prezri.sk

platné k 05. 11. 2026

MAXIMO, s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50769642zaniknutý 10. 08. 2024otvorený dlh

Súhrn

Vznik
08. 03. 20177 rokov 5 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 16. 09. 2026
Tržby
202 807 €2019

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
MAXIMO, s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50769642
daňové identifikačné číslo
—
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Kukučínova 2281, 02401 Kysucké Nové Mesto, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
08. 03. 2017
Zánik
10. 08. 2024
V registri
7 rokov 5 mesiacov
Stav
zaniknutý 10. 08. 2024
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 67323/L
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9118849

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Registrácia identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty bola zrušená k 03. 05. 2021 (rok porušenia 2021).

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Pohľadávky štátu dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osPohľadávky štátu: od 16. 09. 2026, otvorený, naposledy v zozname 05. 11. 2026.Pohľadávky štátudnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Pohľadávky štátuod 16. 09. 2026 otvorený05. 11. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 05. 11. 2026.

Pohľadávky štátu

  • od 16. 09. 2026 otvorená

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2019 prehĺbila stratu na −216 767 € a zvýšila tržby o ▲3 % na 202,8 tisíc eur.

Tržby

202 807 €

▲ 2,7 %

Výsledok hospodárenia

−216 767 €

▼ 11,5 %

Aktíva

642 892 €

▲ 27,7 %

Vlastné imanie

−279 895 €

▼ 92,3 %

Zadlženosť

143,5 %

Hrubá marža

−106,9 %

Čistá marža

−106,9 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby03/2017 — 12/2017: tržby 286 033 €. 2017: tržby 286 033 €. 2018: tržby 197 449 €. 2019: tržby 202 807 €.500 tis.250 tis.0286 tis.286 tis.197,4 tis.202,8 tis.03/2017 — 12/2017201720182019Tržby03/2017 — 12/2017: tržby 286 033 €. 2017: tržby 286 033 €. 2018: tržby 197 449 €. 2019: tržby 202 807 €.500 tis.250 tis.0286 tis.202,8 tis.20172019Tržby03/2017 — 12/2017: tržby 286 033 €. 2017: tržby 286 033 €. 2018: tržby 197 449 €. 2019: tržby 202 807 €.500 tis.250 tis.003/2017 — 12/20172019

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −134 205 €. 2017: výsledok hospodárenia −134 365 €. 2018: výsledok hospodárenia −194 362 €. 2019: výsledok hospodárenia −216 767 €.0−250 tis.−134,2 tis.−134,4 tis.−194,4 tis.−216,8 tis.03/2017 — 12/2017201720182019Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −134 205 €. 2017: výsledok hospodárenia −134 365 €. 2018: výsledok hospodárenia −194 362 €. 2019: výsledok hospodárenia −216 767 €.0−250 tis.−134,4 tis.−216,8 tis.20172019Výsledok hospodárenia03/2017 — 12/2017: výsledok hospodárenia −134 205 €. 2017: výsledok hospodárenia −134 365 €. 2018: výsledok hospodárenia −194 362 €. 2019: výsledok hospodárenia −216 767 €.0−250 tis.03/2017 — 12/20172019

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 327 397 €, vlastné imanie −129 205 €. 2017: aktíva 327 397 €, vlastné imanie −129 365 €. 2018: aktíva 503 432 €, vlastné imanie −145 540 €. 2019: aktíva 642 892 €, vlastné imanie −279 895 €.1 mil.0−500 tis.03/2017 — 12/2017201720182019Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 327 397 €, vlastné imanie −129 205 €. 2017: aktíva 327 397 €, vlastné imanie −129 365 €. 2018: aktíva 503 432 €, vlastné imanie −145 540 €. 2019: aktíva 642 892 €, vlastné imanie −279 895 €.1 mil.0−500 tis.20172019Aktíva a vlastné imanie03/2017 — 12/2017: aktíva 327 397 €, vlastné imanie −129 205 €. 2017: aktíva 327 397 €, vlastné imanie −129 365 €. 2018: aktíva 503 432 €, vlastné imanie −145 540 €. 2019: aktíva 642 892 €, vlastné imanie −279 895 €.1 mil.0−500 tis.03/2017 — 12/20172019

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 78 381 €, zásoby 34 032 €, pohľadávky 92 041 €, finančné účty 121 711 €. 2017: dlhodobý majetok 78 381 €, zásoby 34 032 €, pohľadávky 92 041 €, finančné účty 121 711 €. 2018: dlhodobý majetok 109 472 €, zásoby 223 737 €, pohľadávky 139 433 €, finančné účty 30 790 €. 2019: dlhodobý majetok 154 084 €, zásoby 330 462 €, pohľadávky 138 161 €, finančné účty 19 523 €.1 mil.500 tis.003/2017 — 12/2017201720182019Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 78 381 €, zásoby 34 032 €, pohľadávky 92 041 €, finančné účty 121 711 €. 2017: dlhodobý majetok 78 381 €, zásoby 34 032 €, pohľadávky 92 041 €, finančné účty 121 711 €. 2018: dlhodobý majetok 109 472 €, zásoby 223 737 €, pohľadávky 139 433 €, finančné účty 30 790 €. 2019: dlhodobý majetok 154 084 €, zásoby 330 462 €, pohľadávky 138 161 €, finančné účty 19 523 €.1 mil.500 tis.020172019Štruktúra aktív03/2017 — 12/2017: dlhodobý majetok 78 381 €, zásoby 34 032 €, pohľadávky 92 041 €, finančné účty 121 711 €. 2017: dlhodobý majetok 78 381 €, zásoby 34 032 €, pohľadávky 92 041 €, finančné účty 121 711 €. 2018: dlhodobý majetok 109 472 €, zásoby 223 737 €, pohľadávky 139 433 €, finančné účty 30 790 €. 2019: dlhodobý majetok 154 084 €, zásoby 330 462 €, pohľadávky 138 161 €, finančné účty 19 523 €.1 mil.500 tis.003/2017 — 12/20172019
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie −129 205 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 456 521 €. 2017: vlastné imanie −129 365 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 456 681 €. 2018: vlastné imanie −145 540 €, dlhodobé záväzky 270 €, krátkodobé záväzky 648 702 €. 2019: vlastné imanie −279 895 €, dlhodobé záväzky 435 €, krátkodobé záväzky 922 352 €.1 mil.0−500 tis.03/2017 — 12/2017201720182019Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie −129 205 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 456 521 €. 2017: vlastné imanie −129 365 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 456 681 €. 2018: vlastné imanie −145 540 €, dlhodobé záväzky 270 €, krátkodobé záväzky 648 702 €. 2019: vlastné imanie −279 895 €, dlhodobé záväzky 435 €, krátkodobé záväzky 922 352 €.1 mil.0−500 tis.20172019Štruktúra pasív03/2017 — 12/2017: vlastné imanie −129 205 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 456 521 €. 2017: vlastné imanie −129 365 €, dlhodobé záväzky 81 €, krátkodobé záväzky 456 681 €. 2018: vlastné imanie −145 540 €, dlhodobé záväzky 270 €, krátkodobé záväzky 648 702 €. 2019: vlastné imanie −279 895 €, dlhodobé záväzky 435 €, krátkodobé záväzky 922 352 €.1 mil.0−500 tis.03/2017 — 12/20172019
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: daň z príjmu 800 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.50008009600003/2017 — 12/2017201720182019Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: daň z príjmu 800 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000960020172019Daň z príjmu03/2017 — 12/2017: daň z príjmu 800 €. 2017: daň z príjmu 960 €. 2018: daň z príjmu 0 €. 2019: daň z príjmu 0 €.1 tis.5000800003/2017 — 12/20172019
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok03/2017 — 12/2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok
Tržby286 tis.286 tis.197,4 tis.202,8 tis.
Výsledok hospodárenia−134,4 tis.−134,2 tis.−194,4 tis.−216,8 tis.
Aktíva327,4 tis.327,4 tis.503,4 tis.642,9 tis.
Vlastné imanie−129,4 tis.−129,2 tis.−145,5 tis.−279,9 tis.
Daň z príjmu96080000
Zadlženosť139,5 %139,5 %128,9 %143,5 %

2019

Tržby
202,8 tis.
Výsledok hospodárenia
−216,8 tis.
Aktíva
642,9 tis.
Vlastné imanie
−279,9 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
143,5 %

2018

Tržby
197,4 tis.
Výsledok hospodárenia
−194,4 tis.
Aktíva
503,4 tis.
Vlastné imanie
−145,5 tis.
Daň z príjmu
0
Zadlženosť
128,9 %

03/2017 — 12/2017

Tržby
286 tis.
Výsledok hospodárenia
−134,2 tis.
Aktíva
327,4 tis.
Vlastné imanie
−129,2 tis.
Daň z príjmu
800
Zadlženosť
139,5 %

2017

Tržby
286 tis.
Výsledok hospodárenia
−134,4 tis.
Aktíva
327,4 tis.
Vlastné imanie
−129,4 tis.
Daň z príjmu
960
Zadlženosť
139,5 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 05. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Centrálny register pohľadávok štátuDlhyotvorené údaje MF SR (zákon č. 374/2014 Z. z.) povinná atribúciacrps.pohladavkystatu.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 05. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 05. 11. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

povinná atribúciaZdroj: Centrálny register pohľadávok štátu, Ministerstvo financií SR (crps.pohladavkystatu.sk), otvorené údaje podľa zákona č. 374/2014 Z. z. Údaje majú informatívny charakter a uvádzajú len istinu bez príslušenstva; za ich správnosť zodpovedá správca pohľadávky.

Tento profil cez API