prezri.sk

platné k 02. 11. 2026

PVSem s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50809946aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
11. 04. 20179 rokov 6 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
19 381 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
PVSem s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50809946
daňové identifikačné číslo
2120488117
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120488117
Sídlo
Štúrova 170/29, 97666 Polomka, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
11. 04. 2017
V registri
9 rokov 6 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Banská Bystrica, oddiel: Sro, vložka č. 31816/S
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9146985
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)11. 04. 2017—
Uskutočňovanie stavieb a ich zmien11. 04. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby11. 04. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov11. 04. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu11. 04. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb11. 04. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti výroby11. 04. 2017—
Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla11. 04. 2017—
Oprava a údržba potrieb pre domácnosť, športových potrieb a výrobkov jemnej mechaniky11. 04. 2017—
Oprava odevov, textilu a bytového textilu11. 04. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla11. 04. 2017—
Vykonávanie odťahovej služby11. 04. 2017—
Sťahovacie služby11. 04. 2017—
Poskytovanie služby vedenia cudzieho motorového vozidla11. 04. 2017—
Kuriérske služby11. 04. 2017—
Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností11. 04. 2017—
Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu11. 04. 2017—
Prevádzkovanie výdajne stravy11. 04. 2017—
Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok11. 04. 2017—
Počítačové služby11. 04. 2017—
Služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov11. 04. 2017—
Finančný leasing11. 04. 2017—
Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt11. 04. 2017—
Sprostredkovanie poskytovania úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt11. 04. 2017—
Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom11. 04. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí11. 04. 2017—
Administratívne služby11. 04. 2017—
Vedenie účtovníctva11. 04. 2017—
Dopravná zdravotná služba11. 04. 2017—
Čistiace a upratovacie služby11. 04. 2017—
Reklamné a marketingové služby11. 04. 2017—
Činnost podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov11. 04. 2017—
Vydavateľská činnosť11. 04. 2017—
Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti11. 04. 2017—
Prieskum trhu a verejnej mienky11. 04. 2017—
Fotografické služby11. 04. 2017—
Výroba bižutérie a suvenírov11. 04. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120488117: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120488117: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120488117IČ DPH SK2120488117Obdobia daňových registráciíDIČ 2120488117: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120488117: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120488117IČ DPH SK2120488117Obdobia daňových registráciíDIČ 2120488117: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120488117: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120488117IČ DPH SK2120488117
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212048811711. 09. 2026—02. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212048811710. 09. 2026—01. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 02. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený02. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −2 378 € a zvýšila tržby o ▲8 873 % na 19,4 tisíc eur.

Tržby

19 381 €

▲ 8 872,7 %

Výsledok hospodárenia

−2 378 €

▼ 59 550,0 %

Aktíva

7 104 €

▲ 70,0 %

Vlastné imanie

3 481 €

▲ 3,7 %

Zadlženosť

51,0 %

Hrubá marža

−10,5 %

Čistá marža

−12,3 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 919 €. 2022: tržby 573 €. 2023: tržby 8 065 €. 2024: tržby 216 €. 2025: tržby 19 381 €.20 tis.10 tis.09195738,1 tis.21619,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 919 €. 2022: tržby 573 €. 2023: tržby 8 065 €. 2024: tržby 216 €. 2025: tržby 19 381 €.20 tis.10 tis.09195738,1 tis.21619,4 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 919 €. 2022: tržby 573 €. 2023: tržby 8 065 €. 2024: tržby 216 €. 2025: tržby 19 381 €.20 tis.10 tis.0919202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −497 €. 2022: výsledok hospodárenia −163 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 789 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 378 €.5 tis.0−2,5 tis.−497−163+3,8 tis.+4−2,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −497 €. 2022: výsledok hospodárenia −163 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 789 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 378 €.5 tis.0−2,5 tis.−497−163+3,8 tis.+4−2,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia −497 €. 2022: výsledok hospodárenia −163 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 789 €. 2024: výsledok hospodárenia 4 €. 2025: výsledok hospodárenia −2 378 €.5 tis.0−2,5 tis.−497202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 245 €, vlastné imanie −273 €. 2022: aktíva 1 270 €, vlastné imanie −435 €. 2023: aktíva 4 012 €, vlastné imanie 3 354 €. 2024: aktíva 4 179 €, vlastné imanie 3 358 €. 2025: aktíva 7 104 €, vlastné imanie 3 481 €.10 tis.0−50020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 245 €, vlastné imanie −273 €. 2022: aktíva 1 270 €, vlastné imanie −435 €. 2023: aktíva 4 012 €, vlastné imanie 3 354 €. 2024: aktíva 4 179 €, vlastné imanie 3 358 €. 2025: aktíva 7 104 €, vlastné imanie 3 481 €.10 tis.0−50020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 1 245 €, vlastné imanie −273 €. 2022: aktíva 1 270 €, vlastné imanie −435 €. 2023: aktíva 4 012 €, vlastné imanie 3 354 €. 2024: aktíva 4 179 €, vlastné imanie 3 358 €. 2025: aktíva 7 104 €, vlastné imanie 3 481 €.10 tis.0−50020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 114 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 131 €. 2022: dlhodobý majetok −1 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 271 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 012 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 179 €. 2025: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 104 €.10 tis.0−120212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 114 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 131 €. 2022: dlhodobý majetok −1 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 271 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 012 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 179 €. 2025: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 104 €.10 tis.0−120212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 114 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 131 €. 2022: dlhodobý majetok −1 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 271 €. 2023: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 012 €. 2024: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 179 €. 2025: dlhodobý majetok 3 000 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 104 €.10 tis.0−120212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −273 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 518 €. 2022: vlastné imanie −435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 705 €. 2023: vlastné imanie 3 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 658 €. 2024: vlastné imanie 3 358 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 821 €. 2025: vlastné imanie 3 481 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 3 596 €.10 tis.0−50020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −273 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 518 €. 2022: vlastné imanie −435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 705 €. 2023: vlastné imanie 3 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 658 €. 2024: vlastné imanie 3 358 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 821 €. 2025: vlastné imanie 3 481 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 3 596 €.10 tis.0−50020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie −273 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 518 €. 2022: vlastné imanie −435 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 1 705 €. 2023: vlastné imanie 3 354 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 658 €. 2024: vlastné imanie 3 358 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 821 €. 2025: vlastné imanie 3 481 €, dlhodobé záväzky 27 €, krátkodobé záväzky 3 596 €.10 tis.0−50020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 115 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000011534034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 115 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000011534034020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 0 €. 2022: daň z príjmu 0 €. 2023: daň z príjmu 115 €. 2024: daň z príjmu 340 €. 2025: daň z príjmu 340 €.50025000011534034020212022202320242025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby9195738,1 tis.21619,4 tis.
Výsledok hospodárenia−497−1633,8 tis.4−2,4 tis.
Aktíva1,2 tis.1,3 tis.4 tis.4,2 tis.7,1 tis.
Vlastné imanie−273−4353,4 tis.3,4 tis.3,5 tis.
Daň z príjmu00115340340
Zadlženosť121,9 %134,3 %16,4 %19,6 %51,0 %

aj 04/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
19,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−2,4 tis.
Aktíva
7,1 tis.
Vlastné imanie
3,5 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
51,0 %

2024

Tržby
216
Výsledok hospodárenia
4
Aktíva
4,2 tis.
Vlastné imanie
3,4 tis.
Daň z príjmu
340
Zadlženosť
19,6 %

2023

Tržby
8,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,8 tis.
Aktíva
4 tis.
Vlastné imanie
3,4 tis.
Daň z príjmu
115
Zadlženosť
16,4 %

2022

Tržby
573
Výsledok hospodárenia
−163
Aktíva
1,3 tis.
Vlastné imanie
−435
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
134,3 %

2021

Tržby
919
Výsledok hospodárenia
−497
Aktíva
1,2 tis.
Vlastné imanie
−273
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
121,9 %

aj 04/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 02. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 02. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API