prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Yang Ji s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50867946aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 05. 20179 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
182 600 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Yang Ji s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50867946
daňové identifikačné číslo
2120527882
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Bratislavská 4356, 92601 Sereď, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 05. 2017
V registri
9 rokov 5 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 40048/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9188564
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu23. 05. 2017—
Sprostredkovateľká činnosť v oblasti služieb23. 05. 2017—
Sprostredkovateľká činnosť v oblasti výroby23. 05. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 05. 2017—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov23. 05. 2017—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu23. 05. 2017—
Čistiace a upratovacie služby23. 05. 2017—
Administratívne služby23. 05. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120527882: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120527882Obdobia daňových registráciíDIČ 2120527882: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120527882Obdobia daňových registráciíDIČ 2120527882: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120527882
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212052788210. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 13. 05. 2024 (rok porušenia 2024).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 zvýšila zisk o ▲3 464 % na 52 039 € a zvýšila tržby o ▲71 % na 182,6 tisíc eur.

Tržby

182 600 €

▲ 70,6 %

Výsledok hospodárenia

52 039 €

▲ 3 464,3 %

Aktíva

144 535 €

▼ 4,3 %

Vlastné imanie

69 567 €

▼ 31,0 %

Zadlženosť

51,9 %

Hrubá marža

38,0 %

Čistá marža

28,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 126 798 €. 2019: tržby 187 011 €. 2020: tržby 105 825 €. 2021: tržby 107 052 €. 2022: tržby 182 600 €.200 tis.100 tis.0126,8 tis.187 tis.105,8 tis.107,1 tis.182,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 126 798 €. 2019: tržby 187 011 €. 2020: tržby 105 825 €. 2021: tržby 107 052 €. 2022: tržby 182 600 €.200 tis.100 tis.0126,8 tis.187 tis.105,8 tis.107,1 tis.182,6 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 126 798 €. 2019: tržby 187 011 €. 2020: tržby 105 825 €. 2021: tržby 107 052 €. 2022: tržby 182 600 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 23 218 €. 2019: výsledok hospodárenia 60 057 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 754 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 460 €. 2022: výsledok hospodárenia 52 039 €.100 tis.50 tis.0+23,2 tis.+60,1 tis.+1,8 tis.+1,5 tis.+52 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 23 218 €. 2019: výsledok hospodárenia 60 057 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 754 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 460 €. 2022: výsledok hospodárenia 52 039 €.100 tis.50 tis.0+23,2 tis.+60,1 tis.+1,8 tis.+1,5 tis.+52 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia 23 218 €. 2019: výsledok hospodárenia 60 057 €. 2020: výsledok hospodárenia 1 754 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 460 €. 2022: výsledok hospodárenia 52 039 €.100 tis.50 tis.0201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 110 394 €, vlastné imanie 47 495 €. 2019: aktíva 169 837 €, vlastné imanie 107 426 €. 2020: aktíva 160 446 €, vlastné imanie 109 181 €. 2021: aktíva 151 011 €, vlastné imanie 100 798 €. 2022: aktíva 144 535 €, vlastné imanie 69 567 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 110 394 €, vlastné imanie 47 495 €. 2019: aktíva 169 837 €, vlastné imanie 107 426 €. 2020: aktíva 160 446 €, vlastné imanie 109 181 €. 2021: aktíva 151 011 €, vlastné imanie 100 798 €. 2022: aktíva 144 535 €, vlastné imanie 69 567 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 110 394 €, vlastné imanie 47 495 €. 2019: aktíva 169 837 €, vlastné imanie 107 426 €. 2020: aktíva 160 446 €, vlastné imanie 109 181 €. 2021: aktíva 151 011 €, vlastné imanie 100 798 €. 2022: aktíva 144 535 €, vlastné imanie 69 567 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 48 421 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 146 €, finančné účty 3 827 €. 2019: dlhodobý majetok 38 124 €, zásoby 0 €, pohľadávky 120 580 €, finančné účty 11 133 €. 2020: dlhodobý majetok 27 828 €, zásoby 0 €, pohľadávky 120 988 €, finančné účty 11 630 €. 2021: dlhodobý majetok 19 749 €, zásoby 0 €, pohľadávky 119 001 €, finančné účty 12 261 €. 2022: dlhodobý majetok 18 043 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 140 €, finančné účty 18 352 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 48 421 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 146 €, finančné účty 3 827 €. 2019: dlhodobý majetok 38 124 €, zásoby 0 €, pohľadávky 120 580 €, finančné účty 11 133 €. 2020: dlhodobý majetok 27 828 €, zásoby 0 €, pohľadávky 120 988 €, finančné účty 11 630 €. 2021: dlhodobý majetok 19 749 €, zásoby 0 €, pohľadávky 119 001 €, finančné účty 12 261 €. 2022: dlhodobý majetok 18 043 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 140 €, finančné účty 18 352 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 48 421 €, zásoby 0 €, pohľadávky 58 146 €, finančné účty 3 827 €. 2019: dlhodobý majetok 38 124 €, zásoby 0 €, pohľadávky 120 580 €, finančné účty 11 133 €. 2020: dlhodobý majetok 27 828 €, zásoby 0 €, pohľadávky 120 988 €, finančné účty 11 630 €. 2021: dlhodobý majetok 19 749 €, zásoby 0 €, pohľadávky 119 001 €, finančné účty 12 261 €. 2022: dlhodobý majetok 18 043 €, zásoby 0 €, pohľadávky 108 140 €, finančné účty 18 352 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 47 495 €, dlhodobé záväzky 153 €, krátkodobé záväzky 62 746 €. 2019: vlastné imanie 107 426 €, dlhodobé záväzky 337 €, krátkodobé záväzky 62 074 €. 2020: vlastné imanie 109 181 €, dlhodobé záväzky 538 €, krátkodobé záväzky 50 727 €. 2021: vlastné imanie 100 798 €, dlhodobé záväzky 763 €, krátkodobé záväzky 49 450 €. 2022: vlastné imanie 69 567 €, dlhodobé záväzky 893 €, krátkodobé záväzky 74 075 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 47 495 €, dlhodobé záväzky 153 €, krátkodobé záväzky 62 746 €. 2019: vlastné imanie 107 426 €, dlhodobé záväzky 337 €, krátkodobé záväzky 62 074 €. 2020: vlastné imanie 109 181 €, dlhodobé záväzky 538 €, krátkodobé záväzky 50 727 €. 2021: vlastné imanie 100 798 €, dlhodobé záväzky 763 €, krátkodobé záväzky 49 450 €. 2022: vlastné imanie 69 567 €, dlhodobé záväzky 893 €, krátkodobé záväzky 74 075 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 47 495 €, dlhodobé záväzky 153 €, krátkodobé záväzky 62 746 €. 2019: vlastné imanie 107 426 €, dlhodobé záväzky 337 €, krátkodobé záväzky 62 074 €. 2020: vlastné imanie 109 181 €, dlhodobé záväzky 538 €, krátkodobé záväzky 50 727 €. 2021: vlastné imanie 100 798 €, dlhodobé záväzky 763 €, krátkodobé záväzky 49 450 €. 2022: vlastné imanie 69 567 €, dlhodobé záväzky 893 €, krátkodobé záväzky 74 075 €.200 tis.100 tis.020182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 14 635 €. 2019: daň z príjmu 23 613 €. 2020: daň z príjmu 13 146 €. 2021: daň z príjmu 10 175 €. 2022: daň z príjmu 17 294 €.25 tis.12,5 tis.014,6 tis.23,6 tis.13,1 tis.10,2 tis.17,3 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 14 635 €. 2019: daň z príjmu 23 613 €. 2020: daň z príjmu 13 146 €. 2021: daň z príjmu 10 175 €. 2022: daň z príjmu 17 294 €.25 tis.12,5 tis.014,6 tis.23,6 tis.13,1 tis.10,2 tis.17,3 tis.20182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 14 635 €. 2019: daň z príjmu 23 613 €. 2020: daň z príjmu 13 146 €. 2021: daň z príjmu 10 175 €. 2022: daň z príjmu 17 294 €.25 tis.12,5 tis.0201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby126,8 tis.187 tis.105,8 tis.107,1 tis.182,6 tis.
Výsledok hospodárenia23,2 tis.60,1 tis.1,8 tis.1,5 tis.52 tis.
Aktíva110,4 tis.169,8 tis.160,4 tis.151 tis.144,5 tis.
Vlastné imanie47,5 tis.107,4 tis.109,2 tis.100,8 tis.69,6 tis.
Daň z príjmu14,6 tis.23,6 tis.13,1 tis.10,2 tis.17,3 tis.
Zadlženosť57,0 %36,7 %32,0 %33,3 %51,9 %

aj 05/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
182,6 tis.
Výsledok hospodárenia
52 tis.
Aktíva
144,5 tis.
Vlastné imanie
69,6 tis.
Daň z príjmu
17,3 tis.
Zadlženosť
51,9 %

2021

Tržby
107,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
151 tis.
Vlastné imanie
100,8 tis.
Daň z príjmu
10,2 tis.
Zadlženosť
33,3 %

2020

Tržby
105,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
160,4 tis.
Vlastné imanie
109,2 tis.
Daň z príjmu
13,1 tis.
Zadlženosť
32,0 %

2019

Tržby
187 tis.
Výsledok hospodárenia
60,1 tis.
Aktíva
169,8 tis.
Vlastné imanie
107,4 tis.
Daň z príjmu
23,6 tis.
Zadlženosť
36,7 %

2018

Tržby
126,8 tis.
Výsledok hospodárenia
23,2 tis.
Aktíva
110,4 tis.
Vlastné imanie
47,5 tis.
Daň z príjmu
14,6 tis.
Zadlženosť
57,0 %

aj 05/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API