prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

Data reporting, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50838318aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 04. 20179 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
44 215 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Data reporting, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50838318
daňové identifikačné číslo
2120494673
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120494673
Sídlo
Hanojská 2546/4, 04013 Košice - mestská časť Sídlisko Ťahanovce, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 04. 2017
V registri
9 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 41273/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9152017
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 04. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu19. 04. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb19. 04. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby19. 04. 2017—
Čistenie kanalizačných systémov19. 04. 2017—
Reklamné a marketingové služby19. 04. 2017—
Vŕtanie studní s dĺžkou do 30 m19. 04. 2017—
Počítačové služby19. 04. 2017—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 04. 2017—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom19. 04. 2017—
Čistiace a upratovacie služby19. 04. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby19. 04. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 04. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 04. 2017—
Kuriérske služby19. 04. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí19. 04. 2017—
Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností19. 04. 2017—
Organizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 04. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti19. 04. 2017—
Administratívne služby19. 04. 2017—
Vedenie účtovníctva19. 04. 2017—
Činnosť organizačných, ekonomických a účtovných poradcov19. 04. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 04. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov19. 04. 2017—
Skladovanie19. 04. 2017—
Prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu19. 04. 2017—
Vydavateľská činnosť19. 04. 2017—
Výroba nápojov26. 09. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu26. 09. 2017—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach26. 09. 2017—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení26. 09. 2017—
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne31. 07. 2018—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120494673: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120494673: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120494673IČ DPH SK2120494673Obdobia daňových registráciíDIČ 2120494673: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120494673: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120494673IČ DPH SK2120494673Obdobia daňových registráciíDIČ 2120494673: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120494673: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120494673IČ DPH SK2120494673
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212049467311. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 30. 04. 2018
daňové identifikačné číslo212049467310. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 29. 11. 2025 (rok porušenia 2025).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 znížila zisk o ▼73 % na 1 548 € a znížila tržby o ▼11 % na 44,2 tisíc eur.

Tržby

44 215 €

▼ 11,0 %

Výsledok hospodárenia

1 548 €

▼ 73,0 %

Aktíva

56 351 €

▲ 4,0 %

Vlastné imanie

45 106 €

▲ 3,6 %

Zadlženosť

20,0 %

Hrubá marža

4,3 %

Čistá marža

3,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 130 084 €. 2022: tržby 52 953 €. 2023: tržby 31 345 €. 2024: tržby 49 700 €. 2025: tržby 44 215 €.200 tis.100 tis.0130,1 tis.53 tis.31,3 tis.49,7 tis.44,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 130 084 €. 2022: tržby 52 953 €. 2023: tržby 31 345 €. 2024: tržby 49 700 €. 2025: tržby 44 215 €.200 tis.100 tis.0130,1 tis.53 tis.31,3 tis.49,7 tis.44,2 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 130 084 €. 2022: tržby 52 953 €. 2023: tržby 31 345 €. 2024: tržby 49 700 €. 2025: tržby 44 215 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −28 181 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 665 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 405 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 734 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 548 €.10 tis.0−50 tis.−28,2 tis.−1,7 tis.+8,4 tis.+5,7 tis.+1,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −28 181 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 665 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 405 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 734 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 548 €.10 tis.0−50 tis.−28,2 tis.−1,7 tis.+8,4 tis.+5,7 tis.+1,5 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −28 181 €. 2022: výsledok hospodárenia −1 665 €. 2023: výsledok hospodárenia 8 405 €. 2024: výsledok hospodárenia 5 734 €. 2025: výsledok hospodárenia 1 548 €.10 tis.0−50 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 58 060 €, vlastné imanie 1 619 €. 2022: aktíva 42 468 €, vlastné imanie 28 135 €. 2023: aktíva 41 451 €, vlastné imanie 36 539 €. 2024: aktíva 54 204 €, vlastné imanie 43 558 €. 2025: aktíva 56 351 €, vlastné imanie 45 106 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 58 060 €, vlastné imanie 1 619 €. 2022: aktíva 42 468 €, vlastné imanie 28 135 €. 2023: aktíva 41 451 €, vlastné imanie 36 539 €. 2024: aktíva 54 204 €, vlastné imanie 43 558 €. 2025: aktíva 56 351 €, vlastné imanie 45 106 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 58 060 €, vlastné imanie 1 619 €. 2022: aktíva 42 468 €, vlastné imanie 28 135 €. 2023: aktíva 41 451 €, vlastné imanie 36 539 €. 2024: aktíva 54 204 €, vlastné imanie 43 558 €. 2025: aktíva 56 351 €, vlastné imanie 45 106 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 21 439 €, zásoby 8 050 €, pohľadávky 3 616 €, finančné účty 24 955 €. 2022: dlhodobý majetok 14 790 €, zásoby 97 €, pohľadávky 13 096 €, finančné účty 14 485 €. 2023: dlhodobý majetok 8 140 €, zásoby 97 €, pohľadávky 11 744 €, finančné účty 21 470 €. 2024: dlhodobý majetok 1 495 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 707 €, finančné účty 17 002 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 351 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 21 439 €, zásoby 8 050 €, pohľadávky 3 616 €, finančné účty 24 955 €. 2022: dlhodobý majetok 14 790 €, zásoby 97 €, pohľadávky 13 096 €, finančné účty 14 485 €. 2023: dlhodobý majetok 8 140 €, zásoby 97 €, pohľadávky 11 744 €, finančné účty 21 470 €. 2024: dlhodobý majetok 1 495 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 707 €, finančné účty 17 002 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 351 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 21 439 €, zásoby 8 050 €, pohľadávky 3 616 €, finančné účty 24 955 €. 2022: dlhodobý majetok 14 790 €, zásoby 97 €, pohľadávky 13 096 €, finančné účty 14 485 €. 2023: dlhodobý majetok 8 140 €, zásoby 97 €, pohľadávky 11 744 €, finančné účty 21 470 €. 2024: dlhodobý majetok 1 495 €, zásoby 0 €, pohľadávky 35 707 €, finančné účty 17 002 €. 2025: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 56 351 €, finančné účty 0 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 619 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 441 €. 2022: vlastné imanie 28 135 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 333 €. 2023: vlastné imanie 36 539 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 912 €. 2024: vlastné imanie 43 558 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 646 €. 2025: vlastné imanie 45 106 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 245 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 619 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 441 €. 2022: vlastné imanie 28 135 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 333 €. 2023: vlastné imanie 36 539 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 912 €. 2024: vlastné imanie 43 558 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 646 €. 2025: vlastné imanie 45 106 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 245 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 1 619 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 441 €. 2022: vlastné imanie 28 135 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 14 333 €. 2023: vlastné imanie 36 539 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 4 912 €. 2024: vlastné imanie 43 558 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 10 646 €. 2025: vlastné imanie 45 106 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 11 245 €.100 tis.50 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 464 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000046434020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 464 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000046434020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 464 €. 2025: daň z príjmu 340 €.500250000046434020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby130,1 tis.53 tis.31,3 tis.49,7 tis.44,2 tis.
Výsledok hospodárenia−28,2 tis.−1,7 tis.8,4 tis.5,7 tis.1,5 tis.
Aktíva58,1 tis.42,5 tis.41,5 tis.54,2 tis.56,4 tis.
Vlastné imanie1,6 tis.28,1 tis.36,5 tis.43,6 tis.45,1 tis.
Daň z príjmu000464340
Zadlženosť97,2 %33,8 %11,9 %19,6 %20,0 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
44,2 tis.
Výsledok hospodárenia
1,5 tis.
Aktíva
56,4 tis.
Vlastné imanie
45,1 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
20,0 %

2024

Tržby
49,7 tis.
Výsledok hospodárenia
5,7 tis.
Aktíva
54,2 tis.
Vlastné imanie
43,6 tis.
Daň z príjmu
464
Zadlženosť
19,6 %

2023

Tržby
31,3 tis.
Výsledok hospodárenia
8,4 tis.
Aktíva
41,5 tis.
Vlastné imanie
36,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
11,9 %

2022

Tržby
53 tis.
Výsledok hospodárenia
−1,7 tis.
Aktíva
42,5 tis.
Vlastné imanie
28,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
33,8 %

2021

Tržby
130,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−28,2 tis.
Aktíva
58,1 tis.
Vlastné imanie
1,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
97,2 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API