prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

GALLOFLEX s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50791567aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
23. 03. 20179 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
92 541 €2025

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GALLOFLEX s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50791567
daňové identifikačné číslo
2120476369
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120476369
Sídlo
Moyzesova 863/41, 08301 Sabinov, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
23. 03. 2017
V registri
9 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 34323/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9131279
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)23. 03. 2017—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov23. 03. 2017—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu23. 03. 2017—
Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely23. 03. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí23. 03. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120476369: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120476369: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120476369IČ DPH SK2120476369Obdobia daňových registráciíDIČ 2120476369: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120476369: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120476369IČ DPH SK2120476369Obdobia daňových registráciíDIČ 2120476369: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120476369: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120476369IČ DPH SK2120476369
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212047636911. 09. 2026—06. 11. 2026registrácia podľa §4 · platca od 28. 04. 2017
daňové identifikačné číslo212047636910. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 06. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený06. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2025 prepadlo do straty −6 416 € a znížila tržby o ▼8 % na 92,5 tisíc eur.

Tržby

92 541 €

▼ 8,3 %

Výsledok hospodárenia

−6 416 €

▼ 363,6 %

Aktíva

136 259 €

▼ 14,5 %

Vlastné imanie

33 957 €

▼ 15,9 %

Zadlženosť

75,1 %

Hrubá marža

−5,9 %

Čistá marža

−6,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2021: tržby 84 770 €. 2022: tržby 95 284 €. 2023: tržby 98 595 €. 2024: tržby 100 925 €. 2025: tržby 92 541 €.200 tis.100 tis.084,8 tis.95,3 tis.98,6 tis.100,9 tis.92,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 84 770 €. 2022: tržby 95 284 €. 2023: tržby 98 595 €. 2024: tržby 100 925 €. 2025: tržby 92 541 €.200 tis.100 tis.084,8 tis.95,3 tis.98,6 tis.100,9 tis.92,5 tis.20212022202320242025Tržby2021: tržby 84 770 €. 2022: tržby 95 284 €. 2023: tržby 98 595 €. 2024: tržby 100 925 €. 2025: tržby 92 541 €.200 tis.100 tis.0202120232025

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 10 031 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 394 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 675 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 434 €. 2025: výsledok hospodárenia −6 416 €.20 tis.0−10 tis.+10 tis.+2,4 tis.+3,7 tis.+2,4 tis.−6,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 10 031 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 394 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 675 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 434 €. 2025: výsledok hospodárenia −6 416 €.20 tis.0−10 tis.+10 tis.+2,4 tis.+3,7 tis.+2,4 tis.−6,4 tis.20212022202320242025Výsledok hospodárenia2021: výsledok hospodárenia 10 031 €. 2022: výsledok hospodárenia 2 394 €. 2023: výsledok hospodárenia 3 675 €. 2024: výsledok hospodárenia 2 434 €. 2025: výsledok hospodárenia −6 416 €.20 tis.0−10 tis.202120232025

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 67 975 €, vlastné imanie 31 870 €. 2022: aktíva 90 801 €, vlastné imanie 34 264 €. 2023: aktíva 158 753 €, vlastné imanie 37 939 €. 2024: aktíva 159 305 €, vlastné imanie 40 373 €. 2025: aktíva 136 259 €, vlastné imanie 33 957 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 67 975 €, vlastné imanie 31 870 €. 2022: aktíva 90 801 €, vlastné imanie 34 264 €. 2023: aktíva 158 753 €, vlastné imanie 37 939 €. 2024: aktíva 159 305 €, vlastné imanie 40 373 €. 2025: aktíva 136 259 €, vlastné imanie 33 957 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Aktíva a vlastné imanie2021: aktíva 67 975 €, vlastné imanie 31 870 €. 2022: aktíva 90 801 €, vlastné imanie 34 264 €. 2023: aktíva 158 753 €, vlastné imanie 37 939 €. 2024: aktíva 159 305 €, vlastné imanie 40 373 €. 2025: aktíva 136 259 €, vlastné imanie 33 957 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 088 €, zásoby 48 419 €, pohľadávky 4 375 €, finančné účty 7 093 €. 2022: dlhodobý majetok 17 841 €, zásoby 64 964 €, pohľadávky 4 045 €, finančné účty 3 951 €. 2023: dlhodobý majetok 65 014 €, zásoby 70 685 €, pohľadávky 5 779 €, finančné účty 17 275 €. 2024: dlhodobý majetok 44 657 €, zásoby 70 845 €, pohľadávky 6 112 €, finančné účty 37 691 €. 2025: dlhodobý majetok 59 214 €, zásoby 70 478 €, pohľadávky 4 821 €, finančné účty 1 746 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 088 €, zásoby 48 419 €, pohľadávky 4 375 €, finančné účty 7 093 €. 2022: dlhodobý majetok 17 841 €, zásoby 64 964 €, pohľadávky 4 045 €, finančné účty 3 951 €. 2023: dlhodobý majetok 65 014 €, zásoby 70 685 €, pohľadávky 5 779 €, finančné účty 17 275 €. 2024: dlhodobý majetok 44 657 €, zásoby 70 845 €, pohľadávky 6 112 €, finančné účty 37 691 €. 2025: dlhodobý majetok 59 214 €, zásoby 70 478 €, pohľadávky 4 821 €, finančné účty 1 746 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra aktív2021: dlhodobý majetok 8 088 €, zásoby 48 419 €, pohľadávky 4 375 €, finančné účty 7 093 €. 2022: dlhodobý majetok 17 841 €, zásoby 64 964 €, pohľadávky 4 045 €, finančné účty 3 951 €. 2023: dlhodobý majetok 65 014 €, zásoby 70 685 €, pohľadávky 5 779 €, finančné účty 17 275 €. 2024: dlhodobý majetok 44 657 €, zásoby 70 845 €, pohľadávky 6 112 €, finančné účty 37 691 €. 2025: dlhodobý majetok 59 214 €, zásoby 70 478 €, pohľadávky 4 821 €, finančné účty 1 746 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 31 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 105 €. 2022: vlastné imanie 34 264 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 537 €. 2023: vlastné imanie 37 939 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 120 814 €. 2024: vlastné imanie 40 373 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 118 932 €. 2025: vlastné imanie 33 957 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 102 302 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 31 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 105 €. 2022: vlastné imanie 34 264 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 537 €. 2023: vlastné imanie 37 939 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 120 814 €. 2024: vlastné imanie 40 373 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 118 932 €. 2025: vlastné imanie 33 957 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 102 302 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025Štruktúra pasív2021: vlastné imanie 31 870 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 36 105 €. 2022: vlastné imanie 34 264 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 56 537 €. 2023: vlastné imanie 37 939 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 120 814 €. 2024: vlastné imanie 40 373 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 118 932 €. 2025: vlastné imanie 33 957 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 102 302 €.200 tis.100 tis.020212022202320242025
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 709 €. 2022: daň z príjmu 2 255 €. 2023: daň z príjmu 2 294 €. 2024: daň z príjmu 1 439 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.2,3 tis.2,3 tis.1,4 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 709 €. 2022: daň z príjmu 2 255 €. 2023: daň z príjmu 2 294 €. 2024: daň z príjmu 1 439 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.03,7 tis.2,3 tis.2,3 tis.1,4 tis.96020212022202320242025Daň z príjmu2021: daň z príjmu 3 709 €. 2022: daň z príjmu 2 255 €. 2023: daň z príjmu 2 294 €. 2024: daň z príjmu 1 439 €. 2025: daň z príjmu 960 €.5 tis.2,5 tis.0960202120232025
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2021Závierka v registri účtovných závierok2022Závierka v registri účtovných závierok2023Závierka v registri účtovných závierok2024Závierka v registri účtovných závierok2025Závierka v registri účtovných závierok
Tržby84,8 tis.95,3 tis.98,6 tis.100,9 tis.92,5 tis.
Výsledok hospodárenia10 tis.2,4 tis.3,7 tis.2,4 tis.−6,4 tis.
Aktíva68 tis.90,8 tis.158,8 tis.159,3 tis.136,3 tis.
Vlastné imanie31,9 tis.34,3 tis.37,9 tis.40,4 tis.34 tis.
Daň z príjmu3,7 tis.2,3 tis.2,3 tis.1,4 tis.960
Zadlženosť53,1 %62,3 %76,1 %74,7 %75,1 %

aj 03/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

2025

Tržby
92,5 tis.
Výsledok hospodárenia
−6,4 tis.
Aktíva
136,3 tis.
Vlastné imanie
34 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
75,1 %

2024

Tržby
100,9 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
159,3 tis.
Vlastné imanie
40,4 tis.
Daň z príjmu
1,4 tis.
Zadlženosť
74,7 %

2023

Tržby
98,6 tis.
Výsledok hospodárenia
3,7 tis.
Aktíva
158,8 tis.
Vlastné imanie
37,9 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
76,1 %

2022

Tržby
95,3 tis.
Výsledok hospodárenia
2,4 tis.
Aktíva
90,8 tis.
Vlastné imanie
34,3 tis.
Daň z príjmu
2,3 tis.
Zadlženosť
62,3 %

2021

Tržby
84,8 tis.
Výsledok hospodárenia
10 tis.
Aktíva
68 tis.
Vlastné imanie
31,9 tis.
Daň z príjmu
3,7 tis.
Zadlženosť
53,1 %

aj 03/2017 — 12/2017–2020 — v pláne Štandard

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registráciebez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API