Súhrn
- Vznik
- 28. 03. 20179 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 11. 09. 2026
- Tržby
- 72 225 €2025
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- TOOTH s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50795589
- daňové identifikačné číslo
- 2120483365
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Osloboditeľov 132/16, 935 41 Tekovské Lužany, Slovenská republika
- Územie
- Tekovské Lužanyokres LeviceNitriansky kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 28. 03. 2017
- V registri
- 9 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Nitra, oddiel: Sro, vložka č. 42911/N - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9133910
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 28. 03. 2017 | — |
| Zubná technika | 28. 03. 2017 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120483365 | 10. 09. 2026 | — | 03. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Union zdravotná poisťovňa Sociálna poisťovňa dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Union zdravotná poisťovňa | od 02. 11. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 02. 11. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 02. 11. 2026.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2025 zvýšila zisk o ▲75 % na 22 311 € a zvýšila tržby o ▲28 % na 72,2 tisíc eur.
Tržby
72 225 €
▲ 27,6 %Výsledok hospodárenia
22 311 €
▲ 75,2 %Aktíva
74 371 €
▲ 2 814,2 %Vlastné imanie
63 290 €
▲ 68,7 %Zadlženosť
14,9 %
Hrubá marža
34,4 %
Čistá marža
30,9 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok | 2024Závierka v registri účtovných závierok | 2025Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 49,3 tis. | 52,1 tis. | 45,4 tis. | 56,6 tis. | 72,2 tis. |
| Výsledok hospodárenia | −507 | −34 | 2,2 tis. | 12,7 tis. | 22,3 tis. |
| Aktíva | 45 tis. | 45,1 tis. | 26,7 tis. | 2,6 tis. | 74,4 tis. |
| Vlastné imanie | 21,7 tis. | 21,7 tis. | 21,9 tis. | 37,5 tis. | 63,3 tis. |
| Daň z príjmu | 390 | 600 | 816 | 0 | 2,5 tis. |
| Zadlženosť | 51,6 % | 51,9 % | 17,8 % | −1 370,0 % | 14,9 % |
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
2025
- Tržby
- 72,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 22,3 tis.
- Aktíva
- 74,4 tis.
- Vlastné imanie
- 63,3 tis.
- Daň z príjmu
- 2,5 tis.
- Zadlženosť
- 14,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2024
- Tržby
- 56,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 12,7 tis.
- Aktíva
- 2,6 tis.
- Vlastné imanie
- 37,5 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- −1 370,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2023
- Tržby
- 45,4 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,2 tis.
- Aktíva
- 26,7 tis.
- Vlastné imanie
- 21,9 tis.
- Daň z príjmu
- 816
- Zadlženosť
- 17,8 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 52,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −34
- Aktíva
- 45,1 tis.
- Vlastné imanie
- 21,7 tis.
- Daň z príjmu
- 600
- Zadlženosť
- 51,9 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 49,3 tis.
- Výsledok hospodárenia
- −507
- Aktíva
- 45 tis.
- Vlastné imanie
- 21,7 tis.
- Daň z príjmu
- 390
- Zadlženosť
- 51,6 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2020 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 05. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Union zdravotná poisťovňa | Dlhy | § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. povinná atribúcia | union.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 02. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.
povinná atribúciaUnion zdravotná poisťovňa, zoznam dlžníkov podľa § 25 ods. 1 písm. f) bod 2 zákona č. 580/2004 Z. z. Údaje majú len informatívny charakter a nie sú použiteľné na právne účely.