prezri.sk

platné k 03. 11. 2026

TRAIN BUILDING TEAM s.r.o.

identifikačné číslo organizácie 50770730zaniknutý 04. 09. 2026otvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 03. 20179 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
0 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
TRAIN BUILDING TEAM s.r.o.
identifikačné číslo organizácie
50770730
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Tulipanová 1029/19, 07901 Veľké Kapušany, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 03. 2017
Zánik
04. 09. 2026
V registri
9 rokov 5 mesiacov
Stav
zaniknutý 04. 09. 2026
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Mestského súdu Košice, oddiel: Sro, vložka č. 40964/V
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9117683

02

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu Sociálna poisťovňa dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 03. 11. 2026. Sociálna poisťovňa: od 11. 09. 2026 do 14. 09. 2026, naposledy v zozname 11. 09. 2026.Pohľadávky štátuSociálna poisťovňadnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený03. 11. 2026
Sociálna poisťovňa11. 09. 2026 – 14. 09. 2026 ukončené11. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 03. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

03

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 znížila zisk o ▼100 % na 0 € a znížila tržby o ▼100 % na 0 €.

Tržby

0 €

▼ 100,0 %

Výsledok hospodárenia

0 €

▼ 100,0 %

Aktíva

5 000 €

▼ 32,4 %

Vlastné imanie

5 000 €

▼ 27,5 %

Zadlženosť

0,0 %

Hrubá marža

—

Čistá marža

—

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby03/2017 — 12/2017: tržby 41 950 €. 2018: tržby 471 549 €. 2019: tržby 943 609 €. 2021: tržby 0 €.1 mil.500 tis.042 tis.471,5 tis.943,6 tis.003/2017 — 12/2017201820192021Tržby03/2017 — 12/2017: tržby 41 950 €. 2018: tržby 471 549 €. 2019: tržby 943 609 €. 2021: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0471,5 tis.020182021Tržby03/2017 — 12/2017: tržby 41 950 €. 2018: tržby 471 549 €. 2019: tržby 943 609 €. 2021: tržby 0 €.1 mil.500 tis.0003/2017 — 12/20172021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 413 €. 2018: výsledok hospodárenia 513 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 894 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.1 tis.0+413+513+1,9 tis.003/2017 — 12/2017201820192021Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 413 €. 2018: výsledok hospodárenia 513 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 894 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.1 tis.0+513020182021Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia 413 €. 2018: výsledok hospodárenia 513 €. 2019: výsledok hospodárenia 1 894 €. 2021: výsledok hospodárenia 0 €.2 tis.1 tis.0+413003/2017 — 12/20172021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 6 209 €, vlastné imanie 5 413 €. 2018: aktíva 5 907 €, vlastné imanie 513 €. 2019: aktíva 7 397 €, vlastné imanie 6 894 €. 2021: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €.10 tis.5 tis.003/2017 — 12/2017201820192021Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 6 209 €, vlastné imanie 5 413 €. 2018: aktíva 5 907 €, vlastné imanie 513 €. 2019: aktíva 7 397 €, vlastné imanie 6 894 €. 2021: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €.10 tis.5 tis.020182021Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 6 209 €, vlastné imanie 5 413 €. 2018: aktíva 5 907 €, vlastné imanie 513 €. 2019: aktíva 7 397 €, vlastné imanie 6 894 €. 2021: aktíva 5 000 €, vlastné imanie 5 000 €.10 tis.5 tis.003/2017 — 12/20172021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 840 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 369 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 791 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 116 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 727 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 670 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.10 tis.5 tis.003/2017 — 12/2017201820192021Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 840 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 369 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 791 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 116 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 727 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 670 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.10 tis.5 tis.020182021Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 4 840 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 1 369 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 3 791 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 2 116 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 727 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 6 670 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 0 €, pohľadávky 0 €, finančné účty 5 000 €.10 tis.5 tis.003/2017 — 12/20172021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 413 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 796 €. 2018: vlastné imanie 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 394 €. 2019: vlastné imanie 6 894 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 503 €. 2021: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.10 tis.5 tis.003/2017 — 12/2017201820192021Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 413 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 796 €. 2018: vlastné imanie 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 394 €. 2019: vlastné imanie 6 894 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 503 €. 2021: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.10 tis.5 tis.020182021Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie 5 413 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 796 €. 2018: vlastné imanie 513 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 5 394 €. 2019: vlastné imanie 6 894 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 503 €. 2021: vlastné imanie 5 000 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 0 €.10 tis.5 tis.003/2017 — 12/20172021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 503 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.500000503003/2017 — 12/2017201820192021Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 503 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.50000020182021Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: daň z príjmu 0 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 503 €. 2021: daň z príjmu 0 €.1 tis.50000003/2017 — 12/20172021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)03/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby42 tis.471,5 tis.943,6 tis.0
Výsledok hospodárenia4135131,9 tis.0
Aktíva6,2 tis.5,9 tis.7,4 tis.5 tis.
Vlastné imanie5,4 tis.5136,9 tis.5 tis.
Daň z príjmu005030
Zadlženosť12,8 %91,3 %6,8 %0,0 %

2021

Tržby
0
Výsledok hospodárenia
0
Aktíva
5 tis.
Vlastné imanie
5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
0,0 %

2019

Tržby
943,6 tis.
Výsledok hospodárenia
1,9 tis.
Aktíva
7,4 tis.
Vlastné imanie
6,9 tis.
Daň z príjmu
503
Zadlženosť
6,8 %

2018

Tržby
471,5 tis.
Výsledok hospodárenia
513
Aktíva
5,9 tis.
Vlastné imanie
513
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
91,3 %

03/2017 — 12/2017

Tržby
42 tis.
Výsledok hospodárenia
413
Aktíva
6,2 tis.
Vlastné imanie
5,4 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
12,8 %

04

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

05

Prepojenia

06

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

07

Zdroje a platnosť dát

platné k 03. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Sociálna poisťovňaDlhybez osobitných podmienoksocpoist.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 03. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 03. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API