Súhrn
- Vznik
- 24. 05. 20179 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 44 772 €2018
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Giga Transport s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50901095
- daňové identifikačné číslo
- 2120518785
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Agátová 3406/7A, 841 01 Bratislava - mestská časť Dúbravka, Slovenská republika
- Územie
- Bratislava - mestská časť Dúbravkaokres Bratislava IVBratislavský kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 24. 05. 2017
- V registri
- 9 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 119877/B - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9188606
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Administratívne služby | 24. 05. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 24. 05. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 24. 05. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 24. 05. 2017 | — |
| Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 24. 05. 2017 | — |
| Počítačové služby | 24. 05. 2017 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 24. 05. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 24. 05. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 24. 05. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 24. 05. 2017 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 24. 05. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby, obchodu, a služieb | 24. 05. 2017 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 24. 05. 2017 | — |
| Vedenie účtovníctva | 24. 05. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 24. 05. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 24. 05. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 24. 05. 2017 | — |
| Výroba nápojov | 24. 05. 2017 | — |
| Textilná výroba | 24. 05. 2017 | — |
| Odevná výroba | 24. 05. 2017 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 24. 05. 2017 | — |
| Výroba jednoduchých drevárskych výrobkov, zostavovanie stolárskych dielcov alebo súčastí z dreva do finálnych produktov, oprava, údržba, renovácia nábytku vrátane čalúnnictva | 24. 05. 2017 | — |
| Výroba výrobkov z papiera | 24. 05. 2017 | — |
| Polygrafická výroba, sadzba a konečná úprava tlačovín, písmomaliarstvo | 24. 05. 2017 | — |
| Rozmnožovanie nahraných nosičov záznamu zvuku a obrazu so súhlasom autora | 24. 05. 2017 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 24. 05. 2017 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 24. 05. 2017 | — |
| Keramická výroba | 24. 05. 2017 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 24. 05. 2017 | — |
| Opracovanie kovu jednoduchým spôsobom | 24. 05. 2017 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z kovu | 24. 05. 2017 | — |
| Výroba strojov a prístrojov pre domácnosť | 24. 05. 2017 | — |
| Výroba strojov pre hospodárske odvetvia | 24. 05. 2017 | — |
| Výroba motorových vozidiel, motorov, dopravných prostriedkov, dielov a príslušenstva pre motorové vozidlá a iné dopravné prostriedky | 24. 05. 2017 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 24. 05. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 24. 05. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 24. 05. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 24. 05. 2017 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 24. 05. 2017 | — |
| Nákup, predaj alebo preprava zbraní a streliva | 24. 05. 2017 | — |
| Sťahovacie služby | 24. 05. 2017 | — |
| Skladovanie a uskladňovanie | 24. 05. 2017 | — |
| Vypožičiavanie, prenájom a úschova zbraní a streliva | 24. 05. 2017 | — |
| Prevádzkovanie úschovní | 24. 05. 2017 | — |
| Baliace činnosti, manipulácia s tovarom | 24. 05. 2017 | — |
| Poskytovanie organizačno-technických a informačných služieb v doprave | 24. 05. 2017 | — |
| Kuriérske služby | 24. 05. 2017 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 24. 05. 2017 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 24. 05. 2017 | — |
| Vydavateľská činnosť | 24. 05. 2017 | — |
| Služby súvisiace s produkciou filmov alebo videozáznamov | 24. 05. 2017 | — |
| Faktoring a forfaiting | 24. 05. 2017 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 24. 05. 2017 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických vied | 24. 05. 2017 | — |
| Výskum a vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied | 24. 05. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby | 24. 05. 2017 | — |
| Prieskum trhu a verejnej mienky | 24. 05. 2017 | — |
| Služby požičovní | 24. 05. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 24. 05. 2017 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 24. 05. 2017 | — |
| Poskytovanie sociálnych služieb | 24. 05. 2017 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení | 24. 05. 2017 | — |
| Ozvučovanie a osvetľovanie kultúrno-spoločenských a športových podujatí | 24. 05. 2017 | — |
| Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 24. 05. 2017 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 24. 05. 2017 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 24. 05. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120518785 | 10. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2018 sa zo straty dostalo na zisk 115 € a znížila tržby o ▼60 % na 44,8 tisíc eur.
Tržby
44 772 €
▼ 60,5 %Výsledok hospodárenia
115 €
▲ 119,3 %Aktíva
24 931 €
▼ 64,3 %Vlastné imanie
4 520 €
▲ 2,6 %Zadlženosť
81,9 %
Hrubá marža
0,3 %
Čistá marža
0,3 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 05/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok | 2018Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|
| Tržby | 113,3 tis. | 44,8 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −595 | 115 |
| Aktíva | 69,8 tis. | 24,9 tis. |
| Vlastné imanie | 4,4 tis. | 4,5 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 38 |
| Zadlženosť | 93,7 % | 81,9 % |
2018
- Tržby
- 44,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 115
- Aktíva
- 24,9 tis.
- Vlastné imanie
- 4,5 tis.
- Daň z príjmu
- 38
- Zadlženosť
- 81,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05/2017 — 12/2017
- Tržby
- 113,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −595
- Aktíva
- 69,8 tis.
- Vlastné imanie
- 4,4 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 93,7 %
- Zdroj
- registeruz.sk
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 07. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.