Súhrn
- Vznik
- 14. 03. 20179 rokov 7 mesiacov v registri
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
- Otvorený dlh
- áno2 zdroje · od 31. 07. 2026
- Tržby
- 162 567 €2023
01
Základné údaje
zdroj: Obchodný register
- Obchodné meno
- HOPTA s.r.o.
- identifikačné číslo organizácie
- 50783769
- daňové identifikačné číslo
- 2120467294
- identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
- neregistrovaný
- Sídlo
- Južná trieda 4B, 04001 Košice - mestská časť Juh, Slovenská republika
- Územie
- Košice - mestská časť Juhokres Košice IVKošický kraj
- Právna forma
- Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
- Vznik
- 14. 03. 2017
- V registri
- 9 rokov 7 mesiacov
- Stav
- aktívny záznam
- Zdrojový register
- Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 43060/V - Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
- 9122554
| Predmet činnosti | Od | Do |
|---|---|---|
| Spracovanie kože | 14. 03. 2017 | — |
| Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) | 14. 03. 2017 | — |
| Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby | 14. 03. 2017 | — |
| Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov | 21. 11. 2017 | — |
| Výroba a hutnícke spracovanie kovov | 21. 11. 2017 | — |
| Výroba a opracovanie jednoduchých výrobkov z kovu | 21. 11. 2017 | — |
| Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov | 21. 11. 2017 | — |
| Administratívne služby | 19. 12. 2019 | — |
| Čistiace a upratovacie služby | 19. 12. 2019 | — |
| Diagnostika kanalizačných potrubí a čistenie kanalizačných systémov | 19. 12. 2019 | — |
| Dizajnérske činnosti | 19. 12. 2019 | — |
| Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov | 19. 12. 2019 | — |
| Finančný lízing | 19. 12. 2019 | — |
| Fotografické služby | 19. 12. 2019 | — |
| Chov vybraných druhov zvierat | 19. 12. 2019 | — |
| Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly | 19. 12. 2019 | — |
| Kuriérske služby | 19. 12. 2019 | — |
| Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla | 19. 12. 2019 | — |
| Odevná výroba | 19. 12. 2019 | — |
| Opracovanie drevnej hmoty a výroba komponentov z dreva | 19. 12. 2019 | — |
| Oprava osobných potrieb a potrieb pre domácnosť | 19. 12. 2019 | — |
| Organizovanie športových, kultúrnych a iných spoločenských podujatí | 19. 12. 2019 | — |
| Podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadom | 19. 12. 2019 | — |
| Poskytovanie obslužných služieb pri kultúrnych a iných spoločenských podujatiach | 19. 12. 2019 | — |
| Poskytovanie prepravných služieb nemotorovými vozidlami | 19. 12. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb osobného charakteru | 19. 12. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu | 19. 12. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb súvisiacich so starostlivosťou o zvieratá | 19. 12. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb v lesníctve a poľovníctve | 19. 12. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb v poľnohospodárstve a záhradníctve | 19. 12. 2019 | — |
| Poskytovanie služieb v rybárstve | 19. 12. 2019 | — |
| Poskytovanie úverov alebo pôžičiek z peňažných zdrojov získaných výlučne bez verejnej výzvy a bez verejnej ponuky majetkových hodnôt | 19. 12. 2019 | — |
| Prenájom hnuteľných vecí | 19. 12. 2019 | — |
| Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmom | 19. 12. 2019 | — |
| Prevádzkovanie čistiarne a práčovne | 19. 12. 2019 | — |
| Prevádzkovanie kultúrnych, spoločenských a zábavných zariadení | 19. 12. 2019 | — |
| Prevádzkovanie športových zariadení a zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciu | 19. 12. 2019 | — |
| Prevádzkovanie výdajne stravy | 19. 12. 2019 | — |
| Prípravné práce k realizácii stavby | 19. 12. 2019 | — |
| Reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky | 19. 12. 2019 | — |
| Skladovanie a pomocné činnosti v doprave | 19. 12. 2019 | — |
| Služby požičovní | 19. 12. 2019 | — |
| Služby súvisiace so skrášľovaním tela | 19. 12. 2019 | — |
| Správa a údržba bytového a nebytového fondu v rozsahu voľných živností | 19. 12. 2019 | — |
| Textilná výroba | 19. 12. 2019 | — |
| Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činností | 19. 12. 2019 | — |
| Ubytovacie služby s poskytovaním prípravy a predaja jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžok | 19. 12. 2019 | — |
| Údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorickej časti vozidla | 19. 12. 2019 | — |
| Úprava nerastov, dobývanie rašeliny a bahna a ich úprava | 19. 12. 2019 | — |
| Uskutočňovanie stavieb a ich zmien | 19. 12. 2019 | — |
| Vedenie účtovníctva | 19. 12. 2019 | — |
| Vykonávanie mimoškolskej vzdelávacej činnosti | 19. 12. 2019 | — |
| Výroba bižutérie a suvenírov | 19. 12. 2019 | — |
| Výroba elektrických zariadení a elektrických súčiastok | 19. 12. 2019 | — |
| Výroba jednoduchých výrobkov z dreva, korku, slamy, prútia a ich úprava, oprava a údržba | 19. 12. 2019 | — |
| Výroba kŕmnych zmesí | 19. 12. 2019 | — |
| Výroba nápojov | 19. 12. 2019 | — |
| Výroba potravinárskych výrobkov | 19. 12. 2019 | — |
| Výroba strojov a zariadení pre všeobecné účely | 19. 12. 2019 | — |
02
Daňové registrácie
zdroj: Finančná správa SR
Obdobia daňových registrácií
aktívne obdobie prerušenie dnes
| Typ | Hodnota | Od | Do | Naposledy v zozname | Poznámka |
|---|---|---|---|---|---|
| daňové identifikačné číslo | 2120467294 | 10. 09. 2026 | — | 07. 11. 2026 | — |
Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.
03
Dlhy — história
zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov
Obdobia dlhu · spoločná časová os
Sociálna poisťovňa Finančná správa SR dnes
| Zdroj | Obdobie | Naposledy v zozname |
|---|---|---|
| Sociálna poisťovňa | od 11. 09. 2026 otvorený | 06. 11. 2026 |
| Finančná správa SR | od 31. 07. 2026 otvorený | 30. 09. 2026 |
Platená vrstva
Dlžné sumy
prvá, najvyššia a posledná suma každého obdobia
skryté
Vývoj dlžnej sumy
zmeny sumy medzi jednotlivými zoznamami
skryté
Vyžaduje predplatné
Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 06. 11. 2026.
04
Účtovné závierky
zdroj: Register účtovných závierok
V roku 2023 znížila zisk o ▼78 % na 826 € a zvýšila tržby o ▲51 % na 162,6 tisíc eur.
Tržby
162 567 €
▲ 51,1 %Výsledok hospodárenia
826 €
▼ 78,1 %Aktíva
198 651 €
▲ 10,5 %Vlastné imanie
85 330 €
▲ 1,0 %Zadlženosť
57,0 %
Hrubá marža
0,6 %
Čistá marža
0,5 %
rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu
••••
Štandardrentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam
••••
ŠtandardLikvidita
••••
ŠtandardTržby
tržby
Výsledok hospodárenia
ziskstrata
Aktíva a vlastné imanie
aktívavlastné imanie
Štruktúra aktív
Štruktúra pasív
Daň z príjmu
daň
| Ukazovateľ (€) | 2019Závierka v registri účtovných závierok | 2020Závierka v registri účtovných závierok | 2021Závierka v registri účtovných závierok | 2022Závierka v registri účtovných závierok | 2023Závierka v registri účtovných závierok |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby | 72,1 tis. | 71,1 tis. | 103,2 tis. | 107,6 tis. | 162,6 tis. |
| Výsledok hospodárenia | 2 tis. | 25,8 tis. | 2,9 tis. | 3,8 tis. | 826 |
| Aktíva | 123,5 tis. | 144,6 tis. | 166,6 tis. | 179,8 tis. | 198,7 tis. |
| Vlastné imanie | 7,1 tis. | 77,9 tis. | 80,7 tis. | 84,5 tis. | 85,3 tis. |
| Daň z príjmu | 631 | 0 | 0 | 1 tis. | 220 |
| Zadlženosť | 94,2 % | 46,2 % | 51,5 % | 53,0 % | 57,0 % |
aj 2017–2018 — v pláne Štandard
2023
- Tržby
- 162,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 826
- Aktíva
- 198,7 tis.
- Vlastné imanie
- 85,3 tis.
- Daň z príjmu
- 220
- Zadlženosť
- 57,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2022
- Tržby
- 107,6 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 3,8 tis.
- Aktíva
- 179,8 tis.
- Vlastné imanie
- 84,5 tis.
- Daň z príjmu
- 1 tis.
- Zadlženosť
- 53,0 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2021
- Tržby
- 103,2 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2,9 tis.
- Aktíva
- 166,6 tis.
- Vlastné imanie
- 80,7 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 51,5 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2020
- Tržby
- 71,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 25,8 tis.
- Aktíva
- 144,6 tis.
- Vlastné imanie
- 77,9 tis.
- Daň z príjmu
- 0
- Zadlženosť
- 46,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
2019
- Tržby
- 72,1 tis.
- Výsledok hospodárenia
- 2 tis.
- Aktíva
- 123,5 tis.
- Vlastné imanie
- 7,1 tis.
- Daň z príjmu
- 631
- Zadlženosť
- 94,2 %
- Zdroj
- registeruz.sk
aj 2017–2018 — v pláne Štandard
05
Štatutárny orgán a spoločníci
zdroj: Obchodný register
Platená vrstva
Štatutárny orgán
mená a obdobia výkonu funkcie
skryté
Spoločníci a zakladatelia
mená, prípadne identifikačné číslo organizácie právnických osôb
skryté
Vyžaduje predplatné
06
Prepojenia
07
Nahlásiť nepresnosť
odpoveď do jedného mesiaca
Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].
| Krok | Lehota | Výsledok |
|---|---|---|
| Potvrdenie prijatia | do jedného mesiaca | e-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek |
| Nahlásená nepresnosť údaja | do 72 hodín | overenie oproti zdrojovému registru |
| Overenie totožnosti | do 5 dní | samostatná výzva |
| Posúdenie námietky | do jedného mesiaca | vyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie |
| Skrytie profilu po vyhovení námietky | do 2 minút | profil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia |
Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby
08
Zdroje a platnosť dát
platné k 08. 11. 2026
| Register | Modul | Licencia a podmienky | Odkaz |
|---|---|---|---|
| Register právnických osôb | Základné údaje | licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúcia | rpo.statistics.sk |
| Obchodný register SR | Základné údaje | bez osobitných podmienok | orsr.sk |
| Finančná správa SR | Daňové registrácie · Dlhy | bez osobitných podmienok | financnasprava.sk |
| Sociálna poisťovňa | Dlhy | bez osobitných podmienok | socpoist.sk |
| Register účtovných závierok | Účtovné závierky | CC0 | registeruz.sk |
Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 06. 11. 2026.
povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.