prezri.sk

platné k 06. 11. 2026

Obecný podnik Jedľová s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50814397aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
31. 03. 20179 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno3 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
51 042 €2022

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Obecný podnik Jedľová s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50814397
daňové identifikačné číslo
2120480593
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Vyšná Jedľová 33, 089 01 Vyšná Jedľová, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
31. 03. 2017
V registri
9 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 34372/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9137550
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Textilná výroba31. 03. 2017—
Odevná výroba31. 03. 2017—
Výroba bižutérie a suvenírov31. 03. 2017—
Výroba hračiek a hier31. 03. 2017—
Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia31. 03. 2017—
Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom31. 03. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien31. 03. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby31. 03. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov31. 03. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby31. 03. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)31. 03. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla31. 03. 2017—
Sťahovacie služby31. 03. 2017—
Skladovanie a pomocné činnosti v doprave31. 03. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu31. 03. 2017—
Prevádzkovanie výdajne stravy31. 03. 2017—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach31. 03. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom31. 03. 2017—
Vedenie účtovníctva31. 03. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov31. 03. 2017—
Služby požičovní31. 03. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí31. 03. 2017—
Čistiace a upratovacie služby31. 03. 2017—
Administratívne služby31. 03. 2017—
Prevádzkovanie čistiarne a práčovne31. 03. 2017—
Poskytovanie služieb osobného charakteru31. 03. 2017—
vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti02. 08. 2019—
organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí02. 08. 2019—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120480593: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120480593Obdobia daňových registráciíDIČ 2120480593: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120480593Obdobia daňových registráciíDIČ 2120480593: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120480593
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212048059310. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Všeobecná zdravotná poisťovňa Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026. Všeobecná zdravotná poisťovňa: od 13. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 31. 10. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuVšeobecná zdravotná poisťovňaFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026
Všeobecná zdravotná poisťovňaod 13. 09. 2026 otvorený31. 10. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2022 prepadlo do straty −30 650 € a znížila tržby o ▼22 % na 51 tisíc eur.

Tržby

51 042 €

▼ 21,8 %

Výsledok hospodárenia

−30 650 €

▼ 504,7 %

Aktíva

18 271 €

▼ 47,5 %

Vlastné imanie

−37 698 €

▼ 434,9 %

Zadlženosť

306,3 %

Hrubá marža

−60,0 %

Čistá marža

−60,0 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2018: tržby 8 128 €. 2019: tržby 77 747 €. 2020: tržby 128 016 €. 2021: tržby 65 273 €. 2022: tržby 51 042 €.200 tis.100 tis.08,1 tis.77,7 tis.128 tis.65,3 tis.51 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 8 128 €. 2019: tržby 77 747 €. 2020: tržby 128 016 €. 2021: tržby 65 273 €. 2022: tržby 51 042 €.200 tis.100 tis.08,1 tis.77,7 tis.128 tis.65,3 tis.51 tis.20182019202020212022Tržby2018: tržby 8 128 €. 2019: tržby 77 747 €. 2020: tržby 128 016 €. 2021: tržby 65 273 €. 2022: tržby 51 042 €.200 tis.100 tis.0201820202022

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −2 086 €. 2019: výsledok hospodárenia −22 958 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 422 €. 2021: výsledok hospodárenia 7 574 €. 2022: výsledok hospodárenia −30 650 €.10 tis.0−50 tis.−2,1 tis.−23 tis.+5,4 tis.+7,6 tis.−30,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −2 086 €. 2019: výsledok hospodárenia −22 958 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 422 €. 2021: výsledok hospodárenia 7 574 €. 2022: výsledok hospodárenia −30 650 €.10 tis.0−50 tis.−2,1 tis.−23 tis.+5,4 tis.+7,6 tis.−30,6 tis.20182019202020212022Výsledok hospodárenia2018: výsledok hospodárenia −2 086 €. 2019: výsledok hospodárenia −22 958 €. 2020: výsledok hospodárenia 5 422 €. 2021: výsledok hospodárenia 7 574 €. 2022: výsledok hospodárenia −30 650 €.10 tis.0−50 tis.201820202022

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 49 581 €, vlastné imanie 2 944 €. 2019: aktíva 31 691 €, vlastné imanie −20 014 €. 2020: aktíva 52 852 €, vlastné imanie −14 592 €. 2021: aktíva 34 833 €, vlastné imanie −7 048 €. 2022: aktíva 18 271 €, vlastné imanie −37 698 €.100 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 49 581 €, vlastné imanie 2 944 €. 2019: aktíva 31 691 €, vlastné imanie −20 014 €. 2020: aktíva 52 852 €, vlastné imanie −14 592 €. 2021: aktíva 34 833 €, vlastné imanie −7 048 €. 2022: aktíva 18 271 €, vlastné imanie −37 698 €.100 tis.0−50 tis.20182019202020212022Aktíva a vlastné imanie2018: aktíva 49 581 €, vlastné imanie 2 944 €. 2019: aktíva 31 691 €, vlastné imanie −20 014 €. 2020: aktíva 52 852 €, vlastné imanie −14 592 €. 2021: aktíva 34 833 €, vlastné imanie −7 048 €. 2022: aktíva 18 271 €, vlastné imanie −37 698 €.100 tis.0−50 tis.20182019202020212022

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 34 321 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 500 €, finančné účty 13 760 €. 2019: dlhodobý majetok 25 274 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 253 €, finančné účty 4 164 €. 2020: dlhodobý majetok 16 228 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 671 €, finančné účty 18 953 €. 2021: dlhodobý majetok 16 727 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 181 €, finančné účty 8 925 €. 2022: dlhodobý majetok 7 756 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 132 €, finančné účty 1 383 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 34 321 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 500 €, finančné účty 13 760 €. 2019: dlhodobý majetok 25 274 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 253 €, finančné účty 4 164 €. 2020: dlhodobý majetok 16 228 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 671 €, finančné účty 18 953 €. 2021: dlhodobý majetok 16 727 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 181 €, finančné účty 8 925 €. 2022: dlhodobý majetok 7 756 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 132 €, finančné účty 1 383 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022Štruktúra aktív2018: dlhodobý majetok 34 321 €, zásoby 0 €, pohľadávky 1 500 €, finančné účty 13 760 €. 2019: dlhodobý majetok 25 274 €, zásoby 0 €, pohľadávky 2 253 €, finančné účty 4 164 €. 2020: dlhodobý majetok 16 228 €, zásoby 0 €, pohľadávky 17 671 €, finančné účty 18 953 €. 2021: dlhodobý majetok 16 727 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 181 €, finančné účty 8 925 €. 2022: dlhodobý majetok 7 756 €, zásoby 0 €, pohľadávky 9 132 €, finančné účty 1 383 €.100 tis.50 tis.020182019202020212022
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 2 944 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 637 €. 2019: vlastné imanie −20 014 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 705 €. 2020: vlastné imanie −14 592 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 67 357 €. 2021: vlastné imanie −7 048 €, dlhodobé záväzky 157 €, krátkodobé záväzky 41 724 €. 2022: vlastné imanie −37 698 €, dlhodobé záväzky 74 €, krátkodobé záväzky 55 895 €.100 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 2 944 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 637 €. 2019: vlastné imanie −20 014 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 705 €. 2020: vlastné imanie −14 592 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 67 357 €. 2021: vlastné imanie −7 048 €, dlhodobé záväzky 157 €, krátkodobé záväzky 41 724 €. 2022: vlastné imanie −37 698 €, dlhodobé záväzky 74 €, krátkodobé záväzky 55 895 €.100 tis.0−50 tis.20182019202020212022Štruktúra pasív2018: vlastné imanie 2 944 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 46 637 €. 2019: vlastné imanie −20 014 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 51 705 €. 2020: vlastné imanie −14 592 €, dlhodobé záväzky 87 €, krátkodobé záväzky 67 357 €. 2021: vlastné imanie −7 048 €, dlhodobé záväzky 157 €, krátkodobé záväzky 41 724 €. 2022: vlastné imanie −37 698 €, dlhodobé záväzky 74 €, krátkodobé záväzky 55 895 €.100 tis.0−50 tis.20182019202020212022
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 458 €. 2021: daň z príjmu 1 133 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.0004581,1 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 458 €. 2021: daň z príjmu 1 133 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.0004581,1 tis.020182019202020212022Daň z príjmu2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €. 2020: daň z príjmu 458 €. 2021: daň z príjmu 1 133 €. 2022: daň z príjmu 0 €.2 tis.1 tis.004580201820202022
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok
Tržby8,1 tis.77,7 tis.128 tis.65,3 tis.51 tis.
Výsledok hospodárenia−2,1 tis.−23 tis.5,4 tis.7,6 tis.−30,6 tis.
Aktíva49,6 tis.31,7 tis.52,9 tis.34,8 tis.18,3 tis.
Vlastné imanie2,9 tis.−20 tis.−14,6 tis.−7 tis.−37,7 tis.
Daň z príjmu004581,1 tis.0
Zadlženosť94,1 %163,2 %127,6 %120,2 %306,3 %

aj 2017 — v pláne Štandard

2022

Tržby
51 tis.
Výsledok hospodárenia
−30,6 tis.
Aktíva
18,3 tis.
Vlastné imanie
−37,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
306,3 %

2021

Tržby
65,3 tis.
Výsledok hospodárenia
7,6 tis.
Aktíva
34,8 tis.
Vlastné imanie
−7 tis.
Daň z príjmu
1,1 tis.
Zadlženosť
120,2 %

2020

Tržby
128 tis.
Výsledok hospodárenia
5,4 tis.
Aktíva
52,9 tis.
Vlastné imanie
−14,6 tis.
Daň z príjmu
458
Zadlženosť
127,6 %

2019

Tržby
77,7 tis.
Výsledok hospodárenia
−23 tis.
Aktíva
31,7 tis.
Vlastné imanie
−20 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
163,2 %

2018

Tržby
8,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,1 tis.
Aktíva
49,6 tis.
Vlastné imanie
2,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
94,1 %

aj 2017 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 06. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Všeobecná zdravotná poisťovňaDlhyEkosystém Slovensko.Digital povinná atribúciaekosystem.slovensko.digital
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 06. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

povinná atribúciaZoznam dlžníkov Všeobecnej zdravotnej poisťovne, a. s. (§ 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z.), sprístupnený ako otvorené dáta Službami Slovensko.Digital, s. r. o. (ekosystem.slovensko.digital).

Tento profil cez API