prezri.sk

platné k 07. 11. 2026

RONITO-RR s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50789406aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
16. 03. 20179 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
Tržby
30 272 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
RONITO-RR s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50789406
daňové identifikačné číslo
2120469505
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Teplická 2185/34, 05801 Poprad, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
16. 03. 2017
V registri
9 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Prešov, oddiel: Sro, vložka č. 34281/P
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9126039
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t16. 03. 2017—
Prípravné práce k realizácii stavby16. 03. 2017—
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov16. 03. 2017—
Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu16. 03. 2017—
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)16. 03. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby16. 03. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120469505: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120469505Obdobia daňových registráciíDIČ 2120469505: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120469505Obdobia daňových registráciíDIČ 2120469505: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120469505
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212046950510. 09. 2026—05. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 07. 2021 (rok porušenia 2020).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 07. 11. 2026. Finančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Pohľadávky štátuFinančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený07. 11. 2026
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 07. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 sa zo straty dostalo na zisk 1 675 € a zvýšila tržby o ▲185 % na 30,3 tisíc eur.

Tržby

30 272 €

▲ 184,6 %

Výsledok hospodárenia

1 675 €

▲ 497,9 %

Aktíva

10 748 €

▲ 75,0 %

Vlastné imanie

7 818 €

▲ 27,3 %

Zadlženosť

27,3 %

Hrubá marža

7,0 %

Čistá marža

5,5 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 46 849 €. 2018: tržby 10 635 €. 2019: tržby 30 272 €.50 tis.25 tis.046,8 tis.10,6 tis.30,3 tis.201720182019Tržby2017: tržby 46 849 €. 2018: tržby 10 635 €. 2019: tržby 30 272 €.50 tis.25 tis.046,8 tis.10,6 tis.30,3 tis.201720182019Tržby2017: tržby 46 849 €. 2018: tržby 10 635 €. 2019: tržby 30 272 €.50 tis.25 tis.046,8 tis.10,6 tis.30,3 tis.201720182019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 564 €. 2018: výsledok hospodárenia −421 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 675 €.2 tis.0−500+1,6 tis.−421+1,7 tis.201720182019Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 564 €. 2018: výsledok hospodárenia −421 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 675 €.2 tis.0−500+1,6 tis.−421+1,7 tis.201720182019Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 1 564 €. 2018: výsledok hospodárenia −421 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 675 €.2 tis.0−500+1,6 tis.−421+1,7 tis.201720182019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 7 044 €, vlastné imanie 6 564 €. 2018: aktíva 6 143 €, vlastné imanie 6 143 €. 2019: aktíva 10 748 €, vlastné imanie 7 818 €.20 tis.10 tis.0201720182019Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 7 044 €, vlastné imanie 6 564 €. 2018: aktíva 6 143 €, vlastné imanie 6 143 €. 2019: aktíva 10 748 €, vlastné imanie 7 818 €.20 tis.10 tis.0201720182019Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 7 044 €, vlastné imanie 6 564 €. 2018: aktíva 6 143 €, vlastné imanie 6 143 €. 2019: aktíva 10 748 €, vlastné imanie 7 818 €.20 tis.10 tis.0201720182019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 044 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 143 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 748 €.20 tis.10 tis.0201720182019Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 044 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 143 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 748 €.20 tis.10 tis.0201720182019Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 7 044 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 143 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 10 748 €.20 tis.10 tis.0201720182019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 6 564 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 6 143 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 7 818 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 930 €.20 tis.10 tis.0201720182019Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 6 564 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 6 143 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 7 818 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 930 €.20 tis.10 tis.0201720182019Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 6 564 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 480 €. 2018: vlastné imanie 6 143 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €. 2019: vlastné imanie 7 818 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 2 930 €.20 tis.10 tis.0201720182019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 446 €.50025004800446201720182019Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 446 €.50025004800446201720182019Daň z príjmu2017: daň z príjmu 480 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 446 €.50025004800446201720182019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby46,8 tis.10,6 tis.30,3 tis.
Výsledok hospodárenia1,6 tis.−4211,7 tis.
Aktíva7 tis.6,1 tis.10,7 tis.
Vlastné imanie6,6 tis.6,1 tis.7,8 tis.
Daň z príjmu4800446
Zadlženosť6,8 %0,0 %27,3 %

2019

Tržby
30,3 tis.
Výsledok hospodárenia
1,7 tis.
Aktíva
10,7 tis.
Vlastné imanie
7,8 tis.
Daň z príjmu
446
Zadlženosť
27,3 %

2018

Tržby
10,6 tis.
Výsledok hospodárenia
−421
Aktíva
6,1 tis.
Vlastné imanie
6,1 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2017

Tržby
46,8 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
7 tis.
Vlastné imanie
6,6 tis.
Daň z príjmu
480
Zadlženosť
6,8 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 07. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 07. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 07. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API