prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Famco Trading s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50912445aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
03. 06. 20179 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
18 480 €2018

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Famco Trading s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50912445
daňové identifikačné číslo
2120525044
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ing. Štefana Višňovského 211/6, 96901 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
03. 06. 2017
V registri
9 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 32119/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9200154
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
maloobchod a veľkoobchod s motorovými vozidlami (vrátane s ojazdenými motorovými vozidlami, s náhradnými dielmi pre motorové vozidlá, s auto-doplnkami, s motocyklami a náhradnými dielmi pre motocykle)03. 06. 2017—
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)03. 06. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby03. 06. 2017—
prenájom hnuteľných vecí03. 06. 2017—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky03. 06. 2017—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov03. 06. 2017—
administratívne služby03. 06. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120525044: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120525044Obdobia daňových registráciíDIČ 2120525044: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120525044Obdobia daňových registráciíDIČ 2120525044: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120525044
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212052504410. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2018 zvýšila zisk o ▲1 % na 14 125 € a zvýšila tržby o ▲2 % na 18,5 tisíc eur.

Tržby

18 480 €

▲ 1,8 %

Výsledok hospodárenia

14 125 €

▲ 1,0 %

Aktíva

36 863 €

▲ 62,4 %

Vlastné imanie

33 108 €

▲ 74,4 %

Zadlženosť

10,2 %

Hrubá marža

96,8 %

Čistá marža

76,4 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby06/2017 — 12/2017: tržby 18 150 €. 2018: tržby 18 480 €.20 tis.10 tis.018,1 tis.18,5 tis.06/2017 — 12/20172018Tržby06/2017 — 12/2017: tržby 18 150 €. 2018: tržby 18 480 €.20 tis.10 tis.018,1 tis.18,5 tis.06/2017 — 12/20172018Tržby06/2017 — 12/2017: tržby 18 150 €. 2018: tržby 18 480 €.20 tis.10 tis.018,5 tis.2018

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia06/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 13 983 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 125 €.20 tis.10 tis.0+14 tis.+14,1 tis.06/2017 — 12/20172018Výsledok hospodárenia06/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 13 983 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 125 €.20 tis.10 tis.0+14 tis.+14,1 tis.06/2017 — 12/20172018Výsledok hospodárenia06/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 13 983 €. 2018: výsledok hospodárenia 14 125 €.20 tis.10 tis.0+14,1 tis.2018

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie06/2017 — 12/2017: aktíva 22 700 €, vlastné imanie 18 983 €. 2018: aktíva 36 863 €, vlastné imanie 33 108 €.50 tis.25 tis.006/2017 — 12/20172018Aktíva a vlastné imanie06/2017 — 12/2017: aktíva 22 700 €, vlastné imanie 18 983 €. 2018: aktíva 36 863 €, vlastné imanie 33 108 €.50 tis.25 tis.006/2017 — 12/20172018Aktíva a vlastné imanie06/2017 — 12/2017: aktíva 22 700 €, vlastné imanie 18 983 €. 2018: aktíva 36 863 €, vlastné imanie 33 108 €.50 tis.25 tis.02018

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív06/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 000 €, finančné účty 7 700 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 000 €, finančné účty 6 863 €.50 tis.25 tis.006/2017 — 12/20172018Štruktúra aktív06/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 000 €, finančné účty 7 700 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 000 €, finančné účty 6 863 €.50 tis.25 tis.006/2017 — 12/20172018Štruktúra aktív06/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 15 000 €, finančné účty 7 700 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 30 000 €, finančné účty 6 863 €.50 tis.25 tis.02018
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív06/2017 — 12/2017: vlastné imanie 18 983 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 717 €. 2018: vlastné imanie 33 108 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 755 €.50 tis.25 tis.006/2017 — 12/20172018Štruktúra pasív06/2017 — 12/2017: vlastné imanie 18 983 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 717 €. 2018: vlastné imanie 33 108 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 755 €.50 tis.25 tis.006/2017 — 12/20172018Štruktúra pasív06/2017 — 12/2017: vlastné imanie 18 983 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 717 €. 2018: vlastné imanie 33 108 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 3 755 €.50 tis.25 tis.02018
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu06/2017 — 12/2017: daň z príjmu 3 717 €. 2018: daň z príjmu 3 755 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.3,8 tis.06/2017 — 12/20172018Daň z príjmu06/2017 — 12/2017: daň z príjmu 3 717 €. 2018: daň z príjmu 3 755 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.3,8 tis.06/2017 — 12/20172018Daň z príjmu06/2017 — 12/2017: daň z príjmu 3 717 €. 2018: daň z príjmu 3 755 €.5 tis.2,5 tis.03,8 tis.2018
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)06/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok
Tržby18,1 tis.18,5 tis.
Výsledok hospodárenia14 tis.14,1 tis.
Aktíva22,7 tis.36,9 tis.
Vlastné imanie19 tis.33,1 tis.
Daň z príjmu3,7 tis.3,8 tis.
Zadlženosť16,4 %10,2 %

2018

Tržby
18,5 tis.
Výsledok hospodárenia
14,1 tis.
Aktíva
36,9 tis.
Vlastné imanie
33,1 tis.
Daň z príjmu
3,8 tis.
Zadlženosť
10,2 %

06/2017 — 12/2017

Tržby
18,1 tis.
Výsledok hospodárenia
14 tis.
Aktíva
22,7 tis.
Vlastné imanie
19 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
16,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API