Súhrn
- Vznik
- 20. 04. 20179 rokov 6 mesiacov v registri
- Právna forma
- Družstvokód 205
- Otvorený dlh
- áno1 zdroj · od 02. 11. 2026
- Tržby
- 5 400 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- Poľnohospodárske výrobné družstvo Čierne
- identifikačné číslo organizácie
- 50820494
- daňové identifikačné číslo
- 2120572861
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- SK2120572861
- Sídlo
- Čierne 458, 02313 Čierne, Slovenská republika
- Územie
- Čierneokres ČadcaŽilinský kraj
- Právna forma
- Družstvo (205)
- Vznik
- 20. 04. 2017
- V registri
- 9 rokov 6 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Dr, vložka č. 10151/L - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9152651
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Poľnohospodárstvo a lesníctvo včítane predaja nespracovaných poľnohospodárskych a lesných výrobkov za účelom spracovania alebo ďalšieho predaja | 20. 04. 2017 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 20. 04. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi /maloobchod/ alebo iným prevádzkovateľom živností /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živností | 20. 04. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 20. 04. 2017 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 20. 04. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 20. 04. 2017 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 20. 04. 2017 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 20. 04. 2017 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 20. 04. 2017 | — |
| Výroba kŕmnych zmesí | 20. 04. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 20. 04. 2017 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 20. 04. 2017 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 20. 04. 2017 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 20. 04. 2017 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 20. 04. 2017 | — |
- Register partnerov verejného sektora (Register partnerov verejného sektora)
- partner verejného sektora · zapísaný od 28. 05. 2026
- Oprávnená osoba
- Advokátska kancelária JUDr. Ing. Martin Chlapík s.r.o. · od 28. 05. 2026
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty | SK2120572861 | 11. 09. 2026 | — | 04. 11. 2026 | registrácia podľa §4 · platca od 15. 08. 2017 |
| daňové identifikačné číslo | 2120572861 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
Platená vrstva
Index daňovej spoľahlivosti
hodnotenie Finančnej správy
skryté
Nadmerný odpočet a vlastná daňová povinnosť DPH
posledné zdaňovacie obdobia
skryté
Vyžaduje predplatné
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | 05. 10. 2026 – 12. 10. 2026 ukončené | 08. 10. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲3 % na 2 184 € a tržby bez zmeny na 5,4 tisíc eur.
Tržby
5 400 €
bez zmenyVýsledok hospodárenia
2 184 €
▲ 3,2 %Aktíva
132 643 €
▲ 1,6 %Vlastné imanie
7 201 €
▲ 41,8 %Zadlženosť
94,6 %
Hrubá marža
46,7 %
Čistá marža
40,4 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 5,6 tis. | 14,1 tis. | 5,8 tis. | 5,4 tis. | 5,4 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −179 | 838 | 150 | 2,1 tis. | 2,2 tis. |
| Aktíva | 227,2 tis. | 173 tis. | 132,9 tis. | 130,5 tis. | 132,6 tis. |
| Vlastné imanie | 6,9 tis. | 2,8 tis. | 3 tis. | 5,1 tis. | 7,2 tis. |
| Daň z príjmu | 193 | 160 | 26 | 389 | 340 |
| Zadlženosť | 97,0 % | 98,4 % | 97,8 % | 96,1 % | 94,6 % |
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 5,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 132,6 tis.
- Vlastné imanie
- 7,2 tis.
- Daň z príjmu
- 340
- Zadlženosť
- 94,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 5,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,1 tis.
- Aktíva
- 130,5 tis.
- Vlastné imanie
- 5,1 tis.
- Daň z príjmu
- 389
- Zadlženosť
- 96,1 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 5,8 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 150
- Aktíva
- 132,9 tis.
- Vlastné imanie
- 3 tis.
- Daň z príjmu
- 26
- Zadlženosť
- 97,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 14,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 838
- Aktíva
- 173 tis.
- Vlastné imanie
- 2,8 tis.
- Daň z príjmu
- 160
- Zadlženosť
- 98,4 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 5,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −179
- Aktíva
- 227,2 tis.
- Vlastné imanie
- 6,9 tis.
- Daň z príjmu
- 193
- Zadlženosť
- 97,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 04. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.