Súhrn
- Vznik
- 10. 05. 20179 rokov 5 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
- Tržby
- 113 448 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- JIMI Fashion s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50865561
- daňové identifikačné číslo
- 2120520413
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120520413
- Sídlo
- Macákova 167/20, 04011 Košice - mestská časť Lorinčík, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Lorinčíkokres Košice IIKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 10. 05. 2017
- V registri
- 9 rokov 5 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 41409/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9168462
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod), | 10. 05. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb obchodu, služieb, výroby | 10. 05. 2017 | — |
| Textilná výroba | 10. 05. 2017 | — |
| Odevná výroba | 10. 05. 2017 | — |
| Výroba celulózy, papiera, lepenky a výrobkov z týchto materiálov | 10. 05. 2017 | — |
| Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov | 10. 05. 2017 | — |
| Výroba skla, výrobkov zo skla a ich úprava | 10. 05. 2017 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 10. 05. 2017 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 10. 05. 2017 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 10. 05. 2017 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 10. 05. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 10. 05. 2017 | — |
| Prevádzka malých plavidiel | 10. 05. 2017 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 10. 05. 2017 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 10. 05. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 10. 05. 2017 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 10. 05. 2017 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 10. 05. 2017 | — |
| Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce | 10. 05. 2017 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 10. 05. 2017 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 10. 05. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 10. 05. 2017 | — |
| Vedenie účtovníctva | 10. 05. 2017 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 10. 05. 2017 | — |
| Dizajnérske činnosti | 10. 05. 2017 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 10. 05. 2017 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 10. 05. 2017 | — |
| Služby požičovní | 10. 05. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 10. 05. 2017 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 10. 05. 2017 | — |
| Administratívne služby | 10. 05. 2017 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 10. 05. 2017 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 10. 05. 2017 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 10. 05. 2017 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 10. 05. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 01. 07. 2021
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120520413 | 11. 09. 2026 | — | 05. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 01. 10. 2018 |
| daňové identifikačné číslo | 2120520413 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Pohľadávky štátu dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Pohľadávky štátu | od 16. 09. 2026 otvorený | 04. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 04. 11. 2026.
Pohľadávky štátu
- od 16. 09. 2026 otvorená
Platená vrstva
Pohľadávky štátu
správca, rezort, suma, splatnosť, právny dôvod
skryté
Vyžaduje predplatné
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 prehĺbila stratu na −7 840 € a znížila tržby o ▼15 % na 113,4 tisíc eur.
Tržby
113 448 €
▼ 14,7 %Výsledok hospodárenia
−7 840 €
▼ 130,7 %Aktíva
77 987 €
▼ 47,5 %Vlastné imanie
12 796 €
▼ 38,0 %Zadlženosť
83,6 %
Hrubá marža
−4,5 %
Čistá marža
−6,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 119 tis. | 110 tis. | 117,1 tis. | 133 tis. | 113,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −22,1 tis. | 6,2 tis. | −20,1 tis. | −3,4 tis. | −7,8 tis. |
| Aktíva | 222,7 tis. | 127,7 tis. | 132 tis. | 148,5 tis. | 78 tis. |
| Vlastné imanie | 37,9 tis. | 44,1 tis. | 24 tis. | 20,6 tis. | 12,8 tis. |
| Daň z príjmu | 0 | 3,5 tis. | 555 | 3,5 tis. | 2,7 tis. |
| Zadlženosť | 83,0 % | 65,4 % | 81,8 % | 86,1 % | 83,6 % |
aj 05/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 113,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −7,8 tis.
- Aktíva
- 78 tis.
- Vlastné imanie
- 12,8 tis.
- Daň z príjmu
- 2,7 tis.
- Zadlženosť
- 83,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 133 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −3,4 tis.
- Aktíva
- 148,5 tis.
- Vlastné imanie
- 20,6 tis.
- Daň z príjmu
- 3,5 tis.
- Zadlženosť
- 86,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 117,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −20,1 tis.
- Aktíva
- 132 tis.
- Vlastné imanie
- 24 tis.
- Daň z príjmu
- 555
- Zadlženosť
- 81,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 110 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 6,2 tis.
- Aktíva
- 127,7 tis.
- Vlastné imanie
- 44,1 tis.
- Daň z príjmu
- 3,5 tis.
- Zadlženosť
- 65,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 119 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −22,1 tis.
- Aktíva
- 222,7 tis.
- Vlastné imanie
- 37,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 83,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 05/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Centrálny register pohľadávok štátu | Dlhy | otvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúcia | crps.pohladavkystatu.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 04. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.