prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

ZELENINÁRI SK s.r.o. v likvidácii

identifikačné číslo organizácie 50877682aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 05. 20179 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
10 102 280 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
ZELENINÁRI SK s.r.o. v likvidácii
identifikačné číslo organizácie
50877682
daňové identifikačné číslo
2120522129
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 6, 040 01 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 05. 2017
V registri
9 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 51514/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9187300
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 05. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby23. 05. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí23. 05. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom23. 05. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov23. 05. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky23. 05. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov23. 05. 2017—
Administratívne služby23. 05. 2017—
Sťahovacie služby23. 05. 2017—
Poskytovanie služieb osobného charakteru23. 05. 2017—
Kuriérske služby23. 05. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave23. 05. 2017—
Finančný lízing23. 05. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí23. 05. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti23. 05. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien23. 05. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120522129: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120522129Obdobia daňových registráciíDIČ 2120522129: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120522129Obdobia daňových registráciíDIČ 2120522129: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120522129
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212052212910. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 06. 07. 2021 (rok porušenia 2019).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 666 259 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 10,1 mil. €.

Tržby

10 102 280 €

▲ 9,3 %

Výsledok hospodárenia

666 259 €

▲ 154,5 %

Aktíva

5 820 374 €

▲ 69,4 %

Vlastné imanie

−986 458 €

▲ 40,3 %

Zadlženosť

116,9 %

Hrubá marža

6,6 %

Čistá marža

6,6 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 2 774 092 €. 2018: tržby 9 246 003 €. 2019: tržby 10 102 280 €.20 mil.10 mil.02,77 mil.9,25 mil.10,1 mil.201720182019Tržby2017: tržby 2 774 092 €. 2018: tržby 9 246 003 €. 2019: tržby 10 102 280 €.20 mil.10 mil.02,77 mil.9,25 mil.10,1 mil.201720182019Tržby2017: tržby 2 774 092 €. 2018: tržby 9 246 003 €. 2019: tržby 10 102 280 €.20 mil.10 mil.02,77 mil.9,25 mil.10,1 mil.201720182019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −435 729 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 221 994 €. 2019: výsledok hospodárenia 666 259 €.1 mil.0−2 mil.−435,7 tis.−1,22 mil.+666,3 tis.201720182019Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −435 729 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 221 994 €. 2019: výsledok hospodárenia 666 259 €.1 mil.0−2 mil.−435,7 tis.−1,22 mil.+666,3 tis.201720182019Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia −435 729 €. 2018: výsledok hospodárenia −1 221 994 €. 2019: výsledok hospodárenia 666 259 €.1 mil.0−2 mil.20172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 690 804 €, vlastné imanie −430 729 €. 2018: aktíva 3 435 746 €, vlastné imanie −1 652 723 €. 2019: aktíva 5 820 374 €, vlastné imanie −986 458 €.10 mil.0−2 mil.201720182019Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 690 804 €, vlastné imanie −430 729 €. 2018: aktíva 3 435 746 €, vlastné imanie −1 652 723 €. 2019: aktíva 5 820 374 €, vlastné imanie −986 458 €.10 mil.0−2 mil.201720182019Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 1 690 804 €, vlastné imanie −430 729 €. 2018: aktíva 3 435 746 €, vlastné imanie −1 652 723 €. 2019: aktíva 5 820 374 €, vlastné imanie −986 458 €.10 mil.0−2 mil.201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 242 465 €, zásoby 213 860 €, pohľadávky 534 357 €, finančné účty 700 122 €. 2018: dlhodobý majetok 117 188 €, zásoby 192 945 €, pohľadávky 392 547 €, finančné účty 7 066 €. 2019: dlhodobý majetok 88 438 €, zásoby 230 366 €, pohľadávky 735 206 €, finančné účty 5 364 €.2 mil.1 mil.0201720182019Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 242 465 €, zásoby 213 860 €, pohľadávky 534 357 €, finančné účty 700 122 €. 2018: dlhodobý majetok 117 188 €, zásoby 192 945 €, pohľadávky 392 547 €, finančné účty 7 066 €. 2019: dlhodobý majetok 88 438 €, zásoby 230 366 €, pohľadávky 735 206 €, finančné účty 5 364 €.2 mil.1 mil.0201720182019Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 242 465 €, zásoby 213 860 €, pohľadávky 534 357 €, finančné účty 700 122 €. 2018: dlhodobý majetok 117 188 €, zásoby 192 945 €, pohľadávky 392 547 €, finančné účty 7 066 €. 2019: dlhodobý majetok 88 438 €, zásoby 230 366 €, pohľadávky 735 206 €, finančné účty 5 364 €.2 mil.1 mil.0201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −430 729 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 121 533 €. 2018: vlastné imanie −1 652 723 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 088 469 €. 2019: vlastné imanie −986 458 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 6 806 824 €.10 mil.0−2 mil.201720182019Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −430 729 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 121 533 €. 2018: vlastné imanie −1 652 723 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 088 469 €. 2019: vlastné imanie −986 458 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 6 806 824 €.10 mil.0−2 mil.201720182019Štruktúra pasív2017: vlastné imanie −430 729 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 121 533 €. 2018: vlastné imanie −1 652 723 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 088 469 €. 2019: vlastné imanie −986 458 €, dlhodobé záväzky 8 €, krátkodobé záväzky 6 806 824 €.10 mil.0−2 mil.201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.110000201720182019Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.110000201720182019Daň z príjmu2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.110000201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,77 mil.9,25 mil.10,1 mil.
Výsledok hospodárenia−435,7 tis.−1,22 mil.666,3 tis.
Aktíva1,69 mil.3,44 mil.5,82 mil.
Vlastné imanie−430,7 tis.−1,65 mil.−986,5 tis.
Daň z príjmu000
Zadlženosť125,5 %148,1 %116,9 %

2019

Tržby
10,1 mil.
Výsledok hospodárenia
666,3 tis.
Aktíva
5,82 mil.
Vlastné imanie
−986,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
116,9 %

2018

Tržby
9,25 mil.
Výsledok hospodárenia
−1,22 mil.
Aktíva
3,44 mil.
Vlastné imanie
−1,65 mil.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
148,1 %

2017

Tržby
2,77 mil.
Výsledok hospodárenia
−435,7 tis.
Aktíva
1,69 mil.
Vlastné imanie
−430,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
125,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API