prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

SWENT s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50829599aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
19. 04. 20179 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
0 €2024

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SWENT s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50829599
daňové identifikačné číslo
2120494585
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
A. Jiráska 39, 98401 Lučenec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
19. 04. 2017
V registri
9 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 31850/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9151813
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)19. 04. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby19. 04. 2017—
Administratívne služby19. 04. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov19. 04. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky19. 04. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov19. 04. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti19. 04. 2017—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce19. 04. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla19. 04. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien19. 04. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom19. 04. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí19. 04. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu19. 04. 2017—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach19. 04. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí19. 04. 2017—
Čistiace a upratovacie služby19. 04. 2017—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom15. 02. 2023—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120494585: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120494585Obdobia daňových registráciíDIČ 2120494585: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120494585Obdobia daňových registráciíDIČ 2120494585: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120494585
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212049458510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2024 prehĺbila stratu na −4 819 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

−4 819 €

▼ 1 506,3 %

Aktíva

586 996 €

▼ 0,7 %

Vlastné imanie

1 515 €

▼ 76,1 %

Zadlženosť

99,7 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2020: tržby 2 023 482 €. 2021: tržby 3 167 294 €. 2022: tržby 3 039 447 €. 2023: tržby 874 551 €. 2024: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.02,02 mil.3,17 mil.3,04 mil.874,6 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 2 023 482 €. 2021: tržby 3 167 294 €. 2022: tržby 3 039 447 €. 2023: tržby 874 551 €. 2024: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.02,02 mil.3,17 mil.3,04 mil.874,6 tis.020202021202220232024Tržby2020: tržby 2 023 482 €. 2021: tržby 3 167 294 €. 2022: tržby 3 039 447 €. 2023: tržby 874 551 €. 2024: tržby 0 €.5 mil.2,5 mil.00202020222024

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −6 263 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 355 €. 2022: výsledok hospodárenia 766 €. 2023: výsledok hospodárenia −300 €. 2024: výsledok hospodárenia −4 819 €.5 tis.0−10 tis.−6,3 tis.+3,4 tis.+766−300−4,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −6 263 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 355 €. 2022: výsledok hospodárenia 766 €. 2023: výsledok hospodárenia −300 €. 2024: výsledok hospodárenia −4 819 €.5 tis.0−10 tis.−6,3 tis.+3,4 tis.+766−300−4,8 tis.20202021202220232024Výsledok hospodárenia2020: výsledok hospodárenia −6 263 €. 2021: výsledok hospodárenia 3 355 €. 2022: výsledok hospodárenia 766 €. 2023: výsledok hospodárenia −300 €. 2024: výsledok hospodárenia −4 819 €.5 tis.0−10 tis.+766202020222024

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 264 041 €, vlastné imanie 2 513 €. 2021: aktíva 158 915 €, vlastné imanie 5 867 €. 2022: aktíva 215 767 €, vlastné imanie 6 634 €. 2023: aktíva 590 977 €, vlastné imanie 6 334 €. 2024: aktíva 586 996 €, vlastné imanie 1 515 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 264 041 €, vlastné imanie 2 513 €. 2021: aktíva 158 915 €, vlastné imanie 5 867 €. 2022: aktíva 215 767 €, vlastné imanie 6 634 €. 2023: aktíva 590 977 €, vlastné imanie 6 334 €. 2024: aktíva 586 996 €, vlastné imanie 1 515 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Aktíva a vlastné imanie2020: aktíva 264 041 €, vlastné imanie 2 513 €. 2021: aktíva 158 915 €, vlastné imanie 5 867 €. 2022: aktíva 215 767 €, vlastné imanie 6 634 €. 2023: aktíva 590 977 €, vlastné imanie 6 334 €. 2024: aktíva 586 996 €, vlastné imanie 1 515 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 24 593 €, zásoby 0 €, pohľadávky 156 920 €, finančné účty 82 528 €. 2021: dlhodobý majetok 42 586 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 585 €, finančné účty 16 722 €. 2022: dlhodobý majetok 36 247 €, zásoby 22 957 €, pohľadávky 142 288 €, finančné účty 14 275 €. 2023: dlhodobý majetok 28 582 €, zásoby 22 957 €, pohľadávky 539 438 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 24 961 €, zásoby 22 957 €, pohľadávky 539 439 €, finančné účty −361 €.1 mil.0−50020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 24 593 €, zásoby 0 €, pohľadávky 156 920 €, finančné účty 82 528 €. 2021: dlhodobý majetok 42 586 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 585 €, finančné účty 16 722 €. 2022: dlhodobý majetok 36 247 €, zásoby 22 957 €, pohľadávky 142 288 €, finančné účty 14 275 €. 2023: dlhodobý majetok 28 582 €, zásoby 22 957 €, pohľadávky 539 438 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 24 961 €, zásoby 22 957 €, pohľadávky 539 439 €, finančné účty −361 €.1 mil.0−50020202021202220232024Štruktúra aktív2020: dlhodobý majetok 24 593 €, zásoby 0 €, pohľadávky 156 920 €, finančné účty 82 528 €. 2021: dlhodobý majetok 42 586 €, zásoby 0 €, pohľadávky 99 585 €, finančné účty 16 722 €. 2022: dlhodobý majetok 36 247 €, zásoby 22 957 €, pohľadávky 142 288 €, finančné účty 14 275 €. 2023: dlhodobý majetok 28 582 €, zásoby 22 957 €, pohľadávky 539 438 €, finančné účty 0 €. 2024: dlhodobý majetok 24 961 €, zásoby 22 957 €, pohľadávky 539 439 €, finančné účty −361 €.1 mil.0−50020202021202220232024
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 2 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 261 528 €. 2021: vlastné imanie 5 867 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 153 048 €. 2022: vlastné imanie 6 634 €, dlhodobé záväzky 11 689 €, krátkodobé záväzky 197 444 €. 2023: vlastné imanie 6 334 €, dlhodobé záväzky 5 866 €, krátkodobé záväzky 578 777 €. 2024: vlastné imanie 1 515 €, dlhodobé záväzky 5 866 €, krátkodobé záväzky 579 615 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 2 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 261 528 €. 2021: vlastné imanie 5 867 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 153 048 €. 2022: vlastné imanie 6 634 €, dlhodobé záväzky 11 689 €, krátkodobé záväzky 197 444 €. 2023: vlastné imanie 6 334 €, dlhodobé záväzky 5 866 €, krátkodobé záväzky 578 777 €. 2024: vlastné imanie 1 515 €, dlhodobé záväzky 5 866 €, krátkodobé záväzky 579 615 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024Štruktúra pasív2020: vlastné imanie 2 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 261 528 €. 2021: vlastné imanie 5 867 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 153 048 €. 2022: vlastné imanie 6 634 €, dlhodobé záväzky 11 689 €, krátkodobé záväzky 197 444 €. 2023: vlastné imanie 6 334 €, dlhodobé záväzky 5 866 €, krátkodobé záväzky 578 777 €. 2024: vlastné imanie 1 515 €, dlhodobé záväzky 5 866 €, krátkodobé záväzky 579 615 €.1 mil.500 tis.020202021202220232024
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2020: daň z príjmu 262 €. 2021: daň z príjmu 892 €. 2022: daň z príjmu 215 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.5000262892215034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 262 €. 2021: daň z príjmu 892 €. 2022: daň z príjmu 215 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.5000262892215034020202021202220232024Daň z príjmu2020: daň z príjmu 262 €. 2021: daň z príjmu 892 €. 2022: daň z príjmu 215 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 340 €.1 tis.5000262892215034020202021202220232024
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok
Tržby2,02 mil.3,17 mil.3,04 mil.874,6 tis.0
Výsledok hospodárenia−6,3 tis.3,4 tis.766−300−4,8 tis.
Aktíva264 tis.158,9 tis.215,8 tis.591 tis.587 tis.
Vlastné imanie2,5 tis.5,9 tis.6,6 tis.6,3 tis.1,5 tis.
Daň z príjmu2628922150340
Zadlženosť99,0 %96,3 %96,9 %98,9 %99,7 %

aj 04/2017 — 12/2017–2019 — v pláne Štandard

2024

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−4,8 tis.
Aktíva
587 tis.
Vlastné imanie
1,5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
99,7 %

2023

Tržby
874,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−300
Aktíva
591 tis.
Vlastné imanie
6,3 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
98,9 %

2022

Tržby
3,04 mil.
Výsledok hospodárenia
766
Aktíva
215,8 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
215
Zadlženosť
96,9 %

2021

Tržby
3,17 mil.
Výsledok hospodárenia
3,4 tis.
Aktíva
158,9 tis.
Vlastné imanie
5,9 tis.
Daň z príjmu
892
Zadlženosť
96,3 %

2020

Tržby
2,02 mil.
Výsledok hospodárenia
−6,3 tis.
Aktíva
264 tis.
Vlastné imanie
2,5 tis.
Daň z príjmu
262
Zadlženosť
99,0 %

aj 04/2017 — 12/2017–2019 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API