prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

Webastav s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50831275aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
13. 04. 20179 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 30. 09. 2026
Tržby
484 762 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Webastav s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50831275
daňové identifikačné číslo
2120491890
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120491890
Sídlo
113, 08256 Červenica pri Sabinove, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
13. 04. 2017
V registri
9 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 34449/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9149013
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien13. 04. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla13. 04. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)13. 04. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby13. 04. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov13. 04. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby13. 04. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí13. 04. 2017—
Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva13. 04. 2017—
Výroba nekovových minerálnych výrobkov a výrobkov z betónu, sadry a cementu13. 04. 2017—
Výroba a hutnícke spracovanie kovov13. 04. 2017—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu13. 04. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom13. 04. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120491890: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120491890: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120491890IČ DPH SK2120491890Obdobia daňových registráciíDIČ 2120491890: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120491890: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120491890IČ DPH SK2120491890Obdobia daňových registráciíDIČ 2120491890: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120491890: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120491890IČ DPH SK2120491890
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212049189011. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 11. 2017
daňové identifikačné číslo212049189010. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 30. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 30. 09. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −719 € a zvýšila tržby o ▲9 % na 484,8 tisíc eur.

Tržby

484 762 €

▲ 9,0 %

Výsledok hospodárenia

−719 €

▼ 106,0 %

Aktíva

109 812 €

▼ 9,0 %

Vlastné imanie

22 103 €

▼ 3,2 %

Zadlženosť

79,9 %

Hrubá marža

0,8 %

Čistá marža

−0,1 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 359 655 €. 2022: tržby 365 511 €. 2023: tržby 447 928 €. 2024: tržby 444 537 €. 2025: tržby 484 762 €.500 tis.250 tis.0359,7 tis.365,5 tis.447,9 tis.444,5 tis.484,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 359 655 €. 2022: tržby 365 511 €. 2023: tržby 447 928 €. 2024: tržby 444 537 €. 2025: tržby 484 762 €.500 tis.250 tis.0359,7 tis.365,5 tis.447,9 tis.444,5 tis.484,8 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 359 655 €. 2022: tržby 365 511 €. 2023: tržby 447 928 €. 2024: tržby 444 537 €. 2025: tržby 484 762 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −303 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 518 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 191 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 997 €. 2025: výsledok hospodárenia −719 €.20 tis.0−20 tis.−303−15,5 tis.−5,2 tis.+12 tis.−71920212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −303 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 518 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 191 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 997 €. 2025: výsledok hospodárenia −719 €.20 tis.0−20 tis.−303−15,5 tis.−5,2 tis.+12 tis.−71920212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −303 €. 2022: výsledok hospodárenia −15 518 €. 2023: výsledok hospodárenia −5 191 €. 2024: výsledok hospodárenia 11 997 €. 2025: výsledok hospodárenia −719 €.20 tis.0−20 tis.−303−719202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 125 613 €, vlastné imanie 31 533 €. 2022: aktíva 97 783 €, vlastné imanie 16 015 €. 2023: aktíva 95 849 €, vlastné imanie 10 824 €. 2024: aktíva 120 627 €, vlastné imanie 22 822 €. 2025: aktíva 109 812 €, vlastné imanie 22 103 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 125 613 €, vlastné imanie 31 533 €. 2022: aktíva 97 783 €, vlastné imanie 16 015 €. 2023: aktíva 95 849 €, vlastné imanie 10 824 €. 2024: aktíva 120 627 €, vlastné imanie 22 822 €. 2025: aktíva 109 812 €, vlastné imanie 22 103 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 125 613 €, vlastné imanie 31 533 €. 2022: aktíva 97 783 €, vlastné imanie 16 015 €. 2023: aktíva 95 849 €, vlastné imanie 10 824 €. 2024: aktíva 120 627 €, vlastné imanie 22 822 €. 2025: aktíva 109 812 €, vlastné imanie 22 103 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 23 344 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 630 €, finančné účty 8 639 €. 2022: dlhodobý majetok 55 466 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 830 €, finančné účty 12 487 €. 2023: dlhodobý majetok 76 399 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 113 €, finančné účty 13 337 €. 2024: dlhodobý majetok 96 087 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 611 €, finančné účty 11 929 €. 2025: dlhodobý majetok 75 443 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 060 €, finančné účty 29 309 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 23 344 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 630 €, finančné účty 8 639 €. 2022: dlhodobý majetok 55 466 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 830 €, finančné účty 12 487 €. 2023: dlhodobý majetok 76 399 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 113 €, finančné účty 13 337 €. 2024: dlhodobý majetok 96 087 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 611 €, finančné účty 11 929 €. 2025: dlhodobý majetok 75 443 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 060 €, finančné účty 29 309 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 23 344 €, zásoby 0 €, pohľadávky 93 630 €, finančné účty 8 639 €. 2022: dlhodobý majetok 55 466 €, zásoby 0 €, pohľadávky 29 830 €, finančné účty 12 487 €. 2023: dlhodobý majetok 76 399 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 113 €, finančné účty 13 337 €. 2024: dlhodobý majetok 96 087 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 611 €, finančné účty 11 929 €. 2025: dlhodobý majetok 75 443 €, zásoby 0 €, pohľadávky 5 060 €, finančné účty 29 309 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 31 533 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 080 €. 2022: vlastné imanie 16 015 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 768 €. 2023: vlastné imanie 10 824 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 85 025 €. 2024: vlastné imanie 22 822 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 97 805 €. 2025: vlastné imanie 22 103 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 709 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 31 533 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 080 €. 2022: vlastné imanie 16 015 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 768 €. 2023: vlastné imanie 10 824 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 85 025 €. 2024: vlastné imanie 22 822 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 97 805 €. 2025: vlastné imanie 22 103 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 709 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 31 533 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 94 080 €. 2022: vlastné imanie 16 015 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 81 768 €. 2023: vlastné imanie 10 824 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 85 025 €. 2024: vlastné imanie 22 822 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 97 805 €. 2025: vlastné imanie 22 103 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 87 709 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 312 €. 2022: daň z príjmu 381 €. 2023: daň z príjmu 458 €. 2024: daň z príjmu 4 867 €. 2025: daň z príjmu 4 817 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.3814584,9 tis.4,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 312 €. 2022: daň z príjmu 381 €. 2023: daň z príjmu 458 €. 2024: daň z príjmu 4 867 €. 2025: daň z príjmu 4 817 €.5 tis.2,5 tis.01,3 tis.3814584,9 tis.4,8 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 1 312 €. 2022: daň z príjmu 381 €. 2023: daň z príjmu 458 €. 2024: daň z príjmu 4 867 €. 2025: daň z príjmu 4 817 €.5 tis.2,5 tis.0458202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby359,7 tis.365,5 tis.447,9 tis.444,5 tis.484,8 tis.
Výsledok hospodárenia−303−15,5 tis.−5,2 tis.12 tis.−719
Aktíva125,6 tis.97,8 tis.95,8 tis.120,6 tis.109,8 tis.
Vlastné imanie31,5 tis.16 tis.10,8 tis.22,8 tis.22,1 tis.
Daň z príjmu1,3 tis.3814584,9 tis.4,8 tis.
Zadlženosť74,9 %83,6 %88,7 %81,1 %79,9 %

aj 04/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
484,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−719
Aktíva
109,8 tis.
Vlastné imanie
22,1 tis.
Daň z príjmu
4,8 tis.
Zadlženosť
79,9 %

2024

Tržby
444,5 tis.
Výsledok hospodárenia
12 tis.
Aktíva
120,6 tis.
Vlastné imanie
22,8 tis.
Daň z príjmu
4,9 tis.
Zadlženosť
81,1 %

2023

Tržby
447,9 tis.
Výsledok hospodárenia
−5,2 tis.
Aktíva
95,8 tis.
Vlastné imanie
10,8 tis.
Daň z príjmu
458
Zadlženosť
88,7 %

2022

Tržby
365,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−15,5 tis.
Aktíva
97,8 tis.
Vlastné imanie
16 tis.
Daň z príjmu
381
Zadlženosť
83,6 %

2021

Tržby
359,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−303
Aktíva
125,6 tis.
Vlastné imanie
31,5 tis.
Daň z príjmu
1,3 tis.
Zadlženosť
74,9 %

aj 04/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API