prezri.sk

platné k 08. 11. 2026

GPPS s. r. o.

identifikačné číslo organizácie 50768051aktívny záznamotvorený dlh

Súhrn

Vznik
07. 03. 20179 rokov 8 mesiacov v registri
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzenýmkód 112
Otvorený dlh
áno1 zdroj · od 31. 07. 2026
Tržby
204 101 €2021

01

Základné údaje

zdroj: Obchodný register

Obchodné meno
GPPS s. r. o.
identifikačné číslo organizácie
50768051
daňové identifikačné číslo
2120460540
identifikačné číslo pre daň z pridanej hodnoty
neregistrovaný
Sídlo
Hasičská 111, 911 01 Trenčín, Slovenská republika
Územie
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným (112)
Vznik
07. 03. 2017
V registri
9 rokov 8 mesiacov
Stav
aktívny záznam
Zdrojový register
Obchodný register
Obchodný register Okresného súdu Trenčín, oddiel: Sro, vložka č. 34355/R
Identifikátor Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci
9117554
Predmety činnosti
Predmet činnostiOdDo
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod)07. 03. 2017—
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, výroby07. 03. 2017—
reklamné a marketingové služby, prieskum trhu a verejnej mienky07. 03. 2017—
počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov07. 03. 2017—
Nástrojárstvo08. 06. 2017—
Výroba obuvi a komponentov obuvi s výnimkou ortopedickej obuvi08. 06. 2017—
Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla08. 06. 2017—

02

Daňové registrácie

zdroj: Finančná správa SR

Obdobia daňových registrácií

aktívne obdobie prerušenie dnes

Obdobia daňových registráciíDIČ 2120460540: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120460540Obdobia daňových registráciíDIČ 2120460540: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120460540Obdobia daňových registráciíDIČ 2120460540: od 10. 09. 2026, trvá.20262027dnesDIČ 2120460540
Obdobia daňových registrácií
TypHodnotaOdDoNaposledy v zoznamePoznámka
daňové identifikačné číslo212046054010. 09. 2026—07. 11. 2026—

Dátumy Od a Do sú dátumy zverejnených zoznamov Finančnej správy SR, nie dátumy rozhodnutí.

03

Dlhy — história

zdroj: zverejnené zoznamy dlžníkov

Obdobia dlhu · spoločná časová os

Finančná správa SR dnes

Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027Obdobia dlhu · spoločná časová osFinančná správa SR: od 31. 07. 2026, otvorený, naposledy v zozname 30. 09. 2026.Finančná správa SRdnes20262027
Obdobia dlhu
ZdrojObdobieNaposledy v zozname
Finančná správa SRod 31. 07. 2026 otvorený30. 09. 2026

Ukončené obdobie znamená, že subjekt zo zoznamu zmizol — nie že dlh bol uhradený. Posledný zoznam 30. 09. 2026.

04

Účtovné závierky

zdroj: Register účtovných závierok

V roku 2021 zvýšila zisk o ▲69 % na 1 596 € a zvýšila tržby o ▲101 % na 204,1 tisíc eur.

Tržby

204 101 €

▲ 101,5 %

Výsledok hospodárenia

1 596 €

▲ 68,9 %

Aktíva

75 932 €

▲ 230,2 %

Vlastné imanie

12 368 €

▲ 14,8 %

Zadlženosť

83,7 %

Hrubá marža

1,0 %

Čistá marža

0,8 %

rentabilita vlastného imania (Return on Equity) – výsledok hospodárenia k vlastnému imaniu

••••

Štandard

rentabilita aktív (Return on Assets) – výsledok hospodárenia k celkovým aktívam

••••

Štandard

Likvidita

••••

Štandard

Tržby

tržby

Tržby2017: tržby 51 301 €. 2018: tržby 172 086 €. 2019: tržby 108 413 €. 2020: tržby 101 300 €. 2021: tržby 204 101 €.250 tis.125 tis.051,3 tis.172,1 tis.108,4 tis.101,3 tis.204,1 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 51 301 €. 2018: tržby 172 086 €. 2019: tržby 108 413 €. 2020: tržby 101 300 €. 2021: tržby 204 101 €.250 tis.125 tis.051,3 tis.172,1 tis.108,4 tis.101,3 tis.204,1 tis.20172018201920202021Tržby2017: tržby 51 301 €. 2018: tržby 172 086 €. 2019: tržby 108 413 €. 2020: tržby 101 300 €. 2021: tržby 204 101 €.250 tis.125 tis.0201720192021

Výsledok hospodárenia

ziskstrata

Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 973 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 261 €. 2019: výsledok hospodárenia 592 €. 2020: výsledok hospodárenia 945 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 596 €.5 tis.2,5 tis.0+973+3,3 tis.+592+945+1,6 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 973 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 261 €. 2019: výsledok hospodárenia 592 €. 2020: výsledok hospodárenia 945 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 596 €.5 tis.2,5 tis.0+973+3,3 tis.+592+945+1,6 tis.20172018201920202021Výsledok hospodárenia2017: výsledok hospodárenia 973 €. 2018: výsledok hospodárenia 3 261 €. 2019: výsledok hospodárenia 592 €. 2020: výsledok hospodárenia 945 €. 2021: výsledok hospodárenia 1 596 €.5 tis.2,5 tis.0+973+592201720192021

Aktíva a vlastné imanie

aktívavlastné imanie

Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 24 745 €, vlastné imanie 5 973 €. 2018: aktíva 24 811 €, vlastné imanie 9 234 €. 2019: aktíva 50 242 €, vlastné imanie 9 827 €. 2020: aktíva 22 995 €, vlastné imanie 10 771 €. 2021: aktíva 75 932 €, vlastné imanie 12 368 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 24 745 €, vlastné imanie 5 973 €. 2018: aktíva 24 811 €, vlastné imanie 9 234 €. 2019: aktíva 50 242 €, vlastné imanie 9 827 €. 2020: aktíva 22 995 €, vlastné imanie 10 771 €. 2021: aktíva 75 932 €, vlastné imanie 12 368 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Aktíva a vlastné imanie2017: aktíva 24 745 €, vlastné imanie 5 973 €. 2018: aktíva 24 811 €, vlastné imanie 9 234 €. 2019: aktíva 50 242 €, vlastné imanie 9 827 €. 2020: aktíva 22 995 €, vlastné imanie 10 771 €. 2021: aktíva 75 932 €, vlastné imanie 12 368 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021

Štruktúra aktív

Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 928 €, pohľadávky 17 430 €, finančné účty 6 387 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 507 €, pohľadávky 17 358 €, finančné účty 5 946 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 668 €, pohľadávky 47 115 €, finančné účty 2 459 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 550 €, pohľadávky 10 624 €, finančné účty 11 821 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 651 €, pohľadávky 34 101 €, finančné účty 41 180 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 928 €, pohľadávky 17 430 €, finančné účty 6 387 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 507 €, pohľadávky 17 358 €, finančné účty 5 946 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 668 €, pohľadávky 47 115 €, finančné účty 2 459 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 550 €, pohľadávky 10 624 €, finančné účty 11 821 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 651 €, pohľadávky 34 101 €, finančné účty 41 180 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra aktív2017: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 928 €, pohľadávky 17 430 €, finančné účty 6 387 €. 2018: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 1 507 €, pohľadávky 17 358 €, finančné účty 5 946 €. 2019: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 668 €, pohľadávky 47 115 €, finančné účty 2 459 €. 2020: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 550 €, pohľadávky 10 624 €, finančné účty 11 821 €. 2021: dlhodobý majetok 0 €, zásoby 651 €, pohľadávky 34 101 €, finančné účty 41 180 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
dlhodobý majetokzásobypohľadávkyfinančné účty

Štruktúra pasív

Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 5 973 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 772 €. 2018: vlastné imanie 9 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 577 €. 2019: vlastné imanie 9 827 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 415 €. 2020: vlastné imanie 10 771 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 224 €. 2021: vlastné imanie 12 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 564 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 5 973 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 772 €. 2018: vlastné imanie 9 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 577 €. 2019: vlastné imanie 9 827 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 415 €. 2020: vlastné imanie 10 771 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 224 €. 2021: vlastné imanie 12 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 564 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021Štruktúra pasív2017: vlastné imanie 5 973 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 18 772 €. 2018: vlastné imanie 9 234 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 15 577 €. 2019: vlastné imanie 9 827 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 40 415 €. 2020: vlastné imanie 10 771 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 12 224 €. 2021: vlastné imanie 12 368 €, dlhodobé záväzky 0 €, krátkodobé záväzky 63 564 €.100 tis.50 tis.020172018201920202021
vlastné imaniedlhodobé záväzkykrátkodobé záväzky

Daň z príjmu

daň

Daň z príjmu2017: daň z príjmu 259 €. 2018: daň z príjmu 867 €. 2019: daň z príjmu 157 €. 2020: daň z príjmu 251 €. 2021: daň z príjmu 435 €.1 tis.500025986715725143520172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 259 €. 2018: daň z príjmu 867 €. 2019: daň z príjmu 157 €. 2020: daň z príjmu 251 €. 2021: daň z príjmu 435 €.1 tis.500025986715725143520172018201920202021Daň z príjmu2017: daň z príjmu 259 €. 2018: daň z príjmu 867 €. 2019: daň z príjmu 157 €. 2020: daň z príjmu 251 €. 2021: daň z príjmu 435 €.1 tis.500025986715725143520172018201920202021
Účtovné závierky podľa rokov
Ukazovateľ (€)2017Závierka v registri účtovných závierok2018Závierka v registri účtovných závierok2019Závierka v registri účtovných závierok2020Závierka v registri účtovných závierok2021Závierka v registri účtovných závierok
Tržby51,3 tis.172,1 tis.108,4 tis.101,3 tis.204,1 tis.
Výsledok hospodárenia9733,3 tis.5929451,6 tis.
Aktíva24,7 tis.24,8 tis.50,2 tis.23 tis.75,9 tis.
Vlastné imanie6 tis.9,2 tis.9,8 tis.10,8 tis.12,4 tis.
Daň z príjmu259867157251435
Zadlženosť75,9 %62,8 %80,4 %53,2 %83,7 %

2021

Tržby
204,1 tis.
Výsledok hospodárenia
1,6 tis.
Aktíva
75,9 tis.
Vlastné imanie
12,4 tis.
Daň z príjmu
435
Zadlženosť
83,7 %

2020

Tržby
101,3 tis.
Výsledok hospodárenia
945
Aktíva
23 tis.
Vlastné imanie
10,8 tis.
Daň z príjmu
251
Zadlženosť
53,2 %

2019

Tržby
108,4 tis.
Výsledok hospodárenia
592
Aktíva
50,2 tis.
Vlastné imanie
9,8 tis.
Daň z príjmu
157
Zadlženosť
80,4 %

2018

Tržby
172,1 tis.
Výsledok hospodárenia
3,3 tis.
Aktíva
24,8 tis.
Vlastné imanie
9,2 tis.
Daň z príjmu
867
Zadlženosť
62,8 %

2017

Tržby
51,3 tis.
Výsledok hospodárenia
973
Aktíva
24,7 tis.
Vlastné imanie
6 tis.
Daň z príjmu
259
Zadlženosť
75,9 %

05

Štatutárny orgán a spoločníci

zdroj: Obchodný register

06

Prepojenia

07

Nahlásiť nepresnosť

odpoveď do jedného mesiaca

Žiadosť o prístup k údajom, o opravu alebo o výmaz pošlite na [email protected].

Postup spracovania podania
KrokLehotaVýsledok
Potvrdenie prijatiado jedného mesiacae-mail z adresy pre ochranu osobných údajov; podanie vybavuje človek
Nahlásená nepresnosť údajado 72 hodínoverenie oproti zdrojovému registru
Overenie totožnostido 5 dnísamostatná výzva
Posúdenie námietkydo jedného mesiacavyhovenie alebo odôvodnené zamietnutie
Skrytie profilu po vyhovení námietkydo 2 minútprofil skryjeme na webe aj v aplikačné programové rozhranie – prístup k údajom pre vaše programy vrátane vyhľadávania a návrhov; neskoršie aktualizácie z registrov ho znova nezobrazia

Postup, lehoty a vaše práva: Informácie pre dotknuté osoby

08

Zdroje a platnosť dát

platné k 08. 11. 2026

Zdrojové registre, ich licencie a podmienky
RegisterModulLicencia a podmienkyOdkaz
Register právnických osôbZákladné údajelicencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0 povinná atribúciarpo.statistics.sk
Obchodný register SRZákladné údajebez osobitných podmienokorsr.sk
Finančná správa SRDaňové registrácie · Dlhybez osobitných podmienokfinancnasprava.sk
Register účtovných závierokÚčtovné závierkyCC0registeruz.sk

Údaje platné k 08. 11. 2026. Posledný zoznam dlžníkov 30. 09. 2026.

povinná atribúciaRegister právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci), Štatistický úrad Slovenskej republiky, licencia licencia Creative Commons Uvedenie autora 4.0.

Tento profil cez API