prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

k1 GROUP s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50817698aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 03. 20179 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
41 000 €2023

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
k1 GROUP s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50817698
daňové identifikačné číslo
2120481121
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Werferova 6, 04011 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 03. 2017
V registri
9 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 58825/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9137906
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)31. 03. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby31. 03. 2017—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov31. 03. 2017—
finančný lízing31. 03. 2017—
vedenie účtovníctva31. 03. 2017—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov31. 03. 2017—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky31. 03. 2017—
služby požičovní31. 03. 2017—
prenájom hnuteľných vecí31. 03. 2017—
administratívne služby31. 03. 2017—
inžinierska činnosť, stavebné cenárstvo, projektovanie a konštruovanie elektrických zariadení31. 03. 2017—
uskutočňovanie stavieb a ich zmien31. 03. 2017—
prípravné práce k realizácii stavby31. 03. 2017—
dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov31. 03. 2017—
prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom31. 03. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120481121: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120481121Obdobia daňových registráciíDIČ 2120481121: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120481121Obdobia daňových registráciíDIČ 2120481121: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120481121
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212048112110. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2023 sa zo straty dostalo na zisk 1 836 € a zvýšila tržby z nuly na 41 tisíc eur.

Tržby

41 000 €

Výsledok hospodárenia

1 836 €

▲ 629,1 %

Aktíva

45 684 €

▲ 875,3 %

Vlastné imanie

−144 876 €

▲ 1,3 %

Zadlženosť

417,1 %

Hrubá marža

5,3 %

Čistá marža

4,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 0 €. 2020: tržby 15 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 41 000 €.50 tis.25 tis.00150041 tis.20182020202120222023Tržby2018: tržby 0 €. 2020: tržby 15 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 41 000 €.50 tis.25 tis.00150041 tis.20182020202120222023Tržby2018: tržby 0 €. 2020: tržby 15 €. 2021: tržby 0 €. 2022: tržby 0 €. 2023: tržby 41 000 €.50 tis.25 tis.000201820212023

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −13 230 €. 2020: výsledok hospodárenia −9 348 €. 2021: výsledok hospodárenia −840 €. 2022: výsledok hospodárenia −347 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 836 €.2 tis.0−20 tis.−13,2 tis.−9,3 tis.−840−347+1,8 tis.20182020202120222023Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −13 230 €. 2020: výsledok hospodárenia −9 348 €. 2021: výsledok hospodárenia −840 €. 2022: výsledok hospodárenia −347 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 836 €.2 tis.0−20 tis.−13,2 tis.−9,3 tis.−840−347+1,8 tis.20182020202120222023Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −13 230 €. 2020: výsledok hospodárenia −9 348 €. 2021: výsledok hospodárenia −840 €. 2022: výsledok hospodárenia −347 €. 2023: výsledok hospodárenia 1 836 €.2 tis.0−20 tis.−840201820212023

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 300 €, vlastné imanie −135 877 €. 2020: aktíva 5 109 €, vlastné imanie −145 225 €. 2021: aktíva 5 032 €, vlastné imanie −146 365 €. 2022: aktíva 4 684 €, vlastné imanie −146 712 €. 2023: aktíva 45 684 €, vlastné imanie −144 876 €.50 tis.0−200 tis.20182020202120222023Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 300 €, vlastné imanie −135 877 €. 2020: aktíva 5 109 €, vlastné imanie −145 225 €. 2021: aktíva 5 032 €, vlastné imanie −146 365 €. 2022: aktíva 4 684 €, vlastné imanie −146 712 €. 2023: aktíva 45 684 €, vlastné imanie −144 876 €.50 tis.0−200 tis.20182020202120222023Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 5 300 €, vlastné imanie −135 877 €. 2020: aktíva 5 109 €, vlastné imanie −145 225 €. 2021: aktíva 5 032 €, vlastné imanie −146 365 €. 2022: aktíva 4 684 €, vlastné imanie −146 712 €. 2023: aktíva 45 684 €, vlastné imanie −144 876 €.50 tis.0−200 tis.20182020202120222023

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 203 €, finančné účty 5 097 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 €, finančné účty 5 013 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 €, finančné účty 5 020 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 €, finančné účty 4 672 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 012 €, finančné účty 4 672 €.50 tis.25 tis.020182020202120222023Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 203 €, finančné účty 5 097 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 €, finančné účty 5 013 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 €, finančné účty 5 020 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 €, finančné účty 4 672 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 012 €, finančné účty 4 672 €.50 tis.25 tis.020182020202120222023Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 203 €, finančné účty 5 097 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 96 €, finančné účty 5 013 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 €, finančné účty 5 020 €. 2022: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 12 €, finančné účty 4 672 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 41 012 €, finančné účty 4 672 €.50 tis.25 tis.020182020202120222023
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −135 877 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 141 177 €. 2020: vlastné imanie −145 225 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 150 334 €. 2021: vlastné imanie −146 365 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 151 397 €. 2022: vlastné imanie −146 712 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 151 396 €. 2023: vlastné imanie −144 876 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 190 560 €.200 tis.0−200 tis.20182020202120222023Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −135 877 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 141 177 €. 2020: vlastné imanie −145 225 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 150 334 €. 2021: vlastné imanie −146 365 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 151 397 €. 2022: vlastné imanie −146 712 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 151 396 €. 2023: vlastné imanie −144 876 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 190 560 €.200 tis.0−200 tis.20182020202120222023Štruktúra pasív2018: vlastné imanie −135 877 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 141 177 €. 2020: vlastné imanie −145 225 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 150 334 €. 2021: vlastné imanie −146 365 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 151 397 €. 2022: vlastné imanie −146 712 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 151 396 €. 2023: vlastné imanie −144 876 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 190 560 €.200 tis.0−200 tis.20182020202120222023
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 324 €.5002500000032420182020202120222023Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 324 €.5002500000032420182020202120222023Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 0 €. 2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 324 €.5002500000032420182020202120222023
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok
Tržby0150041 tis.
Výsledok hospodárenia−13,2 tis.−9,3 tis.−840−3471,8 tis.
Aktíva5,3 tis.5,1 tis.5 tis.4,7 tis.45,7 tis.
Vlastné imanie−135,9 tis.−145,2 tis.−146,4 tis.−146,7 tis.−144,9 tis.
Daň z príjmu0000324
Zadlženosť2 663,7 %2 942,5 %3 008,7 %3 232,2 %417,1 %

aj 03/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

2023

Tržby
41 tis.
Výsledok hospodárenia
1,8 tis.
Aktíva
45,7 tis.
Vlastné imanie
−144,9 tis.
Daň z príjmu
324
Zadlženosť
417,1 %

2022

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−347
Aktíva
4,7 tis.
Vlastné imanie
−146,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3 232,2 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−840
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
−146,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
3 008,7 %

2020

Tržby
15
Výsledok hospodárenia
−9,3 tis.
Aktíva
5,1 tis.
Vlastné imanie
−145,2 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2 942,5 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−13,2 tis.
Aktíva
5,3 tis.
Vlastné imanie
−135,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
2 663,7 %

aj 03/2017 — 12/2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API