prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

Beautywood SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50913611aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
24. 05. 20179 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
465 420 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Beautywood SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50913611
daňové identifikačné číslo
2120542039
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120542039
Sídlo
Hlavná 2000/66A, 93101 Šamorín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
24. 05. 2017
V registri
9 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 40056/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9189188
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)24. 05. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120542039: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120542039: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120542039IČ DPH SK2120542039Obdobia daňových registráciíDIČ 2120542039: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120542039: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120542039IČ DPH SK2120542039Obdobia daňových registráciíDIČ 2120542039: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120542039: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120542039IČ DPH SK2120542039
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212054203911. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 15. 01. 2018
daňové identifikačné číslo212054203910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼26 % na 31 131 € a znížila tržby o ▼12 % na 465,4 tisíc eur.

Tržby

465 420 €

▼ 12,4 %

Výsledok hospodárenia

31 131 €

▼ 25,9 %

Aktíva

148 708 €

▼ 27,4 %

Vlastné imanie

78 666 €

▲ 7,3 %

Zadlženosť

47,1 %

Hrubá marža

8,9 %

Čistá marža

6,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 313 815 €. 2022: tržby 506 066 €. 2023: tržby 600 781 €. 2024: tržby 531 537 €. 2025: tržby 465 420 €.1 mil.500 tis.0313,8 tis.506,1 tis.600,8 tis.531,5 tis.465,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 313 815 €. 2022: tržby 506 066 €. 2023: tržby 600 781 €. 2024: tržby 531 537 €. 2025: tržby 465 420 €.1 mil.500 tis.0313,8 tis.506,1 tis.600,8 tis.531,5 tis.465,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 313 815 €. 2022: tržby 506 066 €. 2023: tržby 600 781 €. 2024: tržby 531 537 €. 2025: tržby 465 420 €.1 mil.500 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 275 €. 2022: výsledok hospodárenia 55 058 €. 2023: výsledok hospodárenia 25 779 €. 2024: výsledok hospodárenia 42 035 €. 2025: výsledok hospodárenia 31 131 €.100 tis.50 tis.0+5,3 tis.+55,1 tis.+25,8 tis.+42 tis.+31,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 275 €. 2022: výsledok hospodárenia 55 058 €. 2023: výsledok hospodárenia 25 779 €. 2024: výsledok hospodárenia 42 035 €. 2025: výsledok hospodárenia 31 131 €.100 tis.50 tis.0+5,3 tis.+55,1 tis.+25,8 tis.+42 tis.+31,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 5 275 €. 2022: výsledok hospodárenia 55 058 €. 2023: výsledok hospodárenia 25 779 €. 2024: výsledok hospodárenia 42 035 €. 2025: výsledok hospodárenia 31 131 €.100 tis.50 tis.0202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 87 671 €, vlastné imanie 15 378 €. 2022: aktíva 107 669 €, vlastné imanie 60 558 €. 2023: aktíva 156 367 €, vlastné imanie 31 279 €. 2024: aktíva 204 942 €, vlastné imanie 73 313 €. 2025: aktíva 148 708 €, vlastné imanie 78 666 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 87 671 €, vlastné imanie 15 378 €. 2022: aktíva 107 669 €, vlastné imanie 60 558 €. 2023: aktíva 156 367 €, vlastné imanie 31 279 €. 2024: aktíva 204 942 €, vlastné imanie 73 313 €. 2025: aktíva 148 708 €, vlastné imanie 78 666 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 87 671 €, vlastné imanie 15 378 €. 2022: aktíva 107 669 €, vlastné imanie 60 558 €. 2023: aktíva 156 367 €, vlastné imanie 31 279 €. 2024: aktíva 204 942 €, vlastné imanie 73 313 €. 2025: aktíva 148 708 €, vlastné imanie 78 666 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 712 €, zásoby 50 793 €, pohľadávky 20 193 €, finančné účty 13 973 €. 2022: dlhodobý majetok 1 662 €, zásoby 43 172 €, pohľadávky 30 298 €, finančné účty 32 537 €. 2023: dlhodobý majetok 49 769 €, zásoby 66 839 €, pohľadávky 32 631 €, finančné účty 7 128 €. 2024: dlhodobý majetok 36 221 €, zásoby 111 296 €, pohľadávky 37 484 €, finančné účty 19 941 €. 2025: dlhodobý majetok 23 285 €, zásoby 89 345 €, pohľadávky 30 451 €, finančné účty 5 627 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 712 €, zásoby 50 793 €, pohľadávky 20 193 €, finančné účty 13 973 €. 2022: dlhodobý majetok 1 662 €, zásoby 43 172 €, pohľadávky 30 298 €, finančné účty 32 537 €. 2023: dlhodobý majetok 49 769 €, zásoby 66 839 €, pohľadávky 32 631 €, finančné účty 7 128 €. 2024: dlhodobý majetok 36 221 €, zásoby 111 296 €, pohľadávky 37 484 €, finančné účty 19 941 €. 2025: dlhodobý majetok 23 285 €, zásoby 89 345 €, pohľadávky 30 451 €, finančné účty 5 627 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 2 712 €, zásoby 50 793 €, pohľadávky 20 193 €, finančné účty 13 973 €. 2022: dlhodobý majetok 1 662 €, zásoby 43 172 €, pohľadávky 30 298 €, finančné účty 32 537 €. 2023: dlhodobý majetok 49 769 €, zásoby 66 839 €, pohľadávky 32 631 €, finančné účty 7 128 €. 2024: dlhodobý majetok 36 221 €, zásoby 111 296 €, pohľadávky 37 484 €, finančné účty 19 941 €. 2025: dlhodobý majetok 23 285 €, zásoby 89 345 €, pohľadávky 30 451 €, finančné účty 5 627 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 378 €, dlhodobé záväzky 13 042 €, krátkodobé záväzky 59 251 €. 2022: vlastné imanie 60 558 €, dlhodobé záväzky 66 €, krátkodobé záväzky 47 045 €. 2023: vlastné imanie 31 279 €, dlhodobé záväzky 27 448 €, krátkodobé záväzky 97 640 €. 2024: vlastné imanie 73 313 €, dlhodobé záväzky 18 875 €, krátkodobé záväzky 112 754 €. 2025: vlastné imanie 78 666 €, dlhodobé záväzky 9 599 €, krátkodobé záväzky 60 443 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 378 €, dlhodobé záväzky 13 042 €, krátkodobé záväzky 59 251 €. 2022: vlastné imanie 60 558 €, dlhodobé záväzky 66 €, krátkodobé záväzky 47 045 €. 2023: vlastné imanie 31 279 €, dlhodobé záväzky 27 448 €, krátkodobé záväzky 97 640 €. 2024: vlastné imanie 73 313 €, dlhodobé záväzky 18 875 €, krátkodobé záväzky 112 754 €. 2025: vlastné imanie 78 666 €, dlhodobé záväzky 9 599 €, krátkodobé záväzky 60 443 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 15 378 €, dlhodobé záväzky 13 042 €, krátkodobé záväzky 59 251 €. 2022: vlastné imanie 60 558 €, dlhodobé záväzky 66 €, krátkodobé záväzky 47 045 €. 2023: vlastné imanie 31 279 €, dlhodobé záväzky 27 448 €, krátkodobé záväzky 97 640 €. 2024: vlastné imanie 73 313 €, dlhodobé záväzky 18 875 €, krátkodobé záväzky 112 754 €. 2025: vlastné imanie 78 666 €, dlhodobé záväzky 9 599 €, krátkodobé záväzky 60 443 €.250 tis.125 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 138 €. 2022: daň z príjmu 13 708 €. 2023: daň z príjmu 6 525 €. 2024: daň z príjmu 9 804 €. 2025: daň z príjmu 10 340 €.20 tis.10 tis.02,1 tis.13,7 tis.6,5 tis.9,8 tis.10,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 138 €. 2022: daň z príjmu 13 708 €. 2023: daň z príjmu 6 525 €. 2024: daň z príjmu 9 804 €. 2025: daň z príjmu 10 340 €.20 tis.10 tis.02,1 tis.13,7 tis.6,5 tis.9,8 tis.10,3 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 2 138 €. 2022: daň z príjmu 13 708 €. 2023: daň z príjmu 6 525 €. 2024: daň z príjmu 9 804 €. 2025: daň z príjmu 10 340 €.20 tis.10 tis.0202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby313,8 tis.506,1 tis.600,8 tis.531,5 tis.465,4 tis.
Výsledok hospodárenia5,3 tis.55,1 tis.25,8 tis.42 tis.31,1 tis.
Aktíva87,7 tis.107,7 tis.156,4 tis.204,9 tis.148,7 tis.
Vlastné imanie15,4 tis.60,6 tis.31,3 tis.73,3 tis.78,7 tis.
Daň z príjmu2,1 tis.13,7 tis.6,5 tis.9,8 tis.10,3 tis.
Zadlženosť82,5 %43,8 %80,0 %64,2 %47,1 %

aj 05/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
465,4 tis.
Výsledok hospodárenia
31,1 tis.
Aktíva
148,7 tis.
Vlastné imanie
78,7 tis.
Daň z príjmu
10,3 tis.
Zadlženosť
47,1 %

2024

Tržby
531,5 tis.
Výsledok hospodárenia
42 tis.
Aktíva
204,9 tis.
Vlastné imanie
73,3 tis.
Daň z príjmu
9,8 tis.
Zadlženosť
64,2 %

2023

Tržby
600,8 tis.
Výsledok hospodárenia
25,8 tis.
Aktíva
156,4 tis.
Vlastné imanie
31,3 tis.
Daň z príjmu
6,5 tis.
Zadlženosť
80,0 %

2022

Tržby
506,1 tis.
Výsledok hospodárenia
55,1 tis.
Aktíva
107,7 tis.
Vlastné imanie
60,6 tis.
Daň z príjmu
13,7 tis.
Zadlženosť
43,8 %

2021

Tržby
313,8 tis.
Výsledok hospodárenia
5,3 tis.
Aktíva
87,7 tis.
Vlastné imanie
15,4 tis.
Daň z príjmu
2,1 tis.
Zadlženosť
82,5 %

aj 05/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API