prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

YA-MI, s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50811649aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
22. 04. 20179 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
272 883 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
YA-MI, s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50811649
daňové identifikačné číslo
2120497357
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120497357
Sídlo
Nábrežie A. Hlinku 3860/35, 92001 Hlohovec, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
22. 04. 2017
V registri
9 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 39832/T
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9155466
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne22. 04. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)22. 04. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby22. 04. 2017—
Prevádzkovanie výdajne stravy22. 04. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu22. 04. 2017—
Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach22. 04. 2017—
Fotografické služby22. 04. 2017—
Služby požičovní22. 04. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí22. 04. 2017—
Donášková služba22. 04. 2017—
Skladovanie22. 04. 2017—
Kuriérske služby22. 04. 2017—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti22. 04. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla22. 04. 2017—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť22. 04. 2017—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností22. 04. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom22. 04. 2017—
Čistiace a upratovacie služby22. 04. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby22. 04. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien22. 04. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov22. 04. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky22. 04. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti22. 04. 2017—
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov22. 04. 2017—
Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí22. 04. 2017—
Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení22. 04. 2017—
Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu22. 04. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov22. 04. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120497357: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120497357: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120497357IČ DPH SK2120497357Obdobia daňových registráciíDIČ 2120497357: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120497357: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120497357IČ DPH SK2120497357Obdobia daňových registráciíDIČ 2120497357: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120497357: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120497357IČ DPH SK2120497357
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212049735711. 09. 2026—08. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 01. 07. 2017
daňové identifikačné číslo212049735710. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Finančná správa uvádza dôvody na zrušenie registrácie DPH (zverejnené 25. 02. 2021, rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 sa zo straty dostalo na zisk 46 075 € a znížila tržby o ▼15 % na 272,9 tisíc eur.

Tržby

272 883 €

▼ 14,9 %

Výsledok hospodárenia

46 075 €

▲ 180,5 %

Aktíva

154 733 €

▲ 27,0 %

Vlastné imanie

69 252 €

▲ 141,0 %

Zadlženosť

55,2 %

Hrubá marža

18,6 %

Čistá marža

16,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 308 366 €. 2022: tržby 259 316 €. 2023: tržby 320 247 €. 2024: tržby 320 846 €. 2025: tržby 272 883 €.500 tis.250 tis.0308,4 tis.259,3 tis.320,2 tis.320,8 tis.272,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 308 366 €. 2022: tržby 259 316 €. 2023: tržby 320 247 €. 2024: tržby 320 846 €. 2025: tržby 272 883 €.500 tis.250 tis.0308,4 tis.259,3 tis.320,2 tis.320,8 tis.272,9 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 308 366 €. 2022: tržby 259 316 €. 2023: tržby 320 247 €. 2024: tržby 320 846 €. 2025: tržby 272 883 €.500 tis.250 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −34 305 €. 2022: výsledok hospodárenia −83 739 €. 2023: výsledok hospodárenia −41 289 €. 2024: výsledok hospodárenia −57 243 €. 2025: výsledok hospodárenia 46 075 €.50 tis.0−100 tis.−34,3 tis.−83,7 tis.−41,3 tis.−57,2 tis.+46,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −34 305 €. 2022: výsledok hospodárenia −83 739 €. 2023: výsledok hospodárenia −41 289 €. 2024: výsledok hospodárenia −57 243 €. 2025: výsledok hospodárenia 46 075 €.50 tis.0−100 tis.−34,3 tis.−83,7 tis.−41,3 tis.−57,2 tis.+46,1 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −34 305 €. 2022: výsledok hospodárenia −83 739 €. 2023: výsledok hospodárenia −41 289 €. 2024: výsledok hospodárenia −57 243 €. 2025: výsledok hospodárenia 46 075 €.50 tis.0−100 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 180 106 €, vlastné imanie 13 386 €. 2022: aktíva 171 923 €, vlastné imanie −70 353 €. 2023: aktíva 160 333 €, vlastné imanie −111 643 €. 2024: aktíva 121 805 €, vlastné imanie −168 886 €. 2025: aktíva 154 733 €, vlastné imanie 69 252 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 180 106 €, vlastné imanie 13 386 €. 2022: aktíva 171 923 €, vlastné imanie −70 353 €. 2023: aktíva 160 333 €, vlastné imanie −111 643 €. 2024: aktíva 121 805 €, vlastné imanie −168 886 €. 2025: aktíva 154 733 €, vlastné imanie 69 252 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 180 106 €, vlastné imanie 13 386 €. 2022: aktíva 171 923 €, vlastné imanie −70 353 €. 2023: aktíva 160 333 €, vlastné imanie −111 643 €. 2024: aktíva 121 805 €, vlastné imanie −168 886 €. 2025: aktíva 154 733 €, vlastné imanie 69 252 €.200 tis.0−200 tis.20212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 45 575 €, zásoby 8 424 €, pohľadávky 118 174 €, finančné účty 7 933 €. 2022: dlhodobý majetok 35 689 €, zásoby 8 979 €, pohľadávky 120 419 €, finančné účty 6 836 €. 2023: dlhodobý majetok 33 043 €, zásoby 8 979 €, pohľadávky 107 527 €, finančné účty 10 784 €. 2024: dlhodobý majetok 28 750 €, zásoby 1 511 €, pohľadávky 83 043 €, finančné účty 8 501 €. 2025: dlhodobý majetok 24 790 €, zásoby 759 €, pohľadávky 66 978 €, finančné účty 62 206 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 45 575 €, zásoby 8 424 €, pohľadávky 118 174 €, finančné účty 7 933 €. 2022: dlhodobý majetok 35 689 €, zásoby 8 979 €, pohľadávky 120 419 €, finančné účty 6 836 €. 2023: dlhodobý majetok 33 043 €, zásoby 8 979 €, pohľadávky 107 527 €, finančné účty 10 784 €. 2024: dlhodobý majetok 28 750 €, zásoby 1 511 €, pohľadávky 83 043 €, finančné účty 8 501 €. 2025: dlhodobý majetok 24 790 €, zásoby 759 €, pohľadávky 66 978 €, finančné účty 62 206 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 45 575 €, zásoby 8 424 €, pohľadávky 118 174 €, finančné účty 7 933 €. 2022: dlhodobý majetok 35 689 €, zásoby 8 979 €, pohľadávky 120 419 €, finančné účty 6 836 €. 2023: dlhodobý majetok 33 043 €, zásoby 8 979 €, pohľadávky 107 527 €, finančné účty 10 784 €. 2024: dlhodobý majetok 28 750 €, zásoby 1 511 €, pohľadávky 83 043 €, finančné účty 8 501 €. 2025: dlhodobý majetok 24 790 €, zásoby 759 €, pohľadávky 66 978 €, finančné účty 62 206 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 386 €, dlhodobé záväzky 13 698 €, krátkodobé záväzky 153 022 €. 2022: vlastné imanie −70 353 €, dlhodobé záväzky 4 080 €, krátkodobé záväzky 238 196 €. 2023: vlastné imanie −111 643 €, dlhodobé záväzky 4 387 €, krátkodobé záväzky 267 589 €. 2024: vlastné imanie −168 886 €, dlhodobé záväzky 2 212 €, krátkodobé záväzky 288 479 €. 2025: vlastné imanie 69 252 €, dlhodobé záväzky 1 494 €, krátkodobé záväzky 83 987 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 386 €, dlhodobé záväzky 13 698 €, krátkodobé záväzky 153 022 €. 2022: vlastné imanie −70 353 €, dlhodobé záväzky 4 080 €, krátkodobé záväzky 238 196 €. 2023: vlastné imanie −111 643 €, dlhodobé záväzky 4 387 €, krátkodobé záväzky 267 589 €. 2024: vlastné imanie −168 886 €, dlhodobé záväzky 2 212 €, krátkodobé záväzky 288 479 €. 2025: vlastné imanie 69 252 €, dlhodobé záväzky 1 494 €, krátkodobé záväzky 83 987 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 13 386 €, dlhodobé záväzky 13 698 €, krátkodobé záväzky 153 022 €. 2022: vlastné imanie −70 353 €, dlhodobé záväzky 4 080 €, krátkodobé záväzky 238 196 €. 2023: vlastné imanie −111 643 €, dlhodobé záväzky 4 387 €, krátkodobé záväzky 267 589 €. 2024: vlastné imanie −168 886 €, dlhodobé záväzky 2 212 €, krátkodobé záväzky 288 479 €. 2025: vlastné imanie 69 252 €, dlhodobé záväzky 1 494 €, krátkodobé záväzky 83 987 €.500 tis.0−200 tis.20212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 948 €. 2025: daň z príjmu 4 684 €.5 tis.2,5 tis.00001,9 tis.4,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 948 €. 2025: daň z príjmu 4 684 €.5 tis.2,5 tis.00001,9 tis.4,7 tis.20212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 0 €. 2024: daň z príjmu 1 948 €. 2025: daň z príjmu 4 684 €.5 tis.2,5 tis.000202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby308,4 tis.259,3 tis.320,2 tis.320,8 tis.272,9 tis.
Výsledok hospodárenia−34,3 tis.−83,7 tis.−41,3 tis.−57,2 tis.46,1 tis.
Aktíva180,1 tis.171,9 tis.160,3 tis.121,8 tis.154,7 tis.
Vlastné imanie13,4 tis.−70,4 tis.−111,6 tis.−168,9 tis.69,3 tis.
Daň z príjmu0001,9 tis.4,7 tis.
Zadlženosť92,6 %140,9 %169,6 %238,7 %55,2 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
272,9 tis.
Výsledok hospodárenia
46,1 tis.
Aktíva
154,7 tis.
Vlastné imanie
69,3 tis.
Daň z príjmu
4,7 tis.
Zadlženosť
55,2 %

2024

Tržby
320,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−57,2 tis.
Aktíva
121,8 tis.
Vlastné imanie
−168,9 tis.
Daň z príjmu
1,9 tis.
Zadlženosť
238,7 %

2023

Tržby
320,2 tis.
Výsledok hospodárenia
−41,3 tis.
Aktíva
160,3 tis.
Vlastné imanie
−111,6 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
169,6 %

2022

Tržby
259,3 tis.
Výsledok hospodárenia
−83,7 tis.
Aktíva
171,9 tis.
Vlastné imanie
−70,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
140,9 %

2021

Tržby
308,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−34,3 tis.
Aktíva
180,1 tis.
Vlastné imanie
13,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
92,6 %

aj 2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API