prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

RODEO PUB s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50874306aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
25. 11. 20178 rokov 11 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
59 435 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RODEO PUB s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50874306
daňové identifikačné číslo
2120638685
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Klimkovičova 20, 04023 Košice - mestská časť Sídlisko KVP, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
25. 11. 2017
V registri
8 rokov 11 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 42732/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9375101
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)25. 11. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby25. 11. 2017—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien25. 11. 2017—
prípravné práce k realizácii stavby25. 11. 2017—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov25. 11. 2017—
skladovanie a pomocné činnosti v doprave25. 11. 2017—
poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu25. 11. 2017—
prevádzkovanie výdajne stravy25. 11. 2017—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov25. 11. 2017—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov25. 11. 2017—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky25. 11. 2017—
prenájom hnuteľných vecí25. 11. 2017—
čistiace a upratovacie služby25. 11. 2017—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti25. 11. 2017—
prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení25. 11. 2017—
prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu25. 11. 2017—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí25. 11. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120638685: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120638685Obdobia daňových registráciíDIČ 2120638685: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120638685Obdobia daňových registráciíDIČ 2120638685: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120638685
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212063868510. 09. 2026—03. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2024 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −708 € a zvýšila tržby o ▲25 % na 59,4 tisíc eur.

Tržby

59 435 €

▲ 24,9 %

Výsledok hospodárenia

−708 €

▼ 110,2 %

Aktíva

30 781 €

▼ 4,7 %

Vlastné imanie

19 975 €

▼ 3,4 %

Zadlženosť

35,1 %

Hrubá marža

0,2 %

Čistá marža

−1,2 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 16 047 €. 2019: tržby 59 343 €. 2020: tržby 30 187 €. 2021: tržby 47 576 €. 2022: tržby 59 435 €.100 tis.50 tis.016 tis.59,3 tis.30,2 tis.47,6 tis.59,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 16 047 €. 2019: tržby 59 343 €. 2020: tržby 30 187 €. 2021: tržby 47 576 €. 2022: tržby 59 435 €.100 tis.50 tis.016 tis.59,3 tis.30,2 tis.47,6 tis.59,4 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 16 047 €. 2019: tržby 59 343 €. 2020: tržby 30 187 €. 2021: tržby 47 576 €. 2022: tržby 59 435 €.100 tis.50 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −15 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 056 €. 2020: výsledok hospodárenia −284 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 926 €. 2022: výsledok hospodárenia −708 €.10 tis.0−1 tis.−15+9,1 tis.−284+6,9 tis.−70820182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −15 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 056 €. 2020: výsledok hospodárenia −284 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 926 €. 2022: výsledok hospodárenia −708 €.10 tis.0−1 tis.−15+9,1 tis.−284+6,9 tis.−70820182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −15 €. 2019: výsledok hospodárenia 9 056 €. 2020: výsledok hospodárenia −284 €. 2021: výsledok hospodárenia 6 926 €. 2022: výsledok hospodárenia −708 €.10 tis.0−1 tis.−15−284−708201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 863 €, vlastné imanie 4 985 €. 2019: aktíva 23 046 €, vlastné imanie 14 041 €. 2020: aktíva 25 430 €, vlastné imanie 13 757 €. 2021: aktíva 32 301 €, vlastné imanie 20 683 €. 2022: aktíva 30 781 €, vlastné imanie 19 975 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 863 €, vlastné imanie 4 985 €. 2019: aktíva 23 046 €, vlastné imanie 14 041 €. 2020: aktíva 25 430 €, vlastné imanie 13 757 €. 2021: aktíva 32 301 €, vlastné imanie 20 683 €. 2022: aktíva 30 781 €, vlastné imanie 19 975 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 863 €, vlastné imanie 4 985 €. 2019: aktíva 23 046 €, vlastné imanie 14 041 €. 2020: aktíva 25 430 €, vlastné imanie 13 757 €. 2021: aktíva 32 301 €, vlastné imanie 20 683 €. 2022: aktíva 30 781 €, vlastné imanie 19 975 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 169 €, finančné účty 5 694 €. 2019: dlhodobý majetok 5 727 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 294 €, finančné účty 13 025 €. 2020: dlhodobý majetok 3 818 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 612 €. 2021: dlhodobý majetok 1 909 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 30 392 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 30 781 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 169 €, finančné účty 5 694 €. 2019: dlhodobý majetok 5 727 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 294 €, finančné účty 13 025 €. 2020: dlhodobý majetok 3 818 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 612 €. 2021: dlhodobý majetok 1 909 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 30 392 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 30 781 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 169 €, finančné účty 5 694 €. 2019: dlhodobý majetok 5 727 €, zásoby 0 €, pohľadávky 4 294 €, finančné účty 13 025 €. 2020: dlhodobý majetok 3 818 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 21 612 €. 2021: dlhodobý majetok 1 909 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 30 392 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 30 781 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 4 985 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 878 €. 2019: vlastné imanie 14 041 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 005 €. 2020: vlastné imanie 13 757 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 673 €. 2021: vlastné imanie 20 683 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 618 €. 2022: vlastné imanie 19 975 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 806 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 4 985 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 878 €. 2019: vlastné imanie 14 041 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 005 €. 2020: vlastné imanie 13 757 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 673 €. 2021: vlastné imanie 20 683 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 618 €. 2022: vlastné imanie 19 975 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 806 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 4 985 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 878 €. 2019: vlastné imanie 14 041 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 9 005 €. 2020: vlastné imanie 13 757 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 673 €. 2021: vlastné imanie 20 683 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 618 €. 2022: vlastné imanie 19 975 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 806 €.50 tis.25 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 58 €. 2019: daň z príjmu 2 497 €. 2020: daň z príjmu 346 €. 2021: daň z príjmu 1 647 €. 2022: daň z príjmu 856 €.2,5 tis.1,3 tis.0582,5 tis.3461,6 tis.85620182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 58 €. 2019: daň z príjmu 2 497 €. 2020: daň z príjmu 346 €. 2021: daň z príjmu 1 647 €. 2022: daň z príjmu 856 €.2,5 tis.1,3 tis.0582,5 tis.3461,6 tis.85620182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 58 €. 2019: daň z príjmu 2 497 €. 2020: daň z príjmu 346 €. 2021: daň z príjmu 1 647 €. 2022: daň z príjmu 856 €.2,5 tis.1,3 tis.058346856201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby16 tis.59,3 tis.30,2 tis.47,6 tis.59,4 tis.
Výsledok hospodárenia−159,1 tis.−2846,9 tis.−708
Aktíva5,9 tis.23 tis.25,4 tis.32,3 tis.30,8 tis.
Vlastné imanie5 tis.14 tis.13,8 tis.20,7 tis.20 tis.
Daň z príjmu582,5 tis.3461,6 tis.856
Zadlženosť15,0 %39,1 %45,9 %36,0 %35,1 %

aj 11/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
59,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−708
Aktíva
30,8 tis.
Vlastné imanie
20 tis.
Daň z príjmu
856
Zadlženosť
35,1 %

2021

Tržby
47,6 tis.
Výsledok hospodárenia
6,9 tis.
Aktíva
32,3 tis.
Vlastné imanie
20,7 tis.
Daň z príjmu
1,6 tis.
Zadlženosť
36,0 %

2020

Tržby
30,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−284
Aktíva
25,4 tis.
Vlastné imanie
13,8 tis.
Daň z príjmu
346
Zadlženosť
45,9 %

2019

Tržby
59,3 tis.
Výsledok hospodárenia
9,1 tis.
Aktíva
23 tis.
Vlastné imanie
14 tis.
Daň z príjmu
2,5 tis.
Zadlženosť
39,1 %

2018

Tržby
16 tis.
Výsledok hospodárenia
−15
Aktíva
5,9 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
58
Zadlženosť
15,0 %

aj 11/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API