prezri.sk

platné k 04. 11. 2026

SM Studio s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50785788aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
21. 03. 20179 rokov 7 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
10 055 €2020

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
SM Studio s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50785788
daňové identifikačné číslo
2120473498
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
SK2120473498
Sídlo
Firmova 1361/14, 85110 Bratislava - mestská časť Čunovo, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
21. 03. 2017
V registri
9 rokov 7 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Bratislava III, oddiel: Sro, vložka č. 118392/B
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9128732
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)21. 03. 2017—
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby21. 03. 2017—
Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky21. 03. 2017—
Prenájom hnuteľných vecí21. 03. 2017—
Administratívne služby21. 03. 2017—
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov21. 03. 2017—
Výroba výrobkov z gumy a výrobkov z plastov21. 03. 2017—
Výroba bižutérie a suvenírov21. 03. 2017—
Výroba hudobných nástrojov21. 03. 2017—
Výroba hračiek a hier21. 03. 2017—
Výroba metiel, kief a maliarskeho náradia21. 03. 2017—
Výroba sviečok a tieniacej techniky21. 03. 2017—
Kuriérske služby21. 03. 2017—
Vydavateľská činnosť, polygrafická výroba a knihárske práce21. 03. 2017—
Služby súvisiace s produkciou filmov, videozáznamov a zvukových nahrávok21. 03. 2017—
Dizajnérske činnosti21. 03. 2017—
Fotografické služby21. 03. 2017—
Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť21. 03. 2017—
Stolárstvo25. 08. 2020—
Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba25. 08. 2020—
Opracovanie drevnej hmoty štiepaním, lúpaním25. 08. 2020—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120473498: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120473498: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120473498IČ DPH SK2120473498Obdobia daňových registráciíDIČ 2120473498: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120473498: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120473498IČ DPH SK2120473498Obdobia daňových registráciíDIČ 2120473498: od 10. 09. 2026, trvá. IČ DPH SK2120473498: od 11. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120473498IČ DPH SK2120473498
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnotySK212047349811. 09. 2026—03. 11. 2026registrácia podľa §7a
daňové identifikačné číslo212047349810. 09. 2026—02. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2020 prehĺbila stratu na −10 323 € a zvýšila tržby o ▲19 616 % na 10,1 tisíc eur.

Tržby

10 055 €

▲ 19 615,7 %

Výsledok hospodárenia

−10 323 €

▼ 5 867,1 %

Aktíva

21 703 €

▲ 378,9 %

Vlastné imanie

−5 825 €

▼ 229,5 %

Zadlženosť

126,8 %

Hrubá marža

−102,7 %

Čistá marža

−102,7 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby03/2017 — 12/2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 51 €. 2020: tržby 10 055 €.20 tis.10 tis.0005110,1 tis.03/2017 — 12/2017201820192020Tržby03/2017 — 12/2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 51 €. 2020: tržby 10 055 €.20 tis.10 tis.0010,1 tis.20182020Tržby03/2017 — 12/2017: tržby 0 €. 2018: tržby 0 €. 2019: tržby 51 €. 2020: tržby 10 055 €.20 tis.10 tis.0003/2017 — 12/20172020

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −102 €. 2018: výsledok hospodárenia −227 €. 2019: výsledok hospodárenia −173 €. 2020: výsledok hospodárenia −10 323 €.0−20 tis.−102−227−173−10,3 tis.03/2017 — 12/2017201820192020Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −102 €. 2018: výsledok hospodárenia −227 €. 2019: výsledok hospodárenia −173 €. 2020: výsledok hospodárenia −10 323 €.0−20 tis.−227−10,3 tis.20182020Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −102 €. 2018: výsledok hospodárenia −227 €. 2019: výsledok hospodárenia −173 €. 2020: výsledok hospodárenia −10 323 €.0−20 tis.−10203/2017 — 12/20172020

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 4 910 €, vlastné imanie 4 898 €. 2018: aktíva 4 690 €, vlastné imanie 4 671 €. 2019: aktíva 4 532 €, vlastné imanie 4 498 €. 2020: aktíva 21 703 €, vlastné imanie −5 825 €.25 tis.0−10 tis.03/2017 — 12/2017201820192020Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 4 910 €, vlastné imanie 4 898 €. 2018: aktíva 4 690 €, vlastné imanie 4 671 €. 2019: aktíva 4 532 €, vlastné imanie 4 498 €. 2020: aktíva 21 703 €, vlastné imanie −5 825 €.25 tis.0−10 tis.20182020Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 4 910 €, vlastné imanie 4 898 €. 2018: aktíva 4 690 €, vlastné imanie 4 671 €. 2019: aktíva 4 532 €, vlastné imanie 4 498 €. 2020: aktíva 21 703 €, vlastné imanie −5 825 €.25 tis.0−10 tis.03/2017 — 12/20172020

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 910 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 690 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 532 €. 2020: dlhodobý majetok 4 202 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 228 €, finančné účty 11 273 €.25 tis.12,5 tis.003/2017 — 12/2017201820192020Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 910 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 690 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 532 €. 2020: dlhodobý majetok 4 202 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 228 €, finančné účty 11 273 €.25 tis.12,5 tis.020182020Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 910 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 690 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 4 532 €. 2020: dlhodobý majetok 4 202 €, zásoby 0 €, pohľadávky 6 228 €, finančné účty 11 273 €.25 tis.12,5 tis.003/2017 — 12/20172020
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie 4 898 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 €. 2018: vlastné imanie 4 671 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 €. 2019: vlastné imanie 4 498 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 34 €. 2020: vlastné imanie −5 825 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 528 €.50 tis.0−10 tis.03/2017 — 12/2017201820192020Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie 4 898 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 €. 2018: vlastné imanie 4 671 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 €. 2019: vlastné imanie 4 498 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 34 €. 2020: vlastné imanie −5 825 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 528 €.50 tis.0−10 tis.20182020Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie 4 898 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 €. 2018: vlastné imanie 4 671 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 19 €. 2019: vlastné imanie 4 498 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 34 €. 2020: vlastné imanie −5 825 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 27 528 €.50 tis.0−10 tis.03/2017 — 12/20172020
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 11 €. 2020: daň z príjmu 0 €.201000011003/2017 — 12/2017201820192020Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 11 €. 2020: daň z príjmu 0 €.201000020182020Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 11 €. 2020: daň z príjmu 0 €.201000003/2017 — 12/20172020
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)03/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok
Tržby005110,1 tis.
Výsledok hospodárenia−102−227−173−10,3 tis.
Aktíva4,9 tis.4,7 tis.4,5 tis.21,7 tis.
Vlastné imanie4,9 tis.4,7 tis.4,5 tis.−5,8 tis.
Daň z príjmu00110
Zadlženosť0,2 %0,4 %0,8 %126,8 %

2020

Tržby
10,1 tis.
Výsledok hospodárenia
−10,3 tis.
Aktíva
21,7 tis.
Vlastné imanie
−5,8 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
126,8 %

2019

Tržby
51
Výsledok hospodárenia
−173
Aktíva
4,5 tis.
Vlastné imanie
4,5 tis.
Daň z príjmu
11
Zadlženosť
0,8 %

2018

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−227
Aktíva
4,7 tis.
Vlastné imanie
4,7 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,4 %

03/2017 — 12/2017

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
−102
Aktíva
4,9 tis.
Vlastné imanie
4,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,2 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 04. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 04. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API