prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Šimi stav SK, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50888153zaniknutý 04. 04. 2024otvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 06. 20176 rokov 9 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
86 677 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Šimi stav SK, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50888153
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Nová 928/53, 05901 Spišská Belá, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 06. 2017
Zánik
04. 04. 2024
V registri
6 rokov 9 mesiacov
Stav
zaniknutý 04. 04. 2024
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 34746/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9202001

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 11. 04. 2024 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 04. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený04. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prehĺbila stratu na −1 042 € a znížila tržby o ▼70 % na 86,7 tisíc eur.

Tržby

86 677 €

▼ 70,3 %

Výsledok hospodárenia

−1 042 €

▼ 26,3 %

Aktíva

62 352 €

▼ 63,4 %

Vlastné imanie

2 827 €

▼ 26,9 %

Zadlženosť

95,5 %

Hrubá marža

−1,2 %

Čistá marža

−1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 74 202 €. 2018: tržby 236 931 €. 2019: tržby 292 021 €. 2020: tržby 86 677 €.500 tis.250 tis.074,2 tis.236,9 tis.292 tis.86,7 tis.2017201820192020Tržby2017: tržby 74 202 €. 2018: tržby 236 931 €. 2019: tržby 292 021 €. 2020: tržby 86 677 €.500 tis.250 tis.074,2 tis.236,9 tis.292 tis.86,7 tis.2017201820192020Tržby2017: tržby 74 202 €. 2018: tržby 236 931 €. 2019: tržby 292 021 €. 2020: tržby 86 677 €.500 tis.250 tis.020182020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 156 €. 2018: výsledok hospodárenia 850 €. 2019: výsledok hospodárenia −825 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 042 €.1 tis.0−2 tis.−1,2 tis.+850−825−1 tis.2017201820192020Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 156 €. 2018: výsledok hospodárenia 850 €. 2019: výsledok hospodárenia −825 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 042 €.1 tis.0−2 tis.−1,2 tis.+850−825−1 tis.2017201820192020Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −1 156 €. 2018: výsledok hospodárenia 850 €. 2019: výsledok hospodárenia −825 €. 2020: výsledok hospodárenia −1 042 €.1 tis.0−2 tis.+85020182020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 46 979 €, vlastné imanie −1 156 €. 2018: aktíva 103 307 €, vlastné imanie 4 694 €. 2019: aktíva 170 222 €, vlastné imanie 3 869 €. 2020: aktíva 62 352 €, vlastné imanie 2 827 €.200 tis.0−2 tis.2017201820192020Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 46 979 €, vlastné imanie −1 156 €. 2018: aktíva 103 307 €, vlastné imanie 4 694 €. 2019: aktíva 170 222 €, vlastné imanie 3 869 €. 2020: aktíva 62 352 €, vlastné imanie 2 827 €.200 tis.0−2 tis.2017201820192020Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 46 979 €, vlastné imanie −1 156 €. 2018: aktíva 103 307 €, vlastné imanie 4 694 €. 2019: aktíva 170 222 €, vlastné imanie 3 869 €. 2020: aktíva 62 352 €, vlastné imanie 2 827 €.200 tis.0−2 tis.2017201820192020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 928 €, finančné účty 5 051 €. 2018: dlhodobý majetok 38 533 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 052 €, finančné účty 12 722 €. 2019: dlhodobý majetok 28 535 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 998 €, finančné účty 130 689 €. 2020: dlhodobý majetok 18 537 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 43 815 €.200 tis.100 tis.02017201820192020Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 928 €, finančné účty 5 051 €. 2018: dlhodobý majetok 38 533 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 052 €, finančné účty 12 722 €. 2019: dlhodobý majetok 28 535 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 998 €, finančné účty 130 689 €. 2020: dlhodobý majetok 18 537 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 43 815 €.200 tis.100 tis.02017201820192020Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 928 €, finančné účty 5 051 €. 2018: dlhodobý majetok 38 533 €, zásoby 0 €, pohľadávky 52 052 €, finančné účty 12 722 €. 2019: dlhodobý majetok 28 535 €, zásoby 0 €, pohľadávky 10 998 €, finančné účty 130 689 €. 2020: dlhodobý majetok 18 537 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 43 815 €.200 tis.100 tis.02017201820192020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −1 156 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 48 134 €. 2018: vlastné imanie 4 694 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 98 609 €. 2019: vlastné imanie 3 869 €, dlhodobé záväzky 178 953 €, krátkodobé záväzky −12 600 €. 2020: vlastné imanie 2 827 €, dlhodobé záväzky −2 041 €, krátkodobé záväzky 61 566 €.200 tis.0−20 tis.2017201820192020Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −1 156 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 48 134 €. 2018: vlastné imanie 4 694 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 98 609 €. 2019: vlastné imanie 3 869 €, dlhodobé záväzky 178 953 €, krátkodobé záväzky −12 600 €. 2020: vlastné imanie 2 827 €, dlhodobé záväzky −2 041 €, krátkodobé záväzky 61 566 €.200 tis.0−20 tis.2017201820192020Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −1 156 €, dlhodobé záväzky 1 €, krátkodobé záväzky 48 134 €. 2018: vlastné imanie 4 694 €, dlhodobé záväzky 4 €, krátkodobé záväzky 98 609 €. 2019: vlastné imanie 3 869 €, dlhodobé záväzky 178 953 €, krátkodobé záväzky −12 600 €. 2020: vlastné imanie 2 827 €, dlhodobé záväzky −2 041 €, krátkodobé záväzky 61 566 €.200 tis.0−20 tis.2017201820192020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 149 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.20010000149002017201820192020Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 149 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.20010000149002017201820192020Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 149 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €.20010000149002017201820192020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby74,2 tis.236,9 tis.292 tis.86,7 tis.
Výsledok hospodárenia−1,2 tis.850−825−1 tis.
Aktíva47 tis.103,3 tis.170,2 tis.62,4 tis.
Vlastné imanie−1,2 tis.4,7 tis.3,9 tis.2,8 tis.
Daň z príjmu014900
Zadlženosť102,5 %95,5 %97,7 %95,5 %

2020

Tržby
86,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−1 tis.
Aktíva
62,4 tis.
Vlastné imanie
2,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
95,5 %

2019

Tržby
292 tis.
Výsledok hospodárenia
−825
Aktíva
170,2 tis.
Vlastné imanie
3,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,7 %

2018

Tržby
236,9 tis.
Výsledok hospodárenia
850
Aktíva
103,3 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
149
Zadlženosť
95,5 %

2017

Tržby
74,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,2 tis.
Aktíva
47 tis.
Vlastné imanie
−1,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
102,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API