.194,5 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 45 111 €. 2021: tržby 606 203 €. 2022: tržby 820 414 €. 2023: tržby 194 483 €. 2024: tržby 0 €.1 mil.500 tis.045,1 tis.606,2 tis.820,4 tis.194,5 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 45 111 €. 2021: tržby 606 203 €. 2022: tržby 820 414 €. 2023: tržby 194 483 €. 2024: tržby 0 €.1 mil.500 tis.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 198 €. 2021: výsledok hospodárenia 41 160 €. 2022: výsledok hospodárenia 24 337 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 142 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 821 €.50 tis.0−5 tis.+2,2 tis.+41,2 tis.+24,3 tis.−4,1 tis.+4,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 198 €. 2021: výsledok hospodárenia 41 160 €. 2022: výsledok hospodárenia 24 337 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 142 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 821 €.50 tis.0−5 tis.+2,2 tis.+41,2 tis.+24,3 tis.−4,1 tis.+4,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia 2 198 €. 2021: výsledok hospodárenia 41 160 €. 2022: výsledok hospodárenia 24 337 €. 2023: výsledok hospodárenia −4 142 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 821 €.50 tis.0−5 tis.202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 13 276 €, vlastné imanie 30 844 €. 2021: aktíva 142 250 €, vlastné imanie 72 004 €. 2022: aktíva 265 227 €, vlastné imanie 96 341 €. 2023: aktíva 222 520 €, vlastné imanie 92 199 €. 2024: aktíva 219 511 €, vlastné imanie 97 019 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 13 276 €, vlastné imanie 30 844 €. 2021: aktíva 142 250 €, vlastné imanie 72 004 €. 2022: aktíva 265 227 €, vlastné imanie 96 341 €. 2023: aktíva 222 520 €, vlastné imanie 92 199 €. 2024: aktíva 219 511 €, vlastné imanie 97 019 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 13 276 €, vlastné imanie 30 844 €. 2021: aktíva 142 250 €, vlastné imanie 72 004 €. 2022: aktíva 265 227 €, vlastné imanie 96 341 €. 2023: aktíva 222 520 €, vlastné imanie 92 199 €. 2024: aktíva 219 511 €, vlastné imanie 97 019 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 426 €, finančné účty 8 850 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 414 €, finančné účty 67 777 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 229 370 €, finančné účty 35 779 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 221 734 €, finančné účty 629 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 219 511 €, finančné účty 0 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 426 €, finančné účty 8 850 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 414 €, finančné účty 67 777 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 229 370 €, finančné účty 35 779 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 221 734 €, finančné účty 629 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 219 511 €, finančné účty 0 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 426 €, finančné účty 8 850 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 74 414 €, finančné účty 67 777 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 229 370 €, finančné účty 35 779 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 221 734 €, finančné účty 629 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 219 511 €, finančné účty 0 €.500 tis.250 tis.020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 30 844 €, dlhodobé záväzky 300 €, krátkodobé záväzky −17 868 €. 2021: vlastné imanie 72 004 €, dlhodobé záväzky 359 €, krátkodobé záväzky 69 887 €. 2022: vlastné imanie 96 341 €, dlhodobé záväzky 425 €, krátkodobé záväzky 168 461 €. 2023: vlastné imanie 92 199 €, dlhodobé záväzky 509 €, krátkodobé záväzky 129 812 €. 2024: vlastné imanie 97 019 €, dlhodobé záväzky 698 €, krátkodobé záväzky 121 794 €.500 tis.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 30 844 €, dlhodobé záväzky 300 €, krátkodobé záväzky −17 868 €. 2021: vlastné imanie 72 004 €, dlhodobé záväzky 359 €, krátkodobé záväzky 69 887 €. 2022: vlastné imanie 96 341 €, dlhodobé záväzky 425 €, krátkodobé záväzky 168 461 €. 2023: vlastné imanie 92 199 €, dlhodobé záväzky 509 €, krátkodobé záväzky 129 812 €. 2024: vlastné imanie 97 019 €, dlhodobé záväzky 698 €, krátkodobé záväzky 121 794 €.500 tis.0−20 tis.20202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 30 844 €, dlhodobé záväzky 300 €, krátkodobé záväzky −17 868 €. 2021: vlastné imanie 72 004 €, dlhodobé záväzky 359 €, krátkodobé záväzky 69 887 €. 2022: vlastné imanie 96 341 €, dlhodobé záväzky 425 €, krátkodobé záväzky 168 461 €. 2023: vlastné imanie 92 199 €, dlhodobé záväzky 509 €, krátkodobé záväzky 129 812 €. 2024: vlastné imanie 97 019 €, dlhodobé záväzky 698 €, krátkodobé záväzky 121 794 €.500 tis.0−20 tis.20202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 423 €. 2021: daň z príjmu 11 762 €. 2022: daň z príjmu 18 275 €. 2023: daň z príjmu 9 654 €. 2024: daň z príjmu 1 653 €.20 tis.10 tis.042311,8 tis.18,3 tis.9,7 tis.1,7 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 423 €. 2021: daň z príjmu 11 762 €. 2022: daň z príjmu 18 275 €. 2023: daň z príjmu 9 654 €. 2024: daň z príjmu 1 653 €.20 tis.10 tis.042311,8 tis.18,3 tis.9,7 tis.1,7 tis.20202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 423 €. 2021: daň z príjmu 11 762 €. 2022: daň z príjmu 18 275 €. 2023: daň z príjmu 9 654 €. 2024: daň z príjmu 1 653 €.20 tis.10 tis.0423202020222024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby45,1 tis.606,2 tis.820,4 tis.194,5 tis.0
Výsledok hospodárenia2,2 tis.41,2 tis.24,3 tis.−4,1 tis.4,8 tis.
Aktíva13,3 tis.142,3 tis.265,2 tis.222,5 tis.219,5 tis.
Vlastné imanie30,8 tis.72 tis.96,3 tis.92,2 tis.97 tis.
Daň z príjmu42311,8 tis.18,3 tis.9,7 tis.1,7 tis.
Zadlženosť−132,3 %49,4 %63,7 %58,6 %55,8 %

aj 2017–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
4,8 tis.
Aktíva
219,5 tis.
Vlastné imanie
97 tis.
Daň z príjmu
1,7 tis.
Zadlženosť
55,8 %

2023

Tržby
194,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−4,1 tis.
Aktíva
222,5 tis.
Vlastné imanie
92,2 tis.
Daň z príjmu
9,7 tis.
Zadlženosť
58,6 %

2022

Tržby
820,4 tis.
Výsledok hospodárenia
24,3 tis.
Aktíva
265,2 tis.
Vlastné imanie
96,3 tis.
Daň z príjmu
18,3 tis.
Zadlženosť
63,7 %

2021

Tržby
606,2 tis.
Výsledok hospodárenia
41,2 tis.
Aktíva
142,3 tis.
Vlastné imanie
72 tis.
Daň z príjmu
11,8 tis.
Zadlženosť
49,4 %

2020

Tržby
45,1 tis.
Výsledok hospodárenia
2,2 tis.
Aktíva
13,3 tis.
Vlastné imanie
30,8 tis.
Daň z príjmu
423
Zadlženosť
−132,3 %

aj 2017–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Union zdravotná poisťovňaDlhy§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúciaunion.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 08. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API