prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

Farnia s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50814346aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
30. 03. 20179 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
36 000 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
Farnia s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50814346
daňové identifikačné číslo
2120482111
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Ing. Štefana Višňovského 211/6, 969 01 Banská Štiavnica, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
30. 03. 2017
V registri
9 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 31746/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9136086
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)30. 03. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby30. 03. 2017—
prenájom hnuteľných vecí30. 03. 2017—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky30. 03. 2017—
činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov30. 03. 2017—
administratívne služby30. 03. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120482111: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120482111Obdobia daňových registráciíDIČ 2120482111: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120482111Obdobia daňových registráciíDIČ 2120482111: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120482111
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212048211110. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 zvýšila zisk o ▲1 349 % na 28 045 € a zvýšila tržby o ▲579 % na 36 tisíc eur.

Tržby

36 000 €

▲ 579,2 %

Výsledok hospodárenia

28 045 €

▲ 1 349,4 %

Aktíva

70 994 €

▲ 97,2 %

Vlastné imanie

63 539 €

▲ 79,0 %

Zadlženosť

10,5 %

Hrubá marža

98,6 %

Čistá marža

77,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby03/2017 — 12/2017: tržby 36 900 €. 2018: tržby 5 300 €. 2019: tržby 36 000 €.50 tis.25 tis.036,9 tis.5,3 tis.36 tis.03/2017 — 12/201720182019Tržby03/2017 — 12/2017: tržby 36 900 €. 2018: tržby 5 300 €. 2019: tržby 36 000 €.50 tis.25 tis.036,9 tis.5,3 tis.36 tis.03/2017 — 12/201720182019Tržby03/2017 — 12/2017: tržby 36 900 €. 2018: tržby 5 300 €. 2019: tržby 36 000 €.50 tis.25 tis.036,9 tis.36 tis.03/2017 — 12/20172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 28 558 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 935 €. 2019: výsledok hospodárenia 28 045 €.50 tis.25 tis.0+28,6 tis.+1,9 tis.+28 tis.03/2017 — 12/201720182019Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 28 558 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 935 €. 2019: výsledok hospodárenia 28 045 €.50 tis.25 tis.0+28,6 tis.+1,9 tis.+28 tis.03/2017 — 12/201720182019Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 28 558 €. 2018: výsledok hospodárenia 1 935 €. 2019: výsledok hospodárenia 28 045 €.50 tis.25 tis.0+28 tis.03/2017 — 12/20172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 41 150 €, vlastné imanie 33 558 €. 2018: aktíva 36 008 €, vlastné imanie 35 493 €. 2019: aktíva 70 994 €, vlastné imanie 63 539 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/201720182019Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 41 150 €, vlastné imanie 33 558 €. 2018: aktíva 36 008 €, vlastné imanie 35 493 €. 2019: aktíva 70 994 €, vlastné imanie 63 539 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/201720182019Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 41 150 €, vlastné imanie 33 558 €. 2018: aktíva 36 008 €, vlastné imanie 35 493 €. 2019: aktíva 70 994 €, vlastné imanie 63 539 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/20172019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 000 €, finančné účty 14 150 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 000 €, finančné účty 9 008 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 000 €, finančné účty 15 994 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/201720182019Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 000 €, finančné účty 14 150 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 000 €, finančné účty 9 008 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 000 €, finančné účty 15 994 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/201720182019Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 000 €, finančné účty 14 150 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 27 000 €, finančné účty 9 008 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 55 000 €, finančné účty 15 994 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/20172019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie 33 558 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 592 €. 2018: vlastné imanie 35 493 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 515 €. 2019: vlastné imanie 63 539 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 455 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/201720182019Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie 33 558 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 592 €. 2018: vlastné imanie 35 493 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 515 €. 2019: vlastné imanie 63 539 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 455 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/201720182019Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie 33 558 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 592 €. 2018: vlastné imanie 35 493 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 515 €. 2019: vlastné imanie 63 539 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 7 455 €.100 tis.50 tis.003/2017 — 12/20172019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: daň z príjmu 7 592 €. 2018: daň z príjmu 515 €. 2019: daň z príjmu 7 455 €.10 tis.5 tis.07,6 tis.5157,5 tis.03/2017 — 12/201720182019Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: daň z príjmu 7 592 €. 2018: daň z príjmu 515 €. 2019: daň z príjmu 7 455 €.10 tis.5 tis.07,6 tis.5157,5 tis.03/2017 — 12/201720182019Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: daň z príjmu 7 592 €. 2018: daň z príjmu 515 €. 2019: daň z príjmu 7 455 €.10 tis.5 tis.07,6 tis.7,5 tis.03/2017 — 12/20172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)03/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby36,9 tis.5,3 tis.36 tis.
Výsledok hospodárenia28,6 tis.1,9 tis.28 tis.
Aktíva41,1 tis.36 tis.71 tis.
Vlastné imanie33,6 tis.35,5 tis.63,5 tis.
Daň z príjmu7,6 tis.5157,5 tis.
Zadlženosť18,4 %1,4 %10,5 %

2019

Tržby
36 tis.
Výsledok hospodárenia
28 tis.
Aktíva
71 tis.
Vlastné imanie
63,5 tis.
Daň z príjmu
7,5 tis.
Zadlženosť
10,5 %

2018

Tržby
5,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
36 tis.
Vlastné imanie
35,5 tis.
Daň z príjmu
515
Zadlženosť
1,4 %

03/2017 — 12/2017

Tržby
36,9 tis.
Výsledok hospodárenia
28,6 tis.
Aktíva
41,1 tis.
Vlastné imanie
33,6 tis.
Daň z príjmu
7,6 tis.
Zadlženosť
18,4 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API