Súhrn
- Vznik
- 01. 06. 20179 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno3 zdroje · od 31. 08. 2026
- Tržby
- 34 188 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Mont-AL balkóny, s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50904507
- daňové identifikačné číslo
- 2120543623
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120543623
- Sídlo
- Svätoplukovo 239, 951 16 Svätoplukovo, Slovenská republika
- Územie
- Svätoplukovookres NitraNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 01. 06. 2017
- V registri
- 9 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 43388/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9195968
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 01. 06. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 01. 06. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 01. 06. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 01. 06. 2017 | — |
| Administratívne služby | 01. 06. 2017 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 01. 06. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 01. 06. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 01. 06. 2017 | — |
| Zasklievanie balkónov | 01. 06. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120543623 | 11. 09. 2026 | — | 02. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 16. 04. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120543623 | 10. 09. 2026 | — | 01. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 26. 10. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 08. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prepadlo do straty −49 656 € a znížila tržby o ▼68 % na 34,2 tisíc eur.
Tržby
34 188 €
▼ 67,8 %Výsledok hospodárenia
−49 656 €
▼ 3 667,2 %Aktíva
285 643 €
▼ 22,9 %Vlastné imanie
−229 276 €
▼ 27,6 %Zadlženosť
180,3 %
Hrubá marža
−144,2 %
Čistá marža
−145,2 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 90,5 tis. | 105,1 tis. | 136,4 tis. | 106,2 tis. | 34,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −27,3 tis. | −58,3 tis. | −28,3 tis. | 1,4 tis. | −49,7 tis. |
| Aktíva | 351,5 tis. | 400,9 tis. | 380,3 tis. | 370,3 tis. | 285,6 tis. |
| Vlastné imanie | −89,5 tis. | −149 tis. | −177,3 tis. | −179,6 tis. | −229,3 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 0 | 0 | 1,3 tis. | 340 |
| Zadlženosť | 125,5 % | 137,2 % | 146,6 % | 148,5 % | 180,3 % |
aj 06/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 34,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −49,7 tis.
- Aktíva
- 285,6 tis.
- Vlastné imanie
- −229,3 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 180,3 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 106,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 1,4 tis.
- Aktíva
- 370,3 tis.
- Vlastné imanie
- −179,6 tis.
- Daň z príjmu
- 1,3 tis.
- Zadlženosť
- 148,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 136,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −28,3 tis.
- Aktíva
- 380,3 tis.
- Vlastné imanie
- −177,3 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 146,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 105,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −58,3 tis.
- Aktíva
- 400,9 tis.
- Vlastné imanie
- −149 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 137,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 90,5 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −27,3 tis.
- Aktíva
- 351,5 tis.
- Vlastné imanie
- −89,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 125,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 06/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 02. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.